|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo MARCA 2016
12.2.2016 19:35:51   
Allstar
Pozdravljene punce,
Vidim, da se nas je februarja že nekaj obarvalo rdeče in smo v novem (upam da uspešnem user posted image ) krogu.
Upam, da nas bo čimveč klepetalo v upanju na user posted image user posted image in da nam ta mesec uspe postati user posted image in ustvariti male valentinčke user posted image

Jaz je ne pričakujem 2.3.


< Sporočilo je popravil Allstar -- 12.2.2016 19:38:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
13.2.2016 9:23:46   
Katte
Držim pesti za pluske v marcu!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
13.2.2016 12:32:37   
..noname..
Se pridružujem tudi jaz. Sicer ta mesec M še ni, a zagotovo bo, ker sta 2 testa negativna.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
13.2.2016 21:22:20   
mimi_ka
Punce tudi jaz navijam za vas! user posted image sama še čakam, če se mi nasmehne sreča v februarju, še dober teden čakanja. Bomo videli, če ne pa se vam seveda pridružim.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
13.2.2016 22:54:26   
madjanca
Jaz bom še kar med navijačicami, saj moja user posted image še vedno dopustuje in bom z marcem pričela spet vzpodbujati z dabrostonom.

6elim pa srečno vsem.! user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 0:38:14   
N23OK
punce tudi jaz se pridružujem v marčevsko skupino user posted image ta mesec sem dobila M še en teden bolj zgodaj kot ponavadi kot za nalašč :( zato upam da bom v marcu lahko zagledala končno plusek :) upam da bo ta mesec za vse radodaren z pluski user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 10:49:27   
Allstar
..noname.. pa si sigurna? Koliko ti pa zamuja? Je možno, da še ne bi bilo dovolj hormona za teste?
Mimi_ka, držim pesti, da se nam ne boš rabila pridružiti, če se pa že boš, nam bo pa marca vsem skupaj uspelo ;)

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 11:09:17   
mojamiška
Se pridružujem tudi jaz, nimam pojma, kdaj naj jo ne pričakujem, ker imam spet zbrkljano, tko, da recimo, da na koncu meseca.


Navijam za same pluskeuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 12:11:16   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

..noname.. pa si sigurna? Koliko ti pa zamuja? Je možno, da še ne bi bilo dovolj hormona za teste?
Mimi_ka, držim pesti, da se nam ne boš rabila pridružiti, če se pa že boš, nam bo pa marca vsem skupaj uspelo ;)

Dokler je ni, je še upanje. Ponavadi je bil moj cikel 31 dni. Prejšnji mesec je bil 35. Danes je 36. dan, test je bil negativen 31. in 34. dan

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 13:11:28   
Allstar
..noname.. potem pa je res še opcija ;). Počakaj še kak dan in če je še vedno ne bo, naredi še en test. Mojima dvema kolegicama so testi kazalo negativno do 6 tedna. Držim pesti ;)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
15.2.2016 15:13:57   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

..noname.. potem pa je res še opcija ;). Počakaj še kak dan in če je še vedno ne bo, naredi še en test. Mojima dvema kolegicama so testi kazalo negativno do 6 tedna. Držim pesti ;)


Potem je še upanje. Do konca tedna bom še počakala, potem bom pa vidla kako in kaj. ZM je bila 10.1. To je že res daleč user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
16.2.2016 7:41:28   
Janchek81
Navijaaaaam za pluske ... nej bo mesec marec ČAROBEN - saj sta dva ženska praznika!!!!
user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
16.2.2016 10:26:55   
Anonimen
Jaz tudi navijam za čim več pluskov (ker je ferbruar res čist preveč rdeč). Tokrat naj bo vsaj tok zelene, kot je bilo februarja rdeče. Dejmo punce! user posted image user posted image user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
16.2.2016 17:14:42   
..noname..
Zdej se pa res na tale seznamček vpisujem, ker je prišla oz je v začetnem stanjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
16.2.2016 17:32:42   
madjanca
Jaz upam, da boste čimveč user posted image nalulale.. navijam z vsemi štirimi.

Pridružim pa se vam, ko bom na klomidu... čez kak mesec ali dva user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
16.2.2016 18:06:25   
..noname..



MAREC user posted image

2.3.
Allstar

22.3.
..noname..

MAREC
N23OK
mojamiška

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
17.2.2016 20:40:58   
..noname..
No, kje se skrivate, vse čakate, da mine M in greste v nove boje?

Februar tako žalosten, ker je vse rdeče, a tukaj ni nikjer nobene. Upam, da se kmalu pridružite, da bomo čvekale in skupaj čakale na user posted image /user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
17.2.2016 22:28:29   
Allstar
Tudi jaz se že sprašujem kje so vse punce :). Napolnimo nov seznam, tisti februarski je res bogi.
Zdaj je čas za vse nas v tej skupini, da pridno user posted image user posted image in da bo marčevski seznam obarvan čisto pomladansko in napolnjen z veselimi emotikoni user posted image .

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 7:46:13   
Damuš

Punce - tiste ki ste že rodile - a je katera pred porodom hodila na akupunkturo? Je kaj pomagala pri porodu?

Pa še to - včeraj sem našla v strokovni literaturi, da vitamin E vpliva na plodnost. In lahko pri hudem pomanjkanju vodi v sterilnost. Tako da punce ... hitro jest kalčke - tam je največ tega vitaminauser posted image



A katera hodi na jogo? A je priporočljiva joga v nosečnosti? vem, da obstaja joga za nosečnice, ampak to so najbrž čist posebne vaje, a ne?



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 8:27:09   
tuttifrutti
Pozdravljene!

Sem nova tu. Nekaj časa sem vas brala, danes pa se odločila, da se vam pridružim. Mene čakanje na user posted image občasno kar obremenjuje, mojega pa še ne. Z mojim se že več kot leto dni trudiva zanosit, pa zaenkrat ne gre. Sedaj sem tretji mesec na clomidu in dabrostonu in upam, da v marcu pa morda vseeno rata. Naslednja menstruacija naj bi bila 9.3. Nisva pa več najmlajša user posted image

Toliko zaenkrat... lp

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 8:33:11   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


Punce - tiste ki ste že rodile - a je katera pred porodom hodila na akupunkturo? Je kaj pomagala pri porodu?

Pa še to - včeraj sem našla v strokovni literaturi, da vitamin E vpliva na plodnost. In lahko pri hudem pomanjkanju vodi v sterilnost. Tako da punce ... hitro jest kalčke - tam je največ tega vitaminauser posted image



A katera hodi na jogo? A je priporočljiva joga v nosečnosti? vem, da obstaja joga za nosečnice, ampak to so najbrž čist posebne vaje, a ne?





Poznam sodelovko, ki je rodila 3x ... vsakič hodila prej na akupunkturo in ji je FUL pomagal .. vedno rodila v 2 urah user posted image s tem da pri zadnjem se je celo sama odpelala v porodnišnico user