|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok bre...
7.10.2009 11:33:46   
KIKI****
Kaj menite o prispevku tisti ki ste gledali?
Se vam zdi primerno, da otroke kaznujete z klofutami in kakšno vzgojno čez rit ali je pogovor z besedami dovolj, da reši vse?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 11:36:32   
kalbo
Mene samo zanima, če bo ta zakon kaj prispeval k temu, da otroci ne bodo več zlorabljeni al pa trpinčeni.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 11:47:21   
HuAnita
Meni je pa vse to uzakonjanje ena velika farsa
Ti otroka učiš, naj bo solidaren, prijazen, ne sme tepst drugih, naj vedno pomaga - ja, pa kaj še??????  Potem pa jih že v vrtcu rekrutirajo med vojake, jim pokažejo šotore, puške...
Potem ko jim malo postane jasno, gledajo poročilo in se čudijo vojnam pos vetu, lačnim otrokom, ki množično umirajo, tle pa z nakupom enega mila kao otroku vAfriki omogočiš liter pitne vode... mislim...

Verjamem, da je morda nasilja nad otroki morda več, kot mislim, ampak se mi zdi, da bi se naša vlada lahko ukvarjala s čim bolj urgentnim, na splošno svet, ker to je eno veliko pre.seravanje: tle ne tepst ortok, v Afriki in Pakistanu pa že nekaj let stare otroke posredno tepemo, kaznujemo prav mi, isti - ko spodbujajamo, da delajo v proizvodnji v naši super truper potrošniški družbi....
Upam, da sem napisala približno tako, kot mislim

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 11:52:21   
Korina1
Se strinjam s predhodnicami.
In kaj koristi če otrok ne dobi doma nobene klofute in ga starši učijo da se tudi drugih otrok ne tepe pa dan na dan prijoka domov iz vrtca ali šole da so ga drugi otroci v šoli tepli.

Moji otroci niso nikoli doma pokasirali klofute, dovolj je bila beseda ali grd pogled pa so danes zrasli v ljudi na katere sem ponosna.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 12:19:59   
bučkabb
se strinjam s predhodnicam in mislim da je psihičnega nasilja več kot fizičnega, tak da bi v tej smeri mogl mal razmislit, če se že spuščajo v te debate.

po mojem mnenju je hujše če ti kdo skače po živcih cel dan al pa še več in te matretira, kot pa če bi te takrat takoj eno okol ušes al pa po ritki pa bi bla zadeva rešena in zaključena, otrok si pa sigurn bolj zapomne.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 12:30:37   
Bojana82
Tudi, če bo zakon sprejet se nasilje nad otroki nebo končalo....v to sem prepričana!

Sem pa mnenja, da če otrok trikrat na leto dobi eno po ritki mu nebo nič škodilo! Ne odobravam pa nikakršnih klofut, lasanja, vlečenja za ušesa, pretepanja s pasom in podobno!



(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 12:32:54   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Meni je pa vse to uzakonjanje ena velika farsa
Ti otroka učiš, naj bo solidaren, prijazen, ne sme tepst drugih, naj vedno pomaga - ja, pa kaj še??????  Potem pa jih že v vrtcu rekrutirajo med vojake, jim pokažejo šotore, puške...
Potem ko jim malo postane jasno, gledajo poročilo in se čudijo vojnam pos vetu, lačnim otrokom, ki množično umirajo, tle pa z nakupom enega mila kao otroku vAfriki omogočiš liter pitne vode... mislim...

Verjamem, da je morda nasilja nad otroki morda več, kot mislim, ampak se mi zdi, da bi se naša vlada lahko ukvarjala s čim bolj urgentnim, na splošno svet, ker to je eno veliko pre.seravanje: tle ne tepst ortok, v Afriki in Pakistanu pa že nekaj let stare otroke posredno tepemo, kaznujemo prav mi, isti - ko spodbujajamo, da delajo v proizvodnji v naši super truper potrošniški družbi....
Upam, da sem napisala približno tako, kot mislim


Podpis.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 12:53:53   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Tudi, če bo zakon sprejet se nasilje nad otroki nebo končalo....v to sem prepričana!

Sem pa mnenja, da če otrok trikrat na leto dobi eno po ritki mu nebo nič škodilo! Ne odobravam pa nikakršnih klofut, lasanja, vlečenja za ušesa, pretepanja s pasom in podobno!





Se podpišem...

Nisem pa gledala oddaje... a so kaj pametnega povedali?


