|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojencek noce piti
7.12.2018 11:25:34   
Zaba2018
Nasa dojencica (7 mesecev) je zavracala vse tekocine iz vseh mogocih lonckov in cucljev. 😳Pila je edino iz plasticnega kozarcka, pa se to samo vcasih in je pri tem vecino izpljunila. Pa ne zato, da ne bi znala piti iz kozarcka, ampak ker pac ni zelela nic pit.Od 4.meseca ze uvajamo gh in zelo rada je. Problem je bil vedno s pitjem. Ker nikoli ni zelela piti, sem ogromno casa prebila na internetu in brala razne zvijace. Poskusila sem ze vse in nic ni prijelo. Dokler nisem probala s SLAMICO. 😃😃😃Prvi dan iz nje ni znala piti, a ze takoj drugi dan je prvic uspesno potegnila in tekocino spila. 😃Do sedaj nisem bila vclanjena na forum, ampak sem zdaj tako vesela, da sem se morala vclaniti in objaviti ta clanek, saj bo mogoce kateri mamici v pomoc. 🐞Poskusite na SLAMICO!!! 😃😃😃
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojencek noce piti
18.12.2018 7:48:48   
laura13 RR
Ali pa na žličko :-)

(odgovor članu Zaba2018)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojencek noce piti
19.2.2023 17:44:35   
Tristo
Pri nas je tale lonček pomagal od 10. meseca dalje https://www.kreativne-igrace.si/babyono-loncek-za-ucenje-pitja-ergonomic-blue
Poceni in dobro izdelan.

(odgovor članu laura13 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...