|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 18:50:24   
busklca
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kje ste kupovali avtosedeže? Če ste jih kupovali v Slo, me zanima, ali so večje razlike v cenah med različnimi ponudniki otroške opreme. Še bolj pa me zanima, ali se splača iti v Italijo - mi smo namreč na vozičku zeeeeeelllllloooooo veliko prihranili, ker smo ga kupili v Monfalconu v Italiji. Za avtosedeže pa ne vem, nisem bila takrat pozorna na cene. A mogoče kdo ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 18:56:32   
marjetica8
Mene tudi to zanima???

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 18:57:17   
babyloverka
voziček si dobila mnogo ceneje? kaj si ga naročila prek interneta ali si šla dol po njega?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 20:01:18   
Abra
Tisto, kar sem jaz gledala, so cene primerljive, maxi cosi lupinico sem lani pri nas kupila ceneje. Italijanski vozički so pa cenejši. Odvisno kaj kupuješ - britax so v ang. cenejši, maxi cosi pa ne toliko, da bi se splačalo. Je fajn mal spremljat tudi akcije v BC.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 21:27:34   
BIA79
Avtosedež? Kupit preko spleta na pramworldu ;) Mi smo Britax vzeli, pri nas znan kot Romer, in smo s poštnino prišparali 100 eurov...

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
30.12.2009 22:14:14   
PC Baby
Mi smo kupili Romerjev model 2010 (Safefix plus TT) na www.o-baby.de in prišparali 100 Evrov.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 12:14:50   
Urska09
Punce, v spletni trgovini amazon imajo Romer avtosedeže trenutno ful znižane. Model Safefix Plus Isofix je znižan iz 250 na 138 funtov. Akcija traja do 5.1.2010.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 12:23:20   
Belen
urska...na katerem amazon? user posted image
kje si pa našla tega afefix Plus Isofix je znižan iz 250 na 138 funtov. ???
js ne najdem....


< Sporočilo je popravil Belen -- 31.12.2009 12:33:58 >


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 12:35:15   
Urska09
www.amazon.co.uk

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 12:53:31   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

www.amazon.co.uk




sm našla pol.... hwala.... js sm gledala na unem drugem amazon user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 14:56:05   
Lara22

samo na amozon.co.uk ne pošiljala v Slovenijo.
Safefix plus

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
31.12.2009 15:58:02   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Lara22


samo na amozon.co.uk ne pošiljala v Slovenijo.
Safefix plus



a res??? kaj mi pol pomaga?? user posted image user posted image kateri pa pošilja??? user posted image user posted image



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Lara22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
1.1.2010 10:43:32   
busklca
babyloverka, jaz sem šla kupit v Italijo v Monfalcone v trgovino Tutto per il bambino. Sem pa šla tudi v Gradisco d'Isonzo v Baby pullman in so bile cene zelo podobne tistim v Monfalconu (maksimalno 10 EUR razlike). Iskali smo trikolesnik, ker imamo v okolici veliko neasfaltiranih sprehajalnih poti. Svetovali so nam ali Jane ali Bebe confort. Odločili smo se za Bebe Confort (high track). Zanj smo dali 635 EUR (seveda smo kupili vse tri kose - športni del, lupinico in košaro). Jane je bil 2 EUR dražji ali cenejši, se ne spomnim točno. Pri nas je bil Jane kakih 100 EUR dražji, Bebe confort pa še precej dražji kot JANE. Se ne spomnim več točnih cen, ampak, če me spomin ne vara, je stal čez 800 EUR. JAne je bil sicer kasneje v Pikapolonici v akciji in je stal 700 EUR - še vedno več kot v Italiji brez nobene akcije. Je pa bila tudi izbira barv vozičkov v Italiji precej večja kot pri nas. Se splača it pogledat.

Hvala vsem za nasvete glede avtosedežev. Na koncu sem šla včeraj v Baby center, kjer so imeli za vsakih 50 EUR nakupa 10 EUR popusta, tako da sem kar tam kupila avtosedež in še nekaj druge krame. Skupaj plačala 300 EURuser posted image in dobila 60 EUR popustauser posted image . Sem dobila ful lep avtosedež Romer, sem čisto navdušena, čisto novega sem kupila - včeraj so ga dobili, včeraj sem ga kupila.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
1.1.2010 13:45:50   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: Lara22


samo na amozon.co.uk ne pošiljala v Slovenijo.
Safefix plus



a res??? kaj mi pol pomaga?? user posted image user posted image kateri pa pošilja??? user posted image user posted image




srečno wsem (najprej).... user posted image user posted image

na amazon so dans cene ze drugačne od včeraj...ful dražje + tega da sam w UK in irsko dostavljajo.... še najboljše je na pramworld-u, w italiji so wozički ceneje.... avtosedeži pa w primerjavi z našimi niso tolko nižji.... user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
2.1.2010 0:52:25   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: busklca

Sem dobila ful lep avtosedež Romer, sem čisto navdušena, čisto novega sem kupila - včeraj so ga dobili, včeraj sem ga kupila.



Busklca, katerega Romerja si kupila? Tudi jaz se odločam za Romerja (imamo tudi njihovo lupinico) in vidim, da si navdušena ...

Hvala user posted image

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
2.1.2010 20:27:48   
busklca
JAz imam tega:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193936

Samo drugačne barve. Moj je bež, ampak ga na najdem na straneh baby centra. Meni je bila barva ful všeč. Drugače pa mi nimamo isofix-a tako, da smo izbrali sedež brez njega. Nismo ga pa še sprobali, a upam, da se bo dobro obnesel. Ko mi je trgovka kazala avtosedeže so me Romerjevi ful prepričali.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cene avtosedežev v Italiji
2.1.2010 21:19:05   
Sempervivum
Še enkrat hvala user posted image

(odgovor članu busklca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?