|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2013 13:28:08   
SkrbniAta
A daje katera svojemu malčku adaptirano mleko še po dopolnjenem 1 letu? Če ja - katero?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2013 13:34:50   
tečla
Moj ga je pil. do 13 meseca je bil dojen, potem pa je pil milumil z okusom banane,...Samo če bi se še enkrat odočala mu ga več nebi kupovala ker se mi zdi da je samo tržna niša. Raje bi mu ponudila nehomogenizirano mleko.

(odgovor članu SkrbniAta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2013 14:00:35   
Najaa
Tamala ga je pila kar do 15m, ker je bila veliko bolana med 12-15.m in ni hotla nič jest. Če ne bi ji ga okoli 1.leta ukinila.

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2013 14:23:39   
darhaha84
Naš je začel nekje pri 11 mes. piti nehomogenizirano mleko od Planike, ker je šel potem v vrtec in tam ne dobi Adaptiranega mleka oz. če bi jim ga prinesla bi mu ga dale, samo nisem hotela komplicirati,ker če je za vse dobro bo tudi za našega. Kot je tečla napisala je tudi po mojem mnjenju to samo tržna niša. Dela pa vsaka mamica tako kot se ji zdi dobro za njenega user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2013 15:56:30   
josephine27
Jaz sem ga starejšemu dajala do leta in pol, ker kravjega ni hotel pit.

_____________________________



(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
23.2.2013 3:28:36   
Hope2
Moj ga je pil vse dokler ni flaške vstran vrgel, to je bilo pri 1,5 letu (babylove iz DM). Po 1,5 pa ni hotel nič mlečnega (najmanj pa mleko).... In sem za foro kupila čokoladno adaptirano mleko (millupino, v tetrapaku na slamico, dobil si ga samo v mullerju) in je edino tole pil, vse do 2,5 leta. Po 2,5 letih je silom razmer prešel na navadno čokoladno mleko in šele pri 3,5 je hotel piti navadno mleko. Ampak še zdaj pri 4 si včasih zaželi adaptirano v tetrapaku ali aptamill v mini flaškah ala actimel



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.2.2013 3:31:31 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
23.2.2013 6:28:18   
m_o_i
ja, do leta in pol je pil DMovo babylove AM(nocno hranjenje samo).

alpskega oz. navadnega ni maral, pa se danes ga pije samo s kakavom zmesanega v flaski nekje trikrat na teden zjutraj, ko se zbudi(cartanje pac). drugace pa ne-v nobeni obliki.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
23.2.2013 8:12:19   
emma83
Do 15. meseca je pil babylove, potem smo sli na Planiko (nocno hranjenje). Od 21. meseca mleko zelo redko pije, poje pa ogromno jogurtov in skutk.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
23.2.2013 17:23:36   
Anonimen
Dokler je imela še večerno flaško je pila AM ... tj. do leta in pol sigurno če ne še dlje. Imeli smo pa Bebo od Nestleja.

(odgovor članu emma83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
23.2.2013 18:09:26   
scorpiogirl
Dokler sta zvečer po flaški še pila mleko (do 2 let), sta oba pila AM - Babylove iz DM-a. Ko nista imela več flaše, tudi mleka nista hotela več piti (ne AM, ne navadnega). Jesta pa ostale mlečne izdelke, tako da me to, da ne pijeta mleka, ne moti. Popijeta trikrat na leto malo kakava, v vrtcu pa tudi mleko user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
2.5.2013 20:53:36   
Polzi
ja, naša ga pije. Novalac 3, z okusom vanilije. Pije ga zjutraj in zvečer. DAjem ji ga pa zato, ker kravjega noče pit, niti grisa jest.

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
5.5.2013 10:23:48   
urshak
moja ga je pila še, ko je imela tri in sicer Aptamil 1+ in2+

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
8.2.2018 15:06:32   
maca83 RR
Pred spanjem se vedno pri skoraj letu in pol. Ampak vedno manj. Se je skoraj odvadil, pa je vmes zelo zbolel in spet zacel piti. Dm Bio.

< Sporočilo je popravil maca83 RR -- 8.2.2018 15:08:14 >

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Adaptirano mleko po 1 letu
22.2.2018 10:18:26   
maca83 RR
Evo, smo ga koncno odvadili tudi flaske pred spanjem. Pri letu in pol.

(odgovor članu maca83 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?