|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČKI HARTAN
27.2.2005 15:48:11   
inara
Prej sem brala o teh vozičkih in našla njihovo spletno stran, kjer pa zraven posameznih modelov voičkov ni napisanih cen.Kje vse sploh držijo te vozičke? Ima katera izkušnje z njimi?

INARA IN NJEN :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VOZIČKI HARTAN
27.2.2005 17:25:20   
Anonimen
Um, mislim da v Kiki. Bom preverila.

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   VOZIČKI HARTAN
27.2.2005 17:26:55   
Anonimen
No, ne v Kiki, temveč pri Schmid-u. Samo tudi ni cen:zmeden: Mam en katalog star pa je cena za Zwilling Z II 549€ (nekej znižan).

Poglej na http://www.shcmid-baby.at

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   VOZIČKI HARTAN
27.2.2005 17:29:05   
Anonimen
:ups::ups::ups: Imajo tudi v Kiki:ups:

Ne vem, če tele cene še držijo, je katalog od lani jeseni.

Trio X stane 479€, Skater X stane 499€ in Racer S stane 429€. Vreča za Trio X pa stane 124€

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   VOZIČKI HARTAN
27.2.2005 20:29:16   
Joni
www.hartan.net

Na njihovi strani imaš tudi mejl - jim pišeš, pa ti pošljejo cenik po mejlu!
Ribica ti je poslala cene iz Kike, potem boš lahko primerjala še s slovensko varianto! Ni pa bistvene cenovne razlike (pri mojem modelu 5000 SIT), razen če bi kje iz Nemčije dobila ugodno varianto in voziček naročila po pošti!

Joni:metulj:

Vozičke Hartan si lahko ogledaš v Mozirju pri uvoznikih (naslov najdeš na zgornjem internetnem naslovu), lahko pa tudi nekje v Domžalah, v trgovini Katja in Alen - mislim, da se ji tako reče nisem pa prepričana!

Sem pa zadnje čase toliko pisala o teh Hartan vozičkih, da bo še kdo mislil, da imam kake veze z uvoznikom!:)-:)-:)-

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VOZIČKI HARTAN
28.2.2005 13:38:56   
lin
Malo sem si pogledala spletno stran z temi vozički ma morem povedat da so mi bolj všeč Quinny ali pa kakšni drugi,recimo traxx od hauka!Vsak ma svoje okuse in prav je tako

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VOZIČKI HARTAN
2.3.2005 17:14:40   
SISI25
jaz sem ta voziček kupila v Mozirju, kjer so direktni uvozniki. Saj imajo tudi svojo spletno stran. Ne vem pa ali so kaj dražji kot v Avstriji.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?