|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2018
13.1.2018 8:49:55   
Anonimen
na dopust računam, da gremo po koncu pouka, potem pa še konec avgusta, če se bo dojenček držal mojih načrtov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Avgustovke 2018
13.1.2018 12:03:08   
Taja15

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo, punčke.
Tudi jaz spadam med avgustovke, pdp 1.8., ampak glede na izkušnje bom julijka. Močno upam, da bo tudi v tretje prej.
To je moja tretja nosečnost, z veliko razliko, doma imam 11 letnico in 7,5 letnika.
V sredo sem imela prvi pregled, naslednji ponedeljek imam nuhalno, v torek pa biopsijo. Potem sledi en teden ravnanja kavča.
Na nuhalno greva z možem sama, če bo vse ok potem poveva otrokoma. Tudi jaz mislim, da ta preiskava ni primerna za razkazovanje otročka sorojencem, ker res ne vemo, kaj nas čaka, čeprav verjamemo in upamo, da same lepe stvari. Ju bom peljala na morfologijo, če ju bo zanimalo.



Razkazovanje?
A na morfologiji je kaj drugače? Ne vem no...saj tudi na morfologij lahko vidijo, da je kaj narobe.
Sicer pa itak vsaka ve zase in naredi tako kot se zdi njej prav.
Midva sva se odločila, da jo vzameva in mislim da bo lepo presenečenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Avgustovke 2018
13.1.2018 15:55:45   
Anonimen
Na morfologiji je veliko manjša možnost, da je kaj narobe.
Moje mnenje pač, vsaka naredi tako, kot misli, da je prav. Jaz bom počakala.

(odgovor članu Taja15)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Avgustovke 2018
13.1.2018 19:36:57   
Taja15
Jaz do morfologije sigurno ne bom mogla počakat, ker sem precej suha in me tamala že zdaj čudno gleda če imam oprijeto majico...pred zanositvijo sem bila čisto brez trebuha sedaj pa je že malo poznat. Samo čakam da me vpraša kaj mam v trebuhu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Avgustovke 2018
14.1.2018 7:08:14   
Anonimen
ja, seveda, povedala bova midva po nuhalni. samo če bosta hotela videt uz bomo pa šli skupaj na morfologijo.

mene sin ves čas boža po trebuhu, mi je kar neprijetno. pa nič ne ve.

(odgovor članu Taja15)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Avgustovke 2018
14.1.2018 21:29:06   
LuSyLu*
Punčka bo ;) user posted image
Napovedovati znajo tudi otroci – dečki. Če bo deček pokazal zanimanje za vaš trebuh, pričakujete deklico, če trebuh enostavno ignorira, se bo rodil deček.

Sm glih brala ljudske napovedi. Naj bo res ljudske napovedi bolj za šalo kot zras hihi

https://www.zurnal24.si/magazin/ljudske-napovedi-spola-otroka-129889

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Avgustovke 2018
14.1.2018 21:29:58   
LuSyLu*
Punčka bo ;) user posted image
Napovedovati znajo tudi otroci – dečki. Če bo deček pokazal zanimanje za vaš trebuh, pričakujete deklico, če trebuh enostavno ignorira, se bo rodil deček.

Sm glih brala ljudske napovedi. Naj bo res ljudske napovedi bolj za šalo kot zras hihi

https://www.zurnal24.si/magazin/ljudske-napovedi-spola-otroka-129889

(odgovor članu LuSyLu*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Avgustovke 2018
17.1.2018 11:07:39   
smile18
Pozdravljene.
Še ena med vami. Pdp 20.8.. Bo pa to prvič za mene user posted image
Nimam pa zaenkrat nobenih težav. Samo bolj utrujena sem kot ponavadi.

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Avgustovke 2018
17.1.2018 11:41:35   
Mantea
Tudi jaz, prvič 11.8. user posted image

(odgovor članu smile18)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Avgustovke 2018
17.1.2018 14:07:53   
leeloo18
Pozdravljene,

še ena prvič. PDP je 2.8. - mogoče celo ne bom avgustovka. Naslednji teden imam (že) nuhalno in kar nestrpno čakam in držim pesti, da bo vse ok. Sem hotela z delitvijo novice s prijatelji počakati vsaj do nuhalne pa nekako ni šlo - ne vem kako ljudje to začutijo. Pač tiste prijateljice, ki so me direkt vprašale, če sem noseča, sem jim povedala.

