|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrke 2013
29.7.2014 17:38:16   
Andsan
Pozdravljene decembrke 2013,

glede na to, da sem preiskala vse forume in nisem nikjer našla meseca, ko smo rodile, sem se odločila, da odprem novo temo. Torej, če katero kaj zanima, želi deliti kakšno izkušnjo ..., potem naj kar napiše.
Sama sem rodila 26. decembra punčko Saro, čeprav sem imela PDP komaj mesec kasneje. Na srečo se je vse dobro izteklo in tako sva s partnerjem novo leto že preživela z najini pupo. Sedaj je stara 7 mesecev, je vesela, pridna, rada je ... Kakšni so pa kaj vaši sončki?

Upam, da bo katera mamica našla čas za pisanje, da si bomo izmenjale mnenja, težave, nasvete ...

Lepo pozdravljene in lepe trenutke z otroki vam želim.

Sandra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decembrke 2013
21.9.2014 13:02:00   
KristyJ
Živjo,

jaz sem rodila 18.12. prav tako punčko Saro :) Sem šele kasneje izvedela, da je to že par let najpogostejše ime za deklico v Sloveniji. Kako ste drugače? Mi se trenutno ravno ubadamo s tem kako bi ji umili zobke, ker s pestjo udarja stran ščetko in drži trdo zaprta usta ali pa se joka in obrača stran glavico. Sama pa ščetko brez problema grizlja in razmetava naokoli. Poleg tega se še dojimo in razmišljam, da bi s tem prenehala.


(odgovor članu Andsan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decembrke 2013
22.9.2014 11:12:01   
Andsan
Zdravo,

pa se je le ena našla:-) Tudi mi2 sva izvedela kasneje, ampak nama je bilo ime všeč, tako da tudi, če bi to vedela, bi bila Sara. Ja, naša pupa ima 2 zobka, ki ju tudi najraje sama umiva:-)
Kako ste pa kaj glede hrane? Midve se sicer ne dojiva več, ima pa še zjutraj in zvečer flaško mleka. Prav tako zelo rada je vse, kar dobi.
V četrtek imava pregled pri 9 mesecih in me prav zanima, kakšna bo teža, višina ...
Moja noče plazit, samo sedela bi rada, pa včeraj se je sama vsedla.

Lep deževen danuser posted image

(odgovor članu KristyJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decembrke 2013
1.10.2014 14:59:50   
šrimpf
živjo, še ena decembrka. Tema obstaja, vendar nas je klepetalo samo ene 5, tudi to bolj predko, ostale mislim, da so šle na fb. kmalu po rojstvu naših petih otročkov pa je tema zamrla :)

torej... rodila sem 13. decembra, napovedan cr, punčko Anjo. Sicer pa je bilo tudi ime Sara v ožjem izboru, ampak sva se potem premislila. Zdaj je Anči stara 9,5 meseca, zelo pridno se plazi (kobaca), aktivno se dviguje, kak trenutek že čisto sama stoji, pa tudi kak korakec ji uspe ob opori. sedi pa samostojno od nekje 8. meseca. Zobka pa nima še nobenega :) Pozni smo, vem, ampak nimamo kaj. Ko bo, bo.
Dojiti sem nehala že nekaj časa nazaj, okrog 8. meseca, se je sama odstavila med boleznijo, potem je pa meni zmanjkalo mleka. zdaj itak pije mleko samo še zjutraj in zvečer, ostalo je na gosti hrani, ki jo tudi zelo rada je. predvsem zelenjavo, sadja niti ne tako zelo. tudi nad pripravljenimi kašicami ni preveč navdušena.

me veseli, da se bo spet malo klepetalo, upam, da ne bo tudi ta tema zamrla :)
aja, pripopam link, ko ga najdem, od prejšnje teme

(odgovor članu Andsan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decembrke 2013
1.10.2014 15:02:56   
šrimpf
http://www.ringaraja.net/forum/Decemberke_2013/m_6049955/tm.htm

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decembrke 2013
1.10.2014 16:35:49   
šrimpf
aja, tema bi zdaj bolj pasala v forum Dojenček

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decembrke 2013
8.10.2014 11:10:10   
Andsan
Zdravo,

kako ste kaj v tem lepem vremenu? Moram povedati, da sva midve z mojo princesko veliko zunaj, da izkoristiva te sončne žarke:-)

Ne morem verjeti, kako se lahko otrok v enem dnevu nauči toliko novega. Moja pupa se je namreč začela premikati po vseh štirih, do sedaj je kazalo, da ne bo nič iz tega, vendar naj se je presenetila. Aja, pa zadnje dni bi bila samo na rokah, ne prenese, da mora biti malo sama ...

Lep dan še naprej.


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decembrke 2013
8.10.2014 11:13:58   
Andsan
Zdravo,

kako ste kaj v tem lepem vremenu? Z mojo princesko sva veliko zunaj, da izkoristiva še te sončne žarke:-)

Kako so pa vaši dojenčki kaj v razvoju? Moja pupa se je namreč včeraj začela premikati po vseh štirih, do sedaj je namreč kazalo, da ne bo nič iz tega, pa vendar nas je presenetila. Na noge se zelo rada postavlja, sploh noče več sedeti.
Zadnje dni bi bila pa samo na rokah, sploh noče več biti sama, da bi se igrala. Upam, da bo hitro boljše.


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrke 2013
23.10.2014 21:45:44   
Anonimen
user posted image
Živjo srečke nosečke, jaz sem svoj zakladek že povila... ni dolgo nazaj. Rada bi vam pa samo priporočila fantastični fotografinji, mislim res imata občutek in sta ful prijazni pa še cena je res kul ;)
https://www.facebook.com/mamizobjektivi

Jaz objave nisem želela javno, ker se itak podpiše pri samem terminu o tem, so pa slikice toook lepe. Skos jih gledam in se spominjam prekratkih 9 mesecev. Punci sta res super. Priznam, da sta me sami prosili, da naredim malo reklame, ker sta ful skromni in nevsiljivi :) pa res škoda, da je tako, ker imata kaj pokazat!

Uživajte v preostanku nosečnosti in vse dobro!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andsan)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?