|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene fotografov...
23.1.2009 18:41:25   
sxy
Mene pa zanima kakšno ceno boste oz.ste plačale fotografom za slikanje poroke in kaj je v to ceno bilo zajeto.
Me zanima malo zaradi primerjave, ker sem primerjala tukaj z eno RR.jevko in je njen za več kot pol cenej. Sedaj pa ne vem ali je njen tako poceni, ali je moj tako drag??? Kakšno ceno pa ste ve plačale oz. jo boste, tiste ki vam ni težko to povedat???

Hvala!!!

No da vam še jaz povem, da neboste misle da jaz nepovem: naš fotograf bo Aljoša Videtič ceno pa ima okoli 1800evrov, za cel dan in celo noč, no vbistvu tist glavni čas, do razreza torte in to. Ma tudi nižje tarife, ampak tam si omejen na ure slikanja, ni skoz od začetka s tabo, tudi doma in to, Jaz pa si želim da je skoz z nami in da pofotka celo zgodbo poroke in zato je cena taka.

Ali je to veliko??? (no veliko je itak) bom vprašala tako, ali je več drugih fotografov cenejših ali je cena tu tu?

Hvala!!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene fotografov...
23.1.2009 20:01:31   
Netopirčy81
Čeprav se ne poročam, je men 1800 € fuuuuul velik in preveč.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene fotografov...
23.1.2009 20:34:20   
norge
Če se prav spomnim, so meni pri Plesniku ponujali Deana Dubokoviča za 170 bivših jurčkov, pa že to se mi je zdelo fullll preveč in naju je fotografiral kar možekov brat in je blo čist fajn. Tole je pa absolutno preveč denarja user posted image user posted image A je iz zlata???

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cene fotografov...
23.1.2009 22:45:37   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: sxy

No da vam še jaz povem, da neboste misle da jaz nepovem: naš fotograf bo Aljoša Videtič ceno pa ima okoli 1800evrov, za cel dan in celo noč, no vbistvu tist glavni čas, do razreza torte in to. Ma tudi nižje tarife, ampak tam si omejen na ure slikanja, ni skoz od začetka s tabo, tudi doma in to, Jaz pa si želim da je skoz z nami in da pofotka celo zgodbo poroke in zato je cena taka.

Ali je to veliko??? (no veliko je itak) bom vprašala tako, ali je več drugih fotografov cenejših ali je cena tu tu?

Hvala!!



Kaj si hecna, to je pa ja več kot preveč. Midva sva se lani poročila in za slikanje in snemanje je bilo tako:
Slikala in snemala je Foto Panda Miklavž pri Mariboru (ne vem od kod si ti) zjutraj od 10h pa naslednji dan do 1:30 ponoči čeprav je bilo zmenjeno do 00h. Naredili so nama poročni album, kjer sva ostala brez besed kako je lepo naredila tista Urška, zahvale so nam naredili, ki smo jih delili svatom na odhodu, CD sva kupila z vsemi slikami, naredili mislim da 8 dvd-jev za najbližje sorodnike in za vse sva dala 800€. Nikoli nama ni bilo žal dat za slikanje, snemanje, muziko in hrano koliko je potrebno, ker poroko se po tem svatje najbolj zapomnijo.  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 1:44:35   
mojca345
okol 320 eur...naredila nama bo album...prihod na LJ grad, priče, love story z nama, obred bo posliakal in svate...

dobimo se ob 13 uri na gradu, poroka bo pa ob pol 3...tko, da se bomo precej naslikaliuser posted image

prosla sma jo pa da nama snema samo obred, ker imava posebnega.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 1:47:30   
mojca345
v kamniku v naj nevesta nama je ponujala pa za 250 eur + ddv..75 slik in album + dvd z slikami

ampak potem je mami zrihtala tole, ker sta prijateljici. bo več, ampak vem, da bo profesionalno in da ve vse te poze za ženina nin nevesto...

bo še zanimivouser posted image user posted image

še 8 dni do moje POROKEuser posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 11:04:45   
tancy25
Mojca 345 čestitke,za poroko.Kar odštevaj dneve ja,tako hitro mineuser posted image da se še ne boš dobro zavedala in že kmalu bo to naslednja sobota.Maksimalno uživaj,skrbi dej na stran ker vse "zlauvfa" in resnično uživaj.Nebom te vprašala,zakaj si si izbrala zimski čas ker sem se tudi jaz ženla ta čas(27.12.08).In resnično imej se lepo,ker je to res nepozaben trenutek.Pa poročaj seveda.

Tudi midva sva imela najetega fotografa in sicer sva se dogovorila za slikanje samo uradnega dela.Dala sva 180 evrov za 70 slik(gratis sva dobila dve zahvalnici(so tri slike),album,veliko sliko)
1800 evrov je pa veliiikkkkooooo.Jaz nebi dala toliko.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 12:10:21   
poli*
Midva bova dala približno 400€ (v primeru, da bo še več slik, kot je dogovorjeno, bomo še dodali nekaj €).
Slikal naju bo en običajen fotograf, ki ima tudi foto trgovino. Vključuje pa slikanje civilne poroke in po njej, slikanje cerkvene in slikanje (približno 1 uro) v parku ali na nekakšnem posebnem mestu.
Vključuje okrog 80slik (za cd ne vem), pa poročni album in album za starše ti uredijo (opremljeno s kaligrafsko pisavo).

