|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki al kva za en vrag???
5.9.2005 19:37:12   
Maxica
Naš skoraj trinajstmesečnik ima revež šele en zobek. To je res smotano, saj mu moram še vedno več ali manj vso hrano pasirati, le kakšne makarone mu pustim cele, saj take hoče.
Imava pa sedaj spet eno tako obdobje, da noče nič jesti oz.se punta čisto pri vsakem obroku. Danes je npr. pojedel zjutraj en Fruchtzwerge (ob 9h), nato pa šele ob 15h malo mineštrce, eno hrenovko (da je sploh kaj pojedel), pa malo sira. To je vse. Sedaj se pa odpravljam spet v nove boje, da bo pojedel mogoče en deci riževe kašice za večerjo.
Sem mu pa malo gledala dlesni in zgoraj se mu skoraj štirje zobki vidijo, ma ne odzunaj, ampak noter v dlesni. A je morda to to-ali zato noče jesti? Ker če to misli trajati še kakšen teden, bom pa res dobila živčni zlom.
Koliko časa traja takoimenovana kriza, ko naj bi bili otročki neješčni zaradi rasti zobkov? Več kot en teden???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobki al kva za en vrag???
5.9.2005 19:41:24   
ZARA
Ja lahko, da je od zob...lahko da ga boli dlesen in zato ne more jest al pa noče...
Zara tud kadar ji gredo zobje ven full malo je...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobki al kva za en vrag???
5.9.2005 19:43:21   
Anonimen
bo že jedel, nič bat. lahko da dokler ne bo zobkov vn bo bolj tečen pa man jedu, ampak od tega nau shirov. mogoče mu daš kako flašo mleka al pa čokolinota na flašo več - če jo hoče seveda, drgač pa ni panike.

lp, lara

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobki al kva za en vrag???
5.9.2005 23:04:35   
piščanc
ja pri nas je bilo točno tako, ko so 4 zgornji zobki lezli ven pri 1,5 letu. Hm, z rahlo vročino je trajalo skoraj 14 dni. Potem pa vse OK.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobki al kva za en vrag???
5.9.2005 23:05:16   
piščanc
u, LARA čestitke za drugi trakec

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobki al kva za en vrag???
6.9.2005 7:31:20   
Anonimen
piščanc je napisal/a:

u, LARA čestitke za drugi trakec


HVALA!

a mata tvojedva piščanca na isti dan roj dan?

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobki al kva za en vrag???
6.9.2005 23:28:44   
piščanc
LARA je napisal/a:



a mata tvojedva piščanca na isti dan roj dan?


skoraj. Tjaša ima 19.1., Žiga pa 28.1. sam mi glupo zgleda dva trakca, tole mi je bolj všeč. sem iskala, kje bi lahko dva rojstna dneva napopala, ampak nisem našla nič boljšega. PDP sem pa imela na isti dan.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zobki al kva za en vrag???
7.9.2005 9:25:14   
KIRA
jaz se strinjam z zaro: lahko je od zobkov, možno je. lahko je pa tud kaj druzga - ker običajno otroke dlesni srbijo, ko jim zobki ven gredo, pa še bolj žvečijo in se slinijo. ni pa nujno.
pri naši se ni posebaj nič poznalo, le sitna je bla mal bolj kot običajno. to je pa tud vse. pol je pa že žagica ven gledala. so pa ostre te zadeve. včasih - tako s heca - gre mal mene grizt ali pa babico, pol pa imave obe 4 odtiske na rokah. prav lepo se vidijo..

LP

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zobki al kva za en vrag???
8.9.2005 13:41:42   
fani
Ja, po mojem so zobki. Sicer pa, otrok bo jedel, ko bo lačen, tako je rekla pediatrinja eni moji kolegici. Pa čestitke ta dva trakca, Lara in Kira!!!
Pa,pa

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?