|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ebay...
16.3.2010 22:59:44   
mateya24

No zanima me, če ima katera izkušnje z naročanjem???
Sama še nikoli nisem naročala, sedaj pa bi nekaj in ne vem kako se tega lotiti.
Nimam odprtega tega paypal računa... A se da še plačevati na kakšne druge načine?? No ta določeni prodajalec mi je omenil Via Western Union? A je katera že plačevala preko tega? Kako varno je tole? Kakšne so provizije za to?

Mi lahko katera pomaga pri tem user posted image  
Bi bila zelo veselauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ebay...
17.3.2010 8:25:21   
moci
po mojem bo vseeno najlažje odpreti račun na paypalu. po mojih izkušnjah je najvarnejše in najlažje. 

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ebay...
17.3.2010 8:44:11   
ZmajTolovaj
Jaz sem tudi bolj za paypal - zdaj, glede varnosti sem čisti laik, tako da ne bom nič trdila, ampak je pa definitivno najbolj preprosto zate. Sicer je od ponudbe do ponudbe navedeno, katere so možnosti plačila, ampak paypal je kar večinoma med opcijami.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ebay...
17.3.2010 9:09:45   
drifty
Sem že naročala preko ebaya in je bilo vedno vse v redu.
Na ebayu plačujem vedno preko paypala, ker sem mi zdi najbolj enostavno in najbolj varno.
Na srečo nisem še imela nobenih slabih iskušenj z ebayem ali paypalom.

Preko Western Union nisem še nikoli plačevala.
Ti pa svetujem, da se registriraš na paypalu, ker ti bo tako najbolj enostavno.
Za plačevanje preko paypala moraš biti imetnik kreditne kartice.
Je pa res zelo enostavna registracija, vzame ti 5 minut časa.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ebay...
17.3.2010 9:54:06   
mateya24

Sam ko nimam nobene kreditne kartice. Da bi si dala delat kreditno kartico samo zaradi tega pa mi tudi ni user posted image

Kako pa je glede tega carinjenja, če pride paket iz UK ???
Se carini za vsako vrednost paketa? Ali recimo do neke vrednosti ja, do neke ne??


(odgovor članu drifty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ebay...
17.3.2010 11:06:23   
Valentina
iz UK ni carine user posted image
Mogoče pa poznaš koga, ki ima kreditno kartico user posted image

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?