Kaj pa vem. Za ta denar se mi zdi, da bova dosti dobila.

1800 je pa malo huda cena... če imata dovolj evrčkov pa nič ne oklevaj, ker bodo sigurno zelo profi slike. srečno

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 13:33:21   
fragola
jaz sem dala lani 490€ in ti povem, da je full pridna fotografinja je pa iz okolice Lj in pride kamor želiš, mene nap. je prišla slikat na Kras, če želiš telefonso , kontaktirajme na zs.

Ona ti pošle tri ponudbe in ti pokaže slike tako, da vidiš kako slika, ma jaz ti povem, dati ne bi blo žal!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 16:00:11   
sxy
ahhh... tako poceni ste skoz pršle???

Ja res je da je to eden profesionalnih fotografov, saj smo iskali profesionalca kot je ta Aljoša, ali pa Miloš Horvat ali pa Grega Sajn... No to so res pravi profesionalni fotografi in njihove slike so me navdušile. Nisem si pa misli da je razlika v ceni dvojna ali celo trojna.

Drugače pa sem jih našla na tej strani: www.porocnifotografi.si
in pa ena kolegica je imela Miloša za fotografa in so slike res božanske.

Če bo katera pogledala njihove slike:

Aljoša Videtič: www.lasbodas.net
Miloš Horvat: www.miloshorvat.com
Grega Sajn:  www.zarocena.si

_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 19:12:19   
Pupsika
Najin fotograf
http://www.porocna-fotografija.net/

Cena je okoli 800€!

Komaj čakam!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 19:28:06   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Najin fotograf
http://www.porocna-fotografija.net/

Cena je okoli 800€!

Komaj čakam!!user posted image user posted image user posted image


Najin tut...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 19:37:27   
skuštrana
Mi2 sva imela tole http://www.art-studio.tv/ . Prišlo naju je okoli 600e, ker nisva vzela full paket ampak samo slikanje na poroki in foto session pred in po sami poroki.Imela sva tudi srečo, ker sva fotografa iskala zadnji trenutek in je bilo ravno frajuser posted image Polna cena je bila takrat okoli 1500e. Je pa to 2 leti nazaj. V ceni so bili tudi potni stroški, ker je studio iz Samobora, poročila sva se pa v Laškem. Slike so pa fenomenalne user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 21:13:10   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: sxy

ahhh... tako poceni ste skoz pršle???

Ja res je da je to eden profesionalnih fotografov, saj smo iskali profesionalca kot je ta Aljoša, ali pa Miloš Horvat ali pa Grega Sajn... No to so res pravi profesionalni fotografi in njihove slike so me navdušile. Nisem si pa misli da je razlika v ceni dvojna ali celo trojna.

Drugače pa sem jih našla na tej strani: www.porocnifotografi.si
in pa ena kolegica je imela Miloša za fotografa in so slike res božanske.

Če bo katera pogledala njihove slike:

Aljoša Videtič: www.lasbodas.net
Miloš Horvat: www.miloshorvat.com
Grega Sajn:  www.zarocena.si


user posted image user posted image user posted image

Miloša ne morem prehvalit... Spodaj pa je link do najine porokeuser posted image
Najino skupno mnenje- defenitivno se je splačalo. Glede cene fotografa tudi enkrat samkrat nisva imela nobene debate. Mislim, da to pove vse.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 21:14:08   
FLASK_A
Aja, še cena za vse skup: 1500€, lani junija.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 21:28:24   
Arwenko
huh, ko sva se midva poročila, junija 2007 torej, je bila cena v skladu s priporočilom fotografkega združenja ali kako se temu reče 800 eur za profesionalnega specializiranega fotografa, ki se ukvarja s poročnimi fotografijami. Najin je tudi imel ceno toliko, ampak sva po vezah dobila nekaj popusta, ga pa ful priporočam...Gregor Harih www.gregorharih.com/
 
več jaz absolutno nebi dala, že to se mi je takrat zdelo dosti, ampak glede na kvaliteto fotografij mi ni bilo žal.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cene fotografov...
24.1.2009 21:29:30   
Arwenko
aja, v ceni pa je bilo fotografiranje cel dan in noč, pa fotografije na dvd-ju...razvijat sva dala sama, ampak to naju je stalo res nek drobiž še zraven, manj kot 50 eur.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 11:12:33   
mojca345
najine slike bodo tut cool, ker ta fotografinja res zna...sam ni pa znana kot npr. aljoša..pa ima ful dela....mislim pa da cene ki jih tukaj gor berem, so too much. za ta dnar grem raje na fejst dopustuser posted image

mislim pa, da če tudi bi imela milijone, ne jaz ne moj bodoči možek, ne bi dala tok dnarja sam za fotografa..