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 13:14:43   
Anonimen
jst se pa strinjam in ta zakon pozdravljam. ker je sramotno, da ga še nimamo. in sramotno je, da psa ne smeš udarit ( sej je prav, da ga ne smeš, da ne bo pomote), svojega otroka pa lahko. sodelavca ne smeš udarit, šefa, soseda, tečne prodajalke v trgovini, dosadne bančne uslužbenke...čeprov ti vsi ti lohk tud tolk pritisk nabijejo, da bi jih lohk do nafte zatolku, ne sam eno klofuto primazal. otroka pa lahk. se pravi živali ne, ljudi ne, otroke pa jauser posted image
in kako sramotno, boleče in ponižujoče je za otroka, se tudi noben ne vpraša..ne ker je kao vzgojno, me pa zanima v kaj točno vzgojiš otroka s klofutami? user posted image
tako da ja, jaz sem absolutno za, da se zakon sprejme. končno.

in da bom jst svojega otroka, bitje, k ga imam noro rada, ki pomeni največ, ki mu želim vse dobro, ki me osrečuje, izpolnjuje, ma vse je...da ga bom tepla? da ga bom udarla, zato ker mi kravžlja živce, ker mi jezika, ker mu ne pridem naprej? ne vem če bi si kdaj oprostila....

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 13:21:42   
tamiflu
 
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Tudi, če bo zakon sprejet se nasilje nad otroki nebo končalo....v to sem prepričana!

Sem pa mnenja, da če otrok trikrat na leto dobi eno po ritki mu nebo nič škodilo! Ne odobravam pa nikakršnih klofut, lasanja, vlečenja za ušesa, pretepanja s pasom in podobno!






tako je tudi moje mnenje, nimam kaj dodati

< Sporočilo je popravil tamiflu -- 7.10.2009 13:24:15 >

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 14:09:18   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Tudi, če bo zakon sprejet se nasilje nad otroki nebo končalo....v to sem prepričana!

Sem pa mnenja, da če otrok trikrat na leto dobi eno po ritki mu nebo nič škodilo! Ne odobravam pa nikakršnih klofut, lasanja, vlečenja za ušesa, pretepanja s pasom in podobno!





Tudi jaz se lahko kar pod to izjavo podpišem.


(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 14:26:24   
2mama
ta debata okrog tega zakona zdaj po mojem mnenju daje osebni razmislek samo tistim, ki so že zdaj dali kvečjemu eno ali dve po riti na leto (se pravi, niso ravno trpinčili otrok). tistih pa, ki bi jih taka zadeva morala ganiti, pa se ne bo dotaknilo. kvečjemu nasprotno. v smislu "pa kaj bodo ti meni o tem, kako naj delam", bodo zdaj še večje nasilje nad svojimi otroci ganjali

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 15:09:55   
liliana
Tega zakona v podrobnosti ne poznam.....zdi se mi, da ga pa nekatere uporabnice RR precej dobro poznate......zanima me pa ali je nasilje v zakonu sploh definirano......in ne me takoj zabiti, da pa mora vsak vedeti kaj je nasilje.....zame je recimo večje nasilje, da zaprem ali zaklenem otroka samega v sobo, da razmišlja o tem kaj je storil narobe kot pa to, da mu dam eno čez rit.....in bančne referentke tudi ne pošljem stat v posebno sobo, če mi njeno obnašanje ni všeč......

Ker če nasilje ni definirano ne vem čemu se imamo veseliti......

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 16:05:59   
KIKI****
Jaz osebno tud podpiram ta zakon, čeprav dvomim, da bo kaj sprememb.

Me ja pa zanimalo mnenje vas, ker že cel ljubi dan menjujem radijske postaje in povsod majo te ankete al tepete svoje otroke in kaj menite o tem in onem... Jaz sem proti nasilju, ker imam sosede ki so to doživljali kot otroci, na njihovga fotra lahko samo pljunem z balkona.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 16:10:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Tega zakona v podrobnosti ne poznam.....zdi se mi, da ga pa nekatere uporabnice RR precej dobro poznate......zanima me pa ali je nasilje v zakonu sploh definirano......in ne me takoj zabiti, da pa mora vsak vedeti kaj je nasilje.....zame je recimo večje nasilje, da zaprem ali zaklenem otroka samega v sobo, da razmišlja o tem kaj je storil narobe kot pa to, da mu dam eno čez rit.....in bančne referentke tudi ne pošljem stat v posebno sobo, če mi njeno obnašanje ni všeč......

