|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   doma narejen pralni prašek/mehčalec
19.7.2010 16:05:33   
m_o_i
lepo, lepo prosim, ce me lahko usmerite (link) na ti dve temi na forumu; sama namrec ne najdem vec (jaaaa, za naslednjic vem, da je treba dat med priljubljeneuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
19.7.2010 21:48:04   
s.
Tukaj je blo govora o tem:
http://www.ringaraja.net/forum/ekolo%C5%A1ka_%C4%8Distila/m_4275771/tm.htm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
23.7.2010 16:14:23   
Gina
MOgoče koga zanima - tale domač pralni prašek je odličen za odstranjevat zažganine na posodi, lahko tudi prastare, ki jih ne morete z ničimer spucat. Naribajte malo marsejskega mila v posodo (kot če bi v posodi delali pralni prašek), dodajte toplo vodo, pokrijte s pokrovko, pustite 12 ur, premešajte, pustite še 12 ur, malo podrgnite in čudež je tu! Spucano.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
23.7.2010 16:53:33   
Adelina
Ej Gina, a ti zdaj uporabljaš milo iz Eurospina, ne? A se ti zdi bolšji kot iz DM ali zakaj si prešaltala? A sodo tudi še vedno dobiš v Eurospinu, jaz sem že dvema naročila (sama namreč ne hodim v Spina), pa sta rekli, da jo nista našli.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
23.7.2010 21:20:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Ej Gina, a ti zdaj uporabljaš milo iz Eurospina, ne? A se ti zdi bolšji kot iz DM ali zakaj si prešaltala? A sodo tudi še vedno dobiš v Eurospinu, jaz sem že dvema naročila (sama namreč ne hodim v Spina), pa sta rekli, da jo nista našli.


Prešaltala sem, ker je mnogo večje in mnogo cenejše in še dva sta v pakungi in če mene vprašaš še malo boljše opere, v bistvu je prodajano kot pralno milo, ne za roke umivat in bistvo- nimam alergije nanj niti noben drug od mojih. Sode sploh ne dam več notri. NI nuje po tem. Dam pa malo več praška v boben, saj veš, s časom pridobiš toliko izkušenj, da ti je vse jasno kaj naredit, da bo ql. Sodo uporabljam za pucanje vseh sort drugih reči. KOpalnica pa to.


V spinu je soda v večji pakungi, taka kvadrasta škatla je, cca 10x 20cm ali malo nižja. Je belo modre barve - ma naj vpraša kje imajo to, saj imajo prodajalce tam.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
23.7.2010 21:57:00   
Adelina
Hvala, bom probala še s tem.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
27.7.2010 6:28:57   
poli*
V evrospinu imajo sodo tam nekje pri sladkorju n pudingih. Pol kilogramska škatla stane samo 0,49€!!user posted image
Katero milo kupujete tam? mislim, kako se imenuje?
hvala

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
31.7.2010 10:13:40   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

V evrospinu imajo sodo tam nekje pri sladkorju n pudingih. Pol kilogramska škatla stane samo 0,49€!!user posted image
Katero milo kupujete tam? mislim, kako se imenuje?
hvala


Dexal

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
17.8.2010 20:53:34   
poli*
Hvala Gina- pred tem sem si ga že ogledovala, pa nisem upala kupit, da mi ne bo potem stalo doma. Naslednje kuhanje pralnega sredstva bo s tem milom user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
7.9.2010 15:02:07   
JEJ
Sem nova na tem področju in zadeve šele raziskujem. Ravno sem porabila "trgovinska čistila" in se odločila, da probam s kisom in sodo.
Zanima me, kako naredite to zadevo za pranje perila in kako dozirate? Direkt v boben ali kako?

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: doma narejen pralni prašek/mehčalec
7.9.2010 20:57:50   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: JEJ

Sem nova na tem področju in zadeve šele raziskujem. Ravno sem porabila "trgovinska čistila" in se odločila, da probam s kisom in sodo.
Zanima me, kako naredite to zadevo za pranje perila in kako dozirate? Direkt v boben ali kako?


Za perilo rabis samo kis, tukaj je link (nas ekspert je EKOGREEN):
http://www.ringaraja.net/forum/pranje_perila_s_kisom/m_5087859/tm.htm

Soda + kis pa se uporablja za ciscenje kadi, wc skoljke ipd.

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 7.9.2010 20:58:47 >

(odgovor članu JEJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So tudi vašo telefonsko naročnino povišali?
VZMD je vložilo tožbo proti štirim velikim slovenskim operaterjem, ker so v zadnjih 5 letih enostransko višali pakete na...
Poživimo in osvežimo otroško sobo
Otroška soba se kar naprej spreminja, saj otroci rastejo, dobijo bratca ali sestrico, … Sobica se prilagaja starosti in ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?