|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možno, da sem noseča?
29.11.2015 1:46:40   
Anonimen
Pozdravljeni!

S fantom sva imela nezaščiten spolni odnos 1 dan po ovulaciji, to je bilo 20.11.2015... Nekje 5 dan, pa so me začele boleti dojke in bolečine v predelu nad popkom. Dojke me ponavadi bolijo vedno nekaj dni pred menstruacijo, a nikoli tako hitro... Brala sem že, da je eden izmed prvih znakov bolečina v dojkah, ki pa se pojavi nekje 10-14 dni po nezaščitenem spolnem odnosu... Ali je vse samo v glavi, ali so to res eni izmed znakov?

Hvala za odgovore!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
29.11.2015 9:17:43   
Katriss
Po mojem mnenju je še malo prehitro za nosečniške znake...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
29.11.2015 10:32:12   
RIJA*
ne, ni možno.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
29.11.2015 14:17:45   
Daise
Ali je možno da si noseča? JA (glede na to, da kaj sta delala en dan po ovulaciji)
Ali so to znaki nosečnosti? NE
Če si imela ovulacijo 20.11. je nahitrejša varjanta, da bi prišlo do vgezditve 26. (do te pride od 6-12 dni po ovulaciji). Približno 2 dni po vgezditvi, jajčece začne proizvajati dovolj HCG hormona, da se ga zazna v krvi (s krvnim testom, ali pa z zelo občutljivim urinskim testom). Dokler hormon ne narase na približno 1000 mIU (cca 3 tedne po oploditvi), se v telesu še ne začnejo dogajati take spremembe, da bi jih ti lahko občutila. Kar se pa tiče bolečih dojk, pa to itak povzroča hormon progesteron, ki najbolj narašča pred menstruacijo (zato takrat bolijo), v primeru nosečnosti pa ostane povišan, zato prsa bolijo ''celo'' nosečnost.
No, stiskam pesti, da čez nekaj dni nalulaš plusek :)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
11.12.2015 11:35:47   
deeja
Pozdravljene, mene pa zanima če je imela že katera podobne "znake". Moje menstruacije so redne, cikel je dolg 27 dni, tabletk ne jemljem. Pred vsako M imam PMS. Vglavnem danes bi mogla dobiti M, pa je ni. 5 dni prej me je bolel trebuh, krči, slabost, glavobol, boleče prsi, vročina, zadnja 2 dni je bla bolečina še hujša, včeraj zvečer sem zaspala s krči, 200% sem bila da se bo danes zjutraj vlila M. Danes sem pa čisto vredu, nobene bolečine, krčev, tud prsi me ne bolijo so pa malo povečane kot so bile 2 tedna nazaj.

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
11.12.2015 12:38:22   
SU
Jaz sem imela skoraj popolnoma enake znake kot pred M...
Če boš malce prebrala v temah, ko punce željno pričakujejo/pričakujemo plusek, je znakov en milijon pa ni vedno rečeno, da se potem pokaže II in tudi tvoji bi lahko bili med njimi. So pa, kot si že sama ugotovila, lahko to znaki pred M, lahko pa so tudi N...
Mogoče bi lahko že naredila N test. Meni je v obeh N pokazal že pred izostankom M oz. vsaj na dan izostanka. Držim pesti. user posted image

(odgovor članu deeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
12.12.2015 9:23:15   
deeja
kolikor je danes oz. jutri ne bo, grem definitivno v ponedeljek po test. Ali mi cikel nagaja, ali se pa res kaj dogaja notri :) če ne boli, je občutek kot da me žgečka, ali pa kot da sem balonček pojedla. Edino kakor sem brala po forumih naj bi se bolečina v prsih stopnjevala pri zanositvi, mene pa ne bolijo več, samo bolj polne so. Vem pa da se vsako telo drugače odzove, tako bom vidla kaj bo v teh dneh :)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
11.1.2016 21:49:40   
sandrie
Pozdravljeni, imam eno vprašanje. S fantom si zelo želiva otroka, od septembra 2015 ne uporabljam več zaščite. Prejšnji mesec sem imela 7dni rjav izcedek in nič krčev(to ni bila menstruacija), naredila sem test nosečnosti in je žal bil negativen. Od prejšnjega tedna imam v spodnjem delu trebuha krče, včasih na levi ali na desni strani, vendar M še nisem dobila.. Je možno da se nama je uresničla želja?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možno, da sem noseča?
11.1.2016 23:07:01   
Sareta88
Najbolje ti bo to povedal test nosečnosti.

(odgovor članu sandrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?