Ker če nasilje ni definirano ne vem čemu se imamo veseliti......




zakon o nasilju v družini že obstaja, kako je definirano, ne vem točno.

tu se gre za prepoved fizičnega kaznovanja otrok, oz. fizično kaznovanje kot vzgojne metode. tu pa menda ni kaj dosti komentirati.

se pa strinjam, da so tudi druge vrste nasilja, samo ne moreš it po principu kaj je hujše, oz. za svojega ljubljenega otroka bom izbral tako in tako vrste nasilja, ker se mi ne zdi tako hoda oblikauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 16:19:08   
liliana
Evo to pravi zakon.....sem šla zdaj pogledat....

3. člen (opredelitev nasilja v družini) (1) Nasilje v družini (v nadaljnjem besedilu: nasilje) je vsaka uporaba fizičnega, spolnega, psihičnega ali ekonomskega nasilja enega družinskega člana proti drugemu družinskemu članu oziroma zanemarjanje družinskega člana iz 2. člena tega zakona (v nadaljnjem besedilu: žrtve) ne glede na starost, spol ali katerokoli drugo osebno okoliščino žrtve ali povzročiteljice oziroma povzročitelja nasilja (v nadaljnjem besedilu: povzročitelj nasilja).
(2) Fizično nasilje je vsaka uporaba fizične sile, ki pri družinskem članu povzroči bolečino, strah ali ponižanje, ne glede na to, ali so nastale poškodbe.
(3) Spolno nasilje so ravnanja s spolno vsebino, ki jim družinski član nasprotuje, je vanje prisiljen ali zaradi svoje stopnje razvoja ne razume njihovega pomena.
(4) Psihično nasilje so ravnanja, s katerimi povzročitelj nasilja pri družinskem članu povzroči strah, ponižanje, občutek manjvrednosti, ogroženosti in druge duševne stiske.
(5) Ekonomsko nasilje je neupravičeno nadzorovanje ali omejevanje družinskega člana pri razpolaganju z dohodki oziroma upravljanju s premoženjem, s katerim družinski član samostojno razpolaga oziroma upravlja ali neupravičeno omejevanje razpolaganja oziroma upravljanja s skupnim premoženjem družinskih članov.
(6) Zanemarjanje je oblika nasilja, kadar oseba opušča dolžno skrb za družinskega člana, ki jo potrebuje zaradi bolezni, invalidnosti, starosti, razvojnih ali drugih osebnih okoliščin.


Ne, sploh se ne gre zato.....da bom izbral tako in tako vrsto nasilja, ker je blažja oblika....mislim povedati to, da po teh defenicijah, smo vsi starši "nasilni", ker včasih povzročimo pri otroku če ne že bolečino, pa vsaj strah, občutek manjvrednosti....pa če ga samo frcnemo po prstih ali po riti, ali pa ga zapremo v sobo, kot da razmišlja o napaki, ki jo je naredil......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 17:15:15   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Tudi, če bo zakon sprejet se nasilje nad otroki nebo končalo....v to sem prepričana!

Sem pa mnenja, da če otrok trikrat na leto dobi eno po ritki mu nebo nič škodilo! Ne odobravam pa nikakršnih klofut, lasanja, vlečenja za ušesa, pretepanja s pasom in podobno!





se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 17:43:53   
Onasiss
KAj pa kak zakon o trpinčenju staršev???? user posted image

Drugače pa je danes tako, da je že več pravic kot dolžnosti. Sicer ne podpiram kakršnega koli nasilja, ampak otroc mi pa ne bojo skakal po glav..... Jih je že dobil po rit.... verjetno nisem edina RR-jeva mama, ampak naslednjič se problem ni več ponovil.

V nasprotju z nekaterimi starši, ki s pogovorom želijo nekaj dopovedati svojim otrokom in jim ti skačejo po glavi, mečejo krožnike v glavo, pišejo po stenah, se derejo, da gre vsem na živce..... no to moj otrok ne počne. Ima pa ljubezni na pretek.

_____________________________

So what....

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 19:10:58   
Anonimen
Čim sem sinoči videla, o čem bo tekla beseda v prispevku, sem možu rekla: "Evo, grem stavit, da bo ena debato o tem na RR spet odprla."

