|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   analni seks 2
30.10.2005 19:35:54   
Anonimen
Zdaj sm prebrala celo spodnjo temo o analnem seksu, pa sm se zamislna.
OK, večina žensk v tem uživa, kaj pa moški?
Glede na to, da smo moški in ženske tam odspodaj enaki, ne vidim vzroka, zakaj ne bi tudi ženske to moškim počele.
Z vibratorjem bi prav lepo lahko zadovoljile naše partnerje in ne dvomim v to, da ne bi noro uživali!!!!!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: analni seks 2
30.10.2005 19:50:48   
CIPRESA
Ojeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj !!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: analni seks 2
30.10.2005 19:53:00   
Anonimen
Matr cipresa si me nasmejala

Js sm mojmu bivšemu možu sam z jezikom bliz pršla pa so začele take ogromne rdeče luči svetit...
zona militare paso non karabile.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj kaj šele vibrator draga anonimna

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: analni seks 2
30.10.2005 21:30:18   
Anonimen
Poizkusila. Definitvno užival. Sedaj si to občasno privoščiva. Vendar kot vedno. Pazi na lubrikant. Nikoli ga ni preveč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: analni seks 2
31.10.2005 9:47:01   
Anonimen
Midva še nisva probala in ne vem, če kdaj sploh bova, sem pa brala, da veliko moškim to paše, samo malo se jih upa priznati, ker so takoj obsojeni, da so geji. Pa čeprav ne bi nikoli počeli tega z moškim, ampak samo v igricah s svojo drago.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: analni seks 2
31.10.2005 11:38:44   
daddy
   Uf, delikatno ..... čeprav sem glede spolnosti na splošno zelo odprt - beri ne vidim problema v vse sorte kombinacijah, položajih, skupinskem seksu itd. itd. .... seveda tudi analnem seksu moški - ženski. Ona meni .... ne, to pa mislim da ne bi šlo. Niti s prstom, kaj šele z vibratorjem. Pa ne zaradi kakšnih gay predsodkov, enostavno bi mi bilo too much nelagodno, boleče najbrž .... no če bi že poskusil ( ampak res ni neke želje ), potem vsekakor samo z žensko in to s svojo partnerko. Kakorkoli drugače nikakor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: analni seks 2
31.10.2005 13:26:33   
india
Ja, tudi jaz sem se nasmejala ob Cipresinem postu!user posted image user posted image user posted image

Sem enkrat poskusila pri možu samo s prstom pa je že zatrepetal,kot da bi bil na elektriko priklopljen. Draženje z jezikom, to gre, kaj več pa ne bi dovolil...verjetno zaradi občutka nelagodnosti, bolečine,kaj vem.

Ja, Daddy, omenjaš tudi ti bolečino. Kaj pa misliš, da ženske to ne boli? Včasiih kljub lubrikantom. Čeprav meni osebno ne paše ne glede na količino lubrikantov.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: analni seks 2
31.10.2005 13:49:28   
mehurčica
Moje mnenje: samo predsodki jih nazaj držijo. Sej pa rit je rit... al je moška al pa ženska. Moški se že nasplošno bolj bojijo bolečine in bi se v takšnem primeru dooosti težje sprostili. 

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: analni seks 2
31.10.2005 13:59:34   
digi
Jaz sem mojmu povedla, da če me hoče v mojo ritkicouser posted image , bo še moral svojo nastavit... No in kaj mislite kaj se je zgodilo?! Nikoli več mi ni niti omeniluser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: analni seks 2
31.10.2005 14:03:02   
CUKRČEK
Večino moškim to blazno paše, toda redki to priznajo. Sicer ne vem, zakaj? 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: analni seks 2
31.10.2005 15:42:47   
daddy
Neeeeeeeee, cukrček .... prisežem, jaz bi priznal, če bi me mikalo kaj takega ( saj tudi sicer vse priznam ). Res bi me zdaj lahko lovila na finto, kako vem da mi ne paše, če nisem poskusil, ampak vseeno ...... po temeljitem razmisleku sem se odločil da mi ne paše, tudi brez znanstvenega poskusa user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: analni seks 2
31.10.2005 16:25:11   
KIRA
zgleda da jaz pol spadam k manjšini. te oblike seksa ne prakticiram, ker je ne maram iz več razlogov, predvsem ker me je bolelo, ko sem enkrat probala, poleg tega pa se mi zdi nehigienično. skratka po mojem to ni normalna oblika seksa in je tudi ne prakticiram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: analni seks 2
31.10.2005 22:25:20   
Joe
Ok, tole pišem bolj iz načelnih razlogov kot res po svoji želji (načelno zato, ker se mi je zdelo kul, da so nekatere punce odkrito povedale enako zadevo), pa vendar: tudi meni paše tovrstna spolna stimulacija. Ob svojem sporočilu mislim na to, da je za vsak napredek treba narediti kaj pogumnega; evo tudi mene. Pa nisem peder in nisem sissy.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: analni seks 2
1.11.2005 8:33:57   
Anonimen
Mojemu dragemu ne bom te teme niti omenila... Iz lastne varnosti... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: analni seks 2
2.11.2005 12:53:22   
puncica
Moj absolutno ni za to varianto ga že za rit komi primem user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: analni seks 2
2.11.2005 21:32:54   
BigWhale
In za tako bebavo vprasanje je bilo potrebno odpirati novo temo? Bravo!

No, analni sex moskim, vsaj tistim, ki se znajo sprostiti, precej pase. Prostata je precej blizu mesta, kjer pride do penetracije anusa in na ta nacin pride do stimulacije prostate, kar pa je v bistvu precej prijetno in marsikateri moski ob tem dozivi orgazem.

Aja, Bubbles, rit ni rit. Pri zenski ni prostate ampak je vaginalna stena, ki je precej prepletena z zivcevjem. ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Anal_sex

Evo vam...

(Kaj so tukaj samo anonimnezi, ki sprasujejo. Res smo zahojen in zafrustriran narod, brez skrbi, ne bodo se vam prsti posusili...)


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: analni seks 2
7.11.2005 8:58:24   
kalbo
Odgovorim kratko in jedrnato iz podobnih razlogov kot Joe. Paše, včasih bolj, včasih manj. In definitivno nebi prenesel moškega v moji postelji, torej nisem peder.

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?