1800 eur je celomesečna dobra plača....k jo en zasluži v enem dnevu, eni pa cel mesec delamo, pa zaslužimo manj....sorry, sam fotografiranje ni nbena znanost...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 11:42:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
sorry, sam fotografiranje ni nbena znanost...


user posted image
sori, s tem se ne morem strinjati... Fotografija je umetnost in za tem znanjem se res skriva cela znanost (kot pri vsaki drugi službiuser posted image ). Rečemo lahko samo tako, da smo si pač različni in nekaterim so dovolj klasične fotografije, nekateri pa si želijo bolj umetniške (ker v njih vidijo nekaj več). Cena se seveda razlikuje in kdor si želi umetniškega fotografa, si ga pač privošči. Kdor ne, pač neuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 12:21:39   
Grethy
1800 eur je celomesečna dobra plača....k jo en zasluži v enem dnevu, eni pa cel mesec delamo, pa zaslužimo manj....sorry, sam fotografiranje ni nbena znanost...


tukaj se v določenih pogledih strinjam s tabo - to so tri moje mesečne plače, ampak moraš računat, da je to fiksna plača za 8 ur dela ... ne smeš si pa mislit, da je 1800 evronov fotografov zaslužek, ker jaz recimo delam s stroji, za katere tud prbližno ne vem kolk stanejo (vem da so svinjsko dragi) ampak za to nisem dala nič, samo delam na njih, fotograf pa si mora vse aparature kupit sam in verjemi da imajo aparati za dobro fotko astronomske cene, tako da mora poslikat kar nekaj takih porok kjer računa 1800 evrov, da si jo lahko privošči  ... ti kot stranka hočeš samo lepe slike in te vse ostalo ne zanima ... to je tako kot jaz v službi, me ne zanima čisto nič, le da dobro opravim svoje delo in da grem lahko domov ... mogoče fotografiranje res ni neka znanost (zate in še za koga) je pa umetnost kot pravi FLASK_A, potrebuješ le extremen občutek za prostor in čas, ter za estetiko, pa mirno roko in vrhunsko opremo ... in potem je treba dat še slike naredit, kar pa nič ne stane (baje)user posted image , obdelava slik je itak mačji kašelj in je spedenano v sekundi dvajset user posted image , sestaviti album (pa ne nametat slike v plastiko po dolgem in počez - naredit album ki je uauuu) tud ni nič ...

verjetno je vseeno potrebno veliko dela in znanja da se izvede projekt fotografiranja poroke ...
to ni le prit na prizorišče, poslikat in je to to ...
je veliko več od tega ...


< Sporočilo je popravil Grethy -- 25.1.2009 12:24:30 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 13:52:06   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: total

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Najin fotograf
http://www.porocna-fotografija.net/

Cena je okoli 800€!

Komaj čakam!!user posted image user posted image user posted image


Najin tut...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Naju sta slikala lani, sem še vedno vesela (čedalje bolj) da sva ju izbrala, cena na koncu 800€: album (usnjen), 100 slik velikega formata, 40 zahvalnih slik, 3 foto knjige, prisotna sta bila dva fotografa 15 ur, potni stroški, 3 cd-ji z albumom, in 2 cd-ja z vsemi slikami (2000), vse lično urejeno.
Nama se je zdela to najbolj pomembna zadeva.

Ne bo vama žal user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 13:54:53   
Anonimen
....sorry, sam fotografiranje ni nbena znanost...


user posted image user posted image

Ti kar fotkic v roke pa veselo na delo. 

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 13:55:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mi2 sva imela tole http://www.art-studio.tv/ .


O, kako dobra stran user posted image .


(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 14:43:44   
poli*
Dober fotograf mora met zelo dobro opremo, da lahko nastanejo take slike in predvsem smisel... kam postavit vse, kateri zorni kot, posvetlitve, potemnitve... ni tko enostavno kot izgleda

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cene fotografov...
25.1.2009 17:55:52   
sxy
FLASK_A...
Res lepe slike...

Ja sj mi smo se že tudi odločili za Aljoša, v bistvu smo se fiksno odločili že preden smo vedeli datum za poroko, ali zvedeli ceno slikanja, ker ima res dobre slike, je dober fotograf. Ga tudi osebno poznamo in vemo da se bo še posebej potrudil in smo bili prav veseli da ima fraj termin, ker najprej je mislil, da bo že zaseden tisti dan, pa sma imela srečo. V drugem planu sva pa imela v mislih Miloša, a tudi on je ta termin že zaseden. No sedaj je fiksno da bo slikal Aljoša in se že veselim.

Začudila sem se pa glede razlike cen, ker nisem gledala tako, da jih večina, ki ponujajo fotografiranje niso profesionalni fotografi. Sedaj ko sem pa gledala slike drugih "fotografov" pa je razlika očitna.

Pa fotografiranje je res umetnost, to vidiš že če primerjaš slike. Eno so slike in drugo so poročne slike, ki mejijo že na umetniške fotografije oz. so umetniške fotografije.

Hvala pa vam, da ste zaupale cene vaših fotografov in verjamem da imate vse lepe slike, saj je vsaka poroka lepa!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?