Sicer pa nekih posebnih težav nimam - razen slabosti in nenormalne utrujenosti. Ampak se tolažim, da naj bi vse to v mojem primeru že kmalo minilo, glede na to, da jutri vstopam v 13. teden.

Lp

(odgovor članu Mantea)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Avgustovke 2018
18.1.2018 13:57:14   
Claire99
Živjo, še ena med vami. user posted image PDP je 7.8. To je moja druga nosečnost, prva se je končala z zgrešenim splavom, tako da sva rekla da bova ostalim povedala v začetku februarja. Imela sem kar precej celodnevnih slabosti, ki se na srečo umirjajo, trenutno imam največ težav z vonjem (grozno mi smrdijo ribe, no pa tudi precej druge hrane), groznim okusom v ustih, prebavo in napihnjenostjo (ko kaj pojem zgleda kot da sem že na polovici nosečnosti).

Naslednji teden v torek imam nuhalno. Takrat bo 12 tednov in 4 dni :)

Močno upam, da bo tokrat vse ok, ker se res veseliva novega člana :)

Ima katera kakšno idejo kaj narediti glede okusa v ustih? Trenutno rešujem z Ricola bonboni brez sladkorja, ki vsaj za nekaj časa rešijo to.


(odgovor članu leeloo18)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Avgustovke 2018
18.1.2018 17:03:07   
medvedka30
Živjo avgustovke,

tudi naša družinica se bo povečala konec avgusta, nimam še točnega datuma PDP. Na pregled še čakam. Imam pa doma že eno 3,5 navihano triletnico, ki komaj čaka, da se bo z dojenčkom lahko igrala.
V tej nosečnosti mi je grozno slabo in utrujena sem, da bi lahko cel dan spala :-/
Folno pa jemljem od viridiana.

Uživajte in se tipkamo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Avgustovke 2018
18.1.2018 19:15:09   
pikpiki
Nekaj se nas je pa kar nabralo :)
jaz imam tudi naslednji teden nuhalno, že komaj čakam. sicer sem pa vsak dan tako napihnjena, da ni več normalno. zjutraj imam še raven trebuh, nekje do 5ih popoldan pa izgledam kot v 6.mesecu nosečnosti :) še katero muči napihnjenost?

(odgovor članu medvedka30)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Avgustovke 2018
20.1.2018 7:12:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pikpiki

Nekaj se nas je pa kar nabralo :)
jaz imam tudi naslednji teden nuhalno, že komaj čakam. sicer sem pa vsak dan tako napihnjena, da ni več normalno. zjutraj imam še raven trebuh, nekje do 5ih popoldan pa izgledam kot v 6.mesecu nosečnosti :) še katero muči napihnjenost?

moje maščevje okrog trebuha je dovoljšnje, da shrije tri mesečno nosečnost user posted image


(odgovor članu pikpiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Avgustovke 2018
22.1.2018 10:59:16   
nejkec
Je na fb kakšna zaprta skupina, ki je aktivna. V eni sem že pa se bolj malo dogaja :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Avgustovke 2018
22.1.2018 11:13:08   
kaaajch

IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

Je na fb kakšna zaprta skupina, ki je aktivna. V eni sem že pa se bolj malo dogaja :(



Imamo skrito fb skupino (iskalnik je ne najde) in je aktivna user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Avgustovke 2018
23.1.2018 19:02:26   
Mija10
Ojla tudi sama bi se vam pridružila na FBju. Ste v skupini avgustovčki avgustovke 2018, ali avgustovke 2018? Ko kliknem pridruži se, je to sigurno skrito ostalim? Hvala za odgovor, se veselim klepetanja z vami

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Avgustovke 2018
23.1.2018 19:20:57   
kaaajch

IZVIRNO SPOROČILO: Mija10

Ojla tudi sama bi se vam pridružila na FBju. Ste v skupini avgustovčki avgustovke 2018, ali avgustovke 2018? Ko kliknem pridruži se, je to sigurno skrito ostalim? Hvala za odgovor, se veselim klepetanja z vami

Mija nasa skupina je skrita in je iskalnik ne najde. Vas moramo posebej dodat. Lahko na zs user posted image

(odgovor članu Mija10)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Avgustovke 2018
24.1.2018 13:35:12   
tica009
Živjo!
Tudi jaz sem med srečkami nosečkami, zdaj drugič (hčerkica 20 mesecev). Rok imam 3.avgusta (plod malo odstopa po velikosti, tako da morda par dni kasneje), nuhalna je uspesno za mano, zaenkrat gineko vidi fantka, vendar počakam še malo, preden nakupim vso novo garderobo :)
Me pa kar skrbi kako bo visoka nosečnost pri 30+ stopinjah...tudi jaz v dilemi kam in kdaj na morje, da se v primeru krize še lahko do jesenic pravočasno pripeljem!
LP
Tina

(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Avgustovke 2018
25.1.2018 8:37:14   
pikpiki
mene tudi skrbi kako bo biti "poletna nosečka" :) že tako mi je vedno vroče, med nosečnostjo še dodatno. čem bo tako kot lani, bom kar čakala pod klimo, da vse skupaj mine :) glede morja sem tudi jaz v dilemi, itak ne morš vedet kdaj boš rodil, ampak js po 35.tednu ne mislm hodt okrog. torej moramo na morje 3.teden junija najkasneje. pa še to ne vem kam naj gremo, ker do sedaj še nikoli nismo bili bližje kot 4ure vožnje :)

(odgovor članu tica009)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Avgustovke 2018
25.1.2018 8:44:04   
tica009
...da o gnecah na cesti ne govorimo :) si lahko v sloveniji na morju, pa se bos do ljubljane 5 ur cjazla :) ce si v umagu pa lahko 2h samo na meji stojis...jupi
pomoje zgodaj na morje, kasneje pa kam proti gorenjski na dopust...

(odgovor članu pikpiki)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Avgustovke 2018
26.1.2018 12:34:28   
medvedka30
Jaz sem pa že rezervirala dopust, tretji teden v juniju (teden predno se konča šola in začne gužva) v mobilnih hiškah v rovinju. Komaj čakamo! Sem bila pa tudi v dilemi, kdaj, kam,... Pa se mi to še vseeno nekako zdi zadnji čas, da si res upam iti. Rok imam po konec avgusta. V ponedeljek imam prvi pregled, po mojih izračunih se mi 11. teden začne.

(odgovor članu tica009)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Avgustovke 2018
26.1.2018 12:47:16   
EVELA
Pozdravljene punce.

Tudi jaz sem ugledala plusek. To bo sedaj moja druga nosečnost, sem mamica 2.letnemu fantku Jaki. Opazila sem, da ste omenjale, da je ustvarjena tudi skupina na fb, tako da bi prosila za informacijo, kako se vam lahko pridružim:)

Čestitke vsem bodočim mamicam in čim lepšo nosečnost.

Lp,

Eva

(odgovor članu medvedka30)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Avgustovke 2018
1.2.2018 10:32:33   
Anonimen
Hej punce!

Nekakšno zatišje je tukaj. :(
Mi smo nuhalno že imeli, vendar še vedno nisva povedala nikomur - čeprav so me ta bližnji že posumili - ne morem glih skrit več. Poveva naslednji teden - ko imam še en pregled.
Za spol ne veva, se ni dalo videt - navsezadnje mi je pa vseeno - samo da bi bilo vse OK in zdravo.

A so se vam slabosti že povečini umirile? No men se še skoz dogaja - ampak ne tolk slabosti, kot pa da mi nič ne paše jest. :(

A je FB skupina kaj bolj dejavna?

Lep pozdravček. user posted image

(odgovor članu EVELA)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Avgustovke 2018
1.2.2018 18:54:04   
kaaajch

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej punce!

Nekakšno zatišje je tukaj. :(
Mi smo nuhalno že imeli, vendar še vedno nisva povedala nikomur - čeprav so me ta bližnji že posumili - ne morem glih skrit več. Poveva naslednji teden - ko imam še en pregled.
Za spol ne veva, se ni dalo videt - navsezadnje mi je pa vseeno - samo da bi bilo vse OK in zdravo.

A so se vam slabosti že povečini umirile? No men se še skoz dogaja - ampak ne tolk slabosti, kot pa da mi nič ne paše jest. :(

A je FB skupina kaj bolj dejavna?

Lep pozdravček. user posted image


Po mojem smo se v večini kar na fb prestavile. Naša skrita skupina je dejavna user posted image sicer nas je precej manj kot v neskriti skupini, ampak se mi zdi, da smo fajn družba user posted image user posted image
Tudi jaz sem dala nuhalno skozi, super rezultati, trenutno bolj kaže na deklico user posted image Se me pa še vedno slabosti in bruhanje držijo, pa jutri vstopam v 15. teden. Eh bo že, samo da je dete zdravo in napreduje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?