|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za dvojčici
25.10.2006 10:57:04   
boki
user posted image A gdo ve kakšna je razlika  med vozičkom Hartan zxIIuser posted image http://www.bolha.com/oglas1523927 in Ohio twin B-Sport user posted image http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=162741 A ma gdo kakšne izkušnje z tema vozičkoma???Kaj priporočate??Hvala vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 12:16:56   
tajtaja
Jaz imam Ohio Twin, tudi v barvi iz linka. Zelo lepo se vozi, dokler samo ležita je super, ko pa sta večja je mal neroden, ker se cukata..
Saj v povprečju je zelo fajn in bi ga priporočala.
Mi bomo našega v kratkem prodajali, si nagledujem Ped Perego Aria Twin, ker je bolj športen...
Pa všeč mi je...
Pa prav rada zamenjujem stvari, se enega hitro naveličam.
Sem znala pri vsakem otroku po tri vozičke menjat. Pa še moj mož me ful podpira v mojih bedarijah.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 12:17:54   
tajtaja
Naš je stal 77.000 sit brez zimskih vreč, kupljen v BC.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 19:50:06   
boki
user posted image Ja zdaj pride ohio twin 100.800 user posted image z zimskima vrečama,hartan pa 158.880user posted image Velika razlika za tako identična vozička.edino hartan ima lepše barve.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 20:55:16   
tajtaja
Verjetno si še med nosečnicami?
Če te ne moti, da je naš rabljen slabih šest mesecev, pa glede na to, da itak ciljam na športnega, se lahko zmeniva za obojestransko ugodno varjanto.
Kar se barv tiče, pa je med vsemi bil nama všeč tale sivo rumeno moder.
Premisliuser posted image o moji ponudbi.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:04:31   
tajtaja
Boki, ko te berem, se mi vse bolj dozdeva, da smo se zadnjič srečali.
A se motim?user posted image
Debatirali smo pa ravno na temo vozičkov!!!


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:25:03   
boki
user posted image za tatjanouser posted image a vas je pet?Pol sem jaz tisti,jauser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:28:26   
boki
user posted image EEEEHHH... Zdaj sem se spomno Tajuser posted image in Tajauser posted image .Ja jaz sem tisti.Kaj je s tvojim vozičkom,sem nekaj slišaluser posted image

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:35:00   
tajtaja
Čakam, da ga dobim jutri nazaj. Sem ga dala pod reklamacijo, ker nam je nagajala sponka za zapet otroka(občasno se je sama od sebe odpela), pa pri hitri hoji so prednja kolesa podivjala, tako da sta mala dva skoraj dobila morsko bolezenuser posted image .
So mi pa dali nadomestnega ABC Design-trikolesnik. Katastrofa za vozit, ker ima sprednje kolo in tudi zadnji fiksni. Jaz sem skoraj ob roke.
Šele sedaj sem videla, kako zakon je moj voziček, ker sta obe prednji kolesi gibljivi, in ni treba nobene moči, da ga obrneš levo ali desno.
Pri nakupu naslednjega vozička bom na to podrobnost najbolj pozorna, saj ti to res lahko zagreni sprehod.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:36:56   
tajtaja
Boki, jaz že od takrat študiram, kje sem te že videla.user posted image
Mi lahko pomagaš? Mogoče kje delaš z strankami ali pa imaš dvojnika?user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za dvojčici
26.10.2006 21:42:42   
boki
user posted image Ja delam v Benettoniuser posted image ko boš kaj v mestu se kaj ustavi.user posted image Za voziček pa še premišljujem in se ne morem odločiti.Kakšen mesec,dva še imam časuser posted image V BC dobijo nove barve za ohio twin.Pa se pol odločim.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za dvojčici
27.10.2006 7:51:01   
boki
user posted image VELIIIIIIIIKOuser posted image rabljenih in novih vozičkov za dvojčkeuser posted image user posted image http://baby.listings.ebay.de/Kinderwagen-tragen_Zwillingswagen_W0QQfromZR4QQsacatZ23629QQsocmdZListingItemList

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček za dvojčici
27.10.2006 9:26:06   
jana26
Kako je pa z dostavo oziroma pošiljanem preko ebayauser posted image

A ima katere konkretne izkušnje?

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček za dvojčici
27.10.2006 10:15:15   
boki
user posted image Ja baje ti po pošti pošljejo za kakšnih 30€ v Slovenijo.Baje imajo zelo strogo na tem ebayu.Lahko tud pošleš nazaj,če ni vse tako kot bi moralo biti.user posted image

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za dvojčici
4.11.2006 15:52:55   
boki
user posted image Za tajtaja.user posted image Kako je z vašim vozičkom?user posted image Reklamacija uspela?user posted image So porihtali ali pa imaš že novega???user posted image user posted image

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček za dvojčici
4.11.2006 22:53:54   
tajtaja
Danes sem dobila stari novi voziček.
Na njem je vse skoraj novo.
Zamenjali so celo ogrodje, sprednja kolesa, sponke za zapet otroka.
Super res.Pa še zimsko vrečo sem našla. Original BW stane neverjetnih 4.500 sit, imajo pa še eno v BC v Celju.
Jo imam že rezervirano!

Reklamacijo so mi res super rešili, mene pa še vedno muči Aria Twin.
Pa mislim, da bom počakala do pomladi.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček za dvojčici
4.11.2006 23:05:57   
Seven*
Aria TWIN je ZAKON!!!!!

Z otrokom v narocju ga zlozim, tezek je 9 kg in gre v cisto vsak avto!!!! Ker je tako lahek ga uporabljam tudi samo za enega otroka, v drugi del pa nakupujem.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček za dvojčici
12.11.2006 20:44:29   
tajtaja
Boki,
slišim, da greste konec tedna ogledovat nov voziček od BW v BC.
Jaz sem včeraj vidla katalog in res je zakon. Meni je tako všeč, in če so odpravili par pomanjkljivosti, ki jih ima stari model, bo moj!!!user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček za dvojčici
13.11.2006 7:05:24   
boki
user posted image ojjjjuser posted image ja čakava na nov model in na nove barve!user posted image Drugače pa se kar držimouser posted image .Do februarja je še nekaj časauser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček za dvojčici
14.11.2006 7:00:59   
boki
user posted image Včeraj sem bil v BC in videl novi katalog za vozičke baby welt.user posted image Dobri so,samo me pa zanima če se dajo obrnit,da dvojčkiuser posted image user posted image user posted image user posted image k tebi gledajo.user posted image Našel sem stran,kjer je nova kolekcija in na nobeni sliki ni obrnjen v drugo smer??user posted image stran:http://www.maxis-babywelt.de/product_info.php/products_id/1973?osCsid=7831441efdb4174c4819b270a6aa1194Baje v petek dobijo novo kolekcijo in tudi vozičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček za dvojčici
15.11.2006 6:33:39   
boki
user posted image Baby Welt Montreal-Twin S4user posted image user posted image http://www.maxis-babywelt.de/product_info.php/products_id/1973

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček za dvojčici
15.11.2006 7:58:44   
Seven*
18 kg? Enkrat tezji od moje ArieTwin. Pa tudi deluje zelo siroko. S takim vozickom ne prides skoraj v noben lift (nastet znam vsaj 5 liftov v katere ne mores). No, saj ce ga boste imeli samo za sprehode in bo stal nekje kjer ga boste samo odpeljali, potem ni panike.. Drugace pa, jaz imam doma enega, ki ima 15kg in niti slucajno ne bi se enkrat kupila cesa podobnega. Ario sestavim medtem ko imam otroka na rokah. Zlozim in natovorim v avto v sekundi! 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček za dvojčici
10.1.2007 16:44:32   
Jesica
Seven živijo!

Vidim, da imaš aria twin od peg perego in da si fuuul zadovoljna. Jaz sedaj delam iz teh vozičkov že doktorsko disertacijo.

Ali je primeren za od začetka, novorojenčke? Ali uporabljaš kombinacijo s kakimi košarami?
Kakšne so tvoje izkušnje s tem, ko vidim, da mamice dajo otroka kar v lupinici na ogrodje, ko grejo v trgovino? Ali to je sploh možno na vozičkih za dvojčke. Mislim, da ne.
Jaz sem ario twin videla samo na sliki. V peg perego so rekli, da jih nimajo za pokazat, da jih dobavijo samo po naročilu. Pa mi je zoprno nekaj naročit, kar prej nisem videla v živo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček za dvojčici
10.1.2007 19:50:18   
siskamiska
Živjo,

tudi midva pričakujeva poleti dvojčke. In ker imava zelo majhno stanovanje, jaz pa še mini avto sva se odločila da bova vzela Aria Twin od peg Perego.
Sicer voziček ni namenjen čisto za novorojenčka in ker tudi lupinice ne grejo gor sva se domislila briljantne zadeve. Po novem imajo v Peg Peregu neke nove mehke vreče, ki je kot tista trda posteljica v kateri otrok leži na začetku. Ima trdo dno, drugače pa je mehka. Idealna je tudi za prenašanje dojenčkov. in to torbo lepo pritrdiš na vozek, sicer je malo večja , tako da gleda malo ven, ampak ne bova komplicirala. Pritrdi se jo pa z unimi pasovi ki so za otroka pripet. Te mehke posteljice npa kasneje spremeniš v zimske vreče, tako da je problem rešen. Idealna rešitev pa še precej ugodna. Voziček = 54.000 sit + 2x torba = 2x20.000.......manj kot 100.000 skupaj.

Upam  da sem kateri kaj pomagala, če ima slučajno podobne težave.

lp

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček za dvojčici
11.1.2007 8:43:53   
NMJ
Zdravo,

z vozički za dvojčke je res problem. Midva sva se na koncu odločila in sva kupila rabljenega (v kompletu s prenosnima torbama ter zimskima vrečama) po zelo ugodni ceni. Ko pa bosta malo večji pa sem se odločila, da nabavimo tudi tega od Peg perega Aria twin, ker je mnogo lažji.

lp


(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?