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 19:15:54   
ljupka
Jaz prihajam iz družine,ki smo bili otroci pretepani v pravem smislu besede!S kolcih,polenih,imela sem zabodene škarje v rami,bila sem podrena in zbrcana,brat ki je pet minut prišel prepozno domov je imel počeno rebro,sestra je bila polita s kavo,če ne bi bilo babice bi bili vsi trije mrtvi,pri meni je to najdle trajalo,ker sem bila najdlje doma in svoje mame se še vedno bojim!In ja to je vzorec ,ki se prenaša,brat in sestra se popolnoma enako obnašata,kakor se je mama in jima je to nekaj popolnoma normalno!Jaz se pa vsak dan borim sama s sabo ,da ne podležem jezi,če sta nagajiva!
Včasih sta dobila po rit nikoli velik,in me je tako srce bolelo,da sem se jim opravičla da to ni prav in da se to ne sme in naj mi oprostita in res če otroku kaj lepo razložiš zaleže ,sam ne vedno,nažalost!
Zadnjič sta šla z babico ven,ker sem na bolniški ne smem ven sta šla z njo in jo nista nič ubogala.Živimo ob cesti,ki je ful prometna ,in sta začela skakat po cesti avti so piskal ona dva pa sta veselo skakala in jezike kazala in jima je bila to kul zabava,babi ni vedela kaj bi me je prišla iskat,klicala sem ju naj prideta k men pa nista kotela sta še vedno divjala,ko sem ju pa le ujela sem pa vsacga enkrat po rit,in sedaj ne gresta več na cesto,rajš sem ju po rit kakor,da mi jih avto povozil,in vsi smo skupaj jokal!Od malega smo ju skos učil,da ne smejo na cesto ,da to ni igrišče,zmeraj sta ubogala,kaj ju je pa tisti dan prijelo ne vem,od tistega dne jih ne rabim po rit ker ubogata in se imamo fajn!

< Sporočilo je popravil ljupka -- 7.10.2009 19:19:58 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 20:25:31   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst se pa strinjam in ta zakon pozdravljam. ker je sramotno, da ga še nimamo. in sramotno je, da psa ne smeš udarit ( sej je prav, da ga ne smeš, da ne bo pomote), svojega otroka pa lahko. sodelavca ne smeš udarit, šefa, soseda, tečne prodajalke v trgovini, dosadne bančne uslužbenke...čeprov ti vsi ti lohk tud tolk pritisk nabijejo, da bi jih lohk do nafte zatolku, ne sam eno klofuto primazal. otroka pa lahk. se pravi živali ne, ljudi ne, otroke pa jauser posted image
in kako sramotno, boleče in ponižujoče je za otroka, se tudi noben ne vpraša..ne ker je kao vzgojno, me pa zanima v kaj točno vzgojiš otroka s klofutami? user posted image
tako da ja, jaz sem absolutno za, da se zakon sprejme. končno.

in da bom jst svojega otroka, bitje, k ga imam noro rada, ki pomeni največ, ki mu želim vse dobro, ki me osrečuje, izpolnjuje, ma vse je...da ga bom tepla? da ga bom udarla, zato ker mi kravžlja živce, ker mi jezika, ker mu ne pridem naprej? ne vem če bi si kdaj oprostila....


Hvala, ker si ubesedila moje misli user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 22:28:16   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80



in da bom jst svojega otroka, bitje, k ga imam noro rada, ki pomeni največ, ki mu želim vse dobro, ki me osrečuje, izpolnjuje, ma vse je...da ga bom tepla? da ga bom udarla, zato ker mi kravžlja živce, ker mi jezika, ker mu ne pridem naprej? ne vem če bi si kdaj oprostila....




Mislim, da zakona za take, kot si ti in nas je večina ljudi, ni treba
aja, pa moja ljubljena otroka sem že po riti, pa ne upam si rečt, da ju ne bom več
Tistim, ki bi naj jih zakon zajezil, pa itaq ne bo dosegel... Kot je to podobno za nore voznike na cestah, ubije 3, pa gre domov...
Moraš pa priznati, da tudi gledati samo nase in svojega ljubega otroka je malo iluzorno, kot sem že napisala, pa marsikoga bolo đoko za otroke drugih celin, ki velikokrat trpijo prav zato, da mi lahko uživamo
svojevrstno licemersvo
ampak mi ljubimo svoje otroke, ne, za druge pa nas boli....

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 22:45:03   
Anonimen
ma sej bv, se mi da...je blo že tolk napisanga, da....

sam je pa tko, če boste vidle da tam recimo sosed psa udari, boste tu vse v luft skakale, otroka je pa ok udarit. si zasluži.

brezveze, se mi ne da...

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 22:54:06   
Anonimen
sam je pa tko, če boste vidle da tam recimo sosed psa udari, boste tu vse v luft skakale, otroka je pa ok udarit. si zasluži.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
7.10.2009 23:02:53   
Pikec
Če mene kdo vpraša bo s tem zakonom isto kot z vsemi ostalimi.

Dost lepih besed za mal efekta in zakon v praksi popolnoma neuporaben. Nadzorne službe ne bodo delovale, zakon bo doživel stoineno spremembo, cel kup podzakonskih aktov, ker ne bo zakon sam domišljen... in bo vse v večini po starem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?