|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
19.1.2017 12:45:16   
Tara9
Punce hvala vsem. Ni se mi še čisto vsedlo, ker tudi znakov nimam nekih posebnih. Sicer me spet na polno zaspanost daje, enako kot pri prvi nosečnosti, pa napihnjena sem malo, drugače nič posebnega. Sem pa ta teden doma, tudi mene se je neka mini viroza lotila in sem ostala v začetku tedna doma, s planom, da grem v sredo delat. Ker me je potem tale plusek presenetil, sem rekla, da potegnem do ponedeljka in si spočijem kot se spodobi. Me že 1 mesec grlo boli, ker se ne pocajtam do konca, zdaj upam, da bo mir.

Žabinčica upam, da hitro mine in da ostane na blagi obliki. Jaz res komaj čakam konec te zime, uffff.

Bluegirl kako ste vi? Se je mali pozdravil?

Maumow se ni ze dolgo javila, jo kar malo pogrešam. Tko da če bereš, kako steeee? Noname hitro vsaj ti poročat kako ste, uživata z malim?

Melanie vem da si ful zaposlena, ampak upam da se še javiš. Mislim, da te tukaj prav vse rade beremo ;).

Vsem ki čakate pluske pa srečno.... Imam kar slabo vest, da "jamram" nad tem presenečenjem, kot da bi pozabila kako mučno je čakanje pluska. Pa vem, še kako vem. Zato imam vsak dan raje ta naš mali čudežek.

Lep dan želim

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
19.1.2017 14:57:15   
..noname..
Evo mene user posted image user posted image
Mali mi trenutno spi, tko a sem koončno po dolgem času lahko v miru skuhala kosilo (no danes je pica) in tut pojedla ga bom v miru. Uživava vsak dan, ker tako ali tako prehitro rastejo. Vsak dan greva na sprehod. Če je vreme mal slabše samo za 20-30 minut. Danes sva bila 1 uro. Zaenkrat smo vsi zdravi, mali še nikoli ni bil prehlajen ali da bi imel karšnekoli težave. Res je zlat otrok. Nora sem na njega. Bog mi je namenil zelo pridnega fanta <3 <3 Nekdo tam gor me ima rad in me čuva. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
20.1.2017 8:04:59   
Bluegirl
Jutro, punce,

na hitro se javljam. K sreči je mali končno zdrav, res je bila trdovratna trebušna viroza. Še nikoli tako. Je sicer v vrtcu, ki pa je napol prazen, tako da s strahom pričakujem naslednjo rundo bolezni. user posted image

Kako ste ostale? Naj viroze ostanejo blage! Žabinčica, Tara, pozdravite se. Tara, spočij se, uživaj v čudežu.user posted image

Tako kot je rekla, Tara, javite se še kaj: Maumow, Melanie itd. Rade vas beremo.

Ah, noname, kako te je lepo brati. user posted image Otroci so res nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi. Sliši se klišejsko, a je čisto res, ko pravijo, da si prej nisi predstavljal, da imaš lahko nekoga tako zelo rad.

Moja user posted image se je včeraj ulila. Pričakovano, seveda, a sem vseeno malo žalostna, malo melanholična in še vse, kar pride zraven. Saj bo bolje. Ko se bliža sredina ciklusa in nova možnost, spet vzklije upanje.user posted image Ta ciklus me bo ginekologinja ponovno spremljala, potem bom pa videla, kako se bom odločila za naprej.

En mrzel pozdravček vsem.

Bluegirl

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
20.1.2017 8:22:45   
Melanie1
Dobro jutro user posted image

Pri nas doma imamo trenutno tudi pravo bolnišnico Franja. Najstarejša vnetje sinusov, drugi angina, tretja je zaenkrat še vedno zdrava, četrta pa ima vnetje ušesa. Včeraj sem vse skupaj zapeljala k zdravniku. Kaj naj rečem? Pestro. user posted image Hiša je polna raznoraznih antibiotikov, sirupov, fizioloških raztopin... Ma, cel apotekarski odsek imamo. user posted image Včerajšnji dan je tako minil v znamenju kuhanja čajev, priprave inhalatorja, samo inhaliranje pri najmlajši; vmes obvezno predvajanje YouTube vsebin o živalih, da ne rečem istih (!) posnetkov... vem že vse na pamet... user posted image Danes sem v službi. Je babi z njimi.

Tara - boš videla, kako ekspresno se boš navadila na novo nastalo situacijo, če se že nisi user posted image Uživaj v nosečnosti... user posted image

Lep dan user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
20.1.2017 21:15:32   
..noname..
Kok fajn brat, kako čakate na pluskeuser posted image user posted image . Se še spomnim kako je bilo ko sem bila jaz na čakanju pluskov user posted image Kmal bo že 1 leto kar sva ga naredilauser posted image user posted image

Spet moram pohvalt mojga srčka. Ponoči mi spi kot angelček. Prvo rundo 7 ur, potem je, nato pa še 4 ure. Mami naspana fuuuul user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Pojdi na:

Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...
Prva nosečnost po 30. letu?
Vse več je parov, ki se za otroka odločajo šele po 30 letu starosti. Kakšne so prednosti takšne odločitve, najdete v pri...

porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)

Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!