|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  276 277 278 279 [280]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
10.8.2015 12:40:32   
MauMow
Evo mene iz dopusta. Je blo noro vroce tako da veliko bolj pase biti v hisi s klimo. user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6976
   RE: Bodoče nosečke
11.8.2015 11:37:45   
Janchek81
Joj kva mi ta stran na čase šteka ... a nben ne more nardit nove teme, da bi blo manj strani in manj obremenjeno vse skupaj?
No, pondelk smo pregural .. zdj pa novim izivom naproti user posted image
O mam pomoje enkrat nasledn tedn ... v jajčnikih me od včerj neki stiska, sam pomoje, da ni O, skoz sem zdej bolj pozorna k me spodej kj tišči user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6977
   RE: Bodoče nosečke
12.8.2015 14:41:23   
..noname..
Tudi meni šteka, nisi edinauser posted image

Kje se potepate punce? Vse božate svoje trebuščke? Zgleda nas ni več veliko, ki si želimo postati nosečke.

MD kako je kaj s službo oz kako kaj kaže? Jaz sem še vedno v tej službi, kmalu imam zdravniški pregled, vrjetno mi bojo podaljšali, čeprav bi si skoraj raje želela dobiti službo kje drugje. Bom počasi začela gledati če bo kaj primernega zame.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6978
   RE: Bodoče nosečke
12.8.2015 15:23:31   
Janchek81
Velikrat ne morm po dneve in dneve odpret, mi kr zablokira in napiše, da strani ne morm dopret user posted image

Drugače se pa zgleda vse skrivajo po morju, ob vodici, al pa doma v senčki in nosečke počivajo user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 6979
   RE: Bodoče nosečke
13.8.2015 20:40:44   
MauMow
Evo mene. Jaz uniram od vrocine. Zato poizkusam biti skos notri.... grozno vroce je.

Moj trebuscek zelo raste tako da sedaj ze cisto vsak vprasa ali sem noseca. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6980
   RE: Bodoče nosečke
14.8.2015 10:16:40   
Marčevka2010
Noro, ta stran je čisto mimo. Sem odprla novo in sedaj pa tista ne dela več. user posted image

Meni m zamuja za en dan. Prosim za pesti. user posted image

MauMow ti kar bodi notri, res je obupno vroče. Super za trebušček. V katerem tednu si sedaj?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6981
   RE: Bodoče nosečke
19.8.2015 8:26:00   
Bluegirl
Ojla,

kaj je s to temo? A dela? :) Kam ste se prestavile?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6982
   RE: Bodoče nosečke
19.8.2015 8:27:47   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Bluegirl

Ojla,

kaj je s to temo? A dela? :) Kam ste se prestavile?


Nova tema odprta BODOČE NOSEČKE II - ki vedno dela in ne zafrkava.

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6983
   RE: Bodoče nosečke
18.12.2017 13:23:49   
strucke
Pozdravljene.

Pa se vam pridružim še sama. Imam sicer že dva majhna sončka doma...mislim pa da imamo še tretjo štručko na poti...no tukaj nekje bi prosila za vaše mnenje.
V septembru sem v 9 tednu nosecnosti splavila...spontano... ;-(
Prvo M sem potem dobila 20.10.. in je normalno trajala 7 dni. Potem sem imela naslednjo M 15.11. in sicer kot običajno 6-7 dnevno normalno (precej močno) krvavitev, ki pa ji je sledila še 10 dnevna nekakšna rahla krvavitev, bolj kot ne krvav izcedek. To se mi je zgodilo prvič.
No in ta mesec sem pričakovala M okoli 15.12. nakar se mi je včeraj pojavila čisto malenkostna rjavkasta krvavitev, za en manjši madež na vložku in sem mislila da je M...potem čakam da se bo ulilo in se je zgodilo nasprotno - ustavilo se je. Danes zjutraj spet čiiiisto malo, res skoraj nič...
..in mi ni dalo miru in sem šla po First sign test....in vidim jasno močno črto pri kontrolnem okencu in nekaj kar ne vem ali je čiiiisto tanka črtica ali se mi le zdi...je imela še katera tak primer in da je bila user posted image ? Sprašujem namreč ker ne pri prvi in ne pri drugi nosečnosti takšnih krvavih izcedkov nisem imela...no in tudi pri zadnji nosečnosti ki se je končala s splavom ne...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6984
   RE: Bodoče nosečke
19.12.2017 8:05:40   
MauMow
Pozdravljena. Priporocam ti da gres na krvni test ali pa kupis CB digital, da bo 100% ali je ali ni. Js sem v obeh nosecnostih krvavela. In ce bo pozitivno poklici G in pojdi na.pregled da ti dajo hormone da bi pomagali pri krvavitvah da jih nebi bilo. Js sem jedla v obeh nosecnostih. Vso sreco

(odgovor članu strucke)
Neposredna povezava do sporočila: 6985
   RE: Bodoče nosečke
19.12.2017 9:21:32   
Anonimen
Tudi jst sm mela na testu cisto tanko crtico in slabo vidno. Probaj cez par dni se enkrat naredit test in bi mogla bit mocnejsa. Za krvavitev pa je nevarna baje samo sveza kri. Lahko poklicea do g, da bos mirna. Srecno!

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 6986
Stran:   <<   < Prejšnja stran  276 277 278 279 [280]
Stran: <<   < Prejšnja stran  276 277 278 279 [280]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.