|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 18:50:10   
Skratek46
glede poročnih prstanov.
Sem šla z mojim po vseh možnih zlatarnah in cene take da me je kr zvijalo-pa čeprav bodo to priče kupile se mi je vseeno zdelo da je zadeva strašansko draga(cca. od 500EUR navzgor za oba prstana).
In je šla zdej moja mama v Bosno in mi je šla kao informativno pogledat...se pravi prstan ki je meni bil všeč-ker je katalog na netu je največji in najtežji, pa še iz 18 karatnega belega zlata...in veste kaka cena-za oba prstana 250EUR in mere sm si šla samo z mojim vzet v eno zlatarno in to je to...
Če mate priliko in nimate zelo bogatih prič vam res svetujem da si pogledate dol prstane...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 20:33:02   
barbara b
Res mi ni jasno zakaj bi morala priča plačati prstane user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 20:34:51   
eva1
no daj link prosim, da pogledamuser posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 20:42:32   
Naja30
Ma ja, niso povsod take cene. Zlatarna Celje ima zelo drage ja, drugje pa se da dobit tud ceneje. Ne spomnem se, v kateri sva že midva vzela, pa so bili cca 250 evrov. Odvisno je, kaj iščeš. Midva sva vzela pol rumeno in pol belo zlato, pa se me zdi drago.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 21:40:09   
malenaa
Mogoče so res cenejši, samo kvaliteta je ista? Pa še če greš na pot, so stroški - bencin, cestnine ipd. mislim da se ne splača, mogoče se pa motim

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 22:07:48   
Anonimen
pa v Turciji so podobo nizke cene zlata....in verjetno se kje juzneje...

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 22:50:04   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa v Turciji so podobo nizke cene zlata....in verjetno se kje juzneje...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 22:59:45   
ZmajTolovaj
Nama je en zlatar naredil oba prstana za takratnih 41.000 sit (pred dvema letoma), iz belega zlata, prinesla sem samo slikico, kakšne bi rada. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
13.6.2008 23:03:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa v Turciji so podobo nizke cene zlata....in verjetno se kje juzneje...


user posted image user posted image user posted image


A ni vec tako? Ali kaj je smesno...user posted image ?

Vcasih so z dopusta prisli tako lepo okičeni :)).

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
14.6.2008 6:21:07   
Lunca1
Midva sva jih tudi pred 2 leti kupila pri nas in sta stala 56000 sit. Se da dobit ugodne tudi pri nas, samo seveda brez briljantkov.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
14.6.2008 14:37:10   
Skratek46
Res mi ni jasno zakaj bi morala priča plačati prstane

Same so tako želele...stvar dogovora pač.

Link za ogled prstanov:
http://www.zlatara-sarm.com/



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
14.6.2008 16:11:22   
Dinki
Kakor koli že....Skratek46 hvala za prijazen nasvet user posted image  user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
14.6.2008 16:27:41   
kajajaka
Mogoče so res cenejši, samo kvaliteta je ista?


se strinjam... raje dam 100 € več, pa mi vsaj ne zarjavi user posted image  Ni vse zlato, kar se sveti... Zlato ima več sestav (merjeno v karatih) in čistejše kot je - dražje in kvalitetnejše je...

Na kanarskih otokih sva lani (v zlatarni, ne kje na tržnici) gledala zlato moško široko verižico za pol cene kot pri nas. Pa je prodajalec povedal, da je znotraj srebrna in samo prevlečena z zlatom - zato taka cena. Imajo pa tudi votle iz čistega zlata za tako ceno - samo so bolj občutljivr - se prelomi... Po moje je s temi prstani kaj podobnega...

Sicer pa imava tudi midva v izdelavi prstana iz belega zlata, ki naju bosta koštala 200-250 € in sta delana po najini zamisli - slikici. Tako, da niso cene tako hude (če ni dodanih diamantov ali kaj podobnega...)

Pa vse lepo na poroki!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
16.6.2008 8:03:05   
Beti S
Mi smo jih kupili v Italiji, so bili tudi poceni. Po petih letih je še vedno tako kot prvi dan.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
18.6.2008 14:47:24   
anabanana
Jaz imam ful zlatnine kupljene v bosni in je ful kvalitetna, se ne lomi, črni, zvija... tako, da bom vsekakor tudi poročna prstana kupila dol, ker so točno duplo cenejšiuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
18.6.2008 14:49:20   
anabanana
Aja, tudi nama bo poročna prstana kupil priča od mojega. Tudi moji kolegici bo prstane kupila priča...se mi zdi, da je tak običaj..

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
19.6.2008 9:33:10   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa v Turciji so podobo nizke cene zlata....in verjetno se kje juzneje...


user posted image user posted image user posted image


A ni vec tako? Ali kaj je smesno...user posted image ?

Vcasih so z dopusta prisli tako lepo okičeni :)).




V Turčiji, ja. Tam, na tisti pokriti 8km tržnici, v tmei in pod lučmi je še videti pristno, pa dokaj poceni se ti zdi, doma pa te zlatar da iz kože, ker si kupil navaden kičuser posted image   Vsaj pri nas je bilo tako. Pa je imelo zlato vše 'štemple' gor....user posted image

ZC- so pa dragi, res, že oglaševanje jih precej stane......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
19.6.2008 14:26:39   
Anonimen
Jaz sem pa na netu videla en hudo lep prstan mislim, da je bil od zlatarne Celje, ampak hudimano drag. Sliko sem sprintala in nesla privat zlatarju. Pokazala idejo in mi je potem takoj zračunal koliko bi to stalo pri njemu. Za dva prstana, ampak zeloooo masivna (redkokatera zlatarna jih ima tako, večinoma so čisto tanki) sva odštela preračunano v sedanje evre 350€! Z izdelkom sva bila zelo zadovoljna. Da ne govorim, da mi ga je zastonj tri dni pred poroko širil prstan, ker sem se zaradi nosečnosti zredila in mi je bil malo preveč na knap.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
27.6.2008 19:29:48   
ammra
Sama sem imela zelo slabo izkušnjo z zlatarnami in zlatarji v Bosni. Na srečo sem bila pri sorodnikih na obisku, hkrati pa še iskala poročne prstane.
V Bosni je vglavnem tako:
  • če želiš priti skozi poceni si zbereš en model, nato pa ti iz vrečke natresejo kup prstanov in s pomerjanjem si zbereš tistega, ki ti najbolj ustreza - cheap varjanta.
  • če si pa omisliš kvaliteten in lep prstan pa se vam bolje splača ga kupiti v naših zlatarnah, kjer za kamne dobite tudi ustrezne certifikate in garancijo.
Midva z možem sva s svojima prstanoma več kot zadovolja. Po naših željah so nam ju oblikovali v zlatarni Krhlikar na Čopovi v LJ. Cena: cca 90.000 sit.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vsem ki se poročite en nasvet...
30.6.2008 15:21:15   
JanaB
ZC ima res ful hude cene no, da kakšne Lobode niti ne omenjam pa še neprijazni so. Midva sva jih na koncu vzela v ZM ... natur belo zlato (ni rodinirano) njegov je klasičen, moj pa ima ob strani 8 briljantov. Dala sva 475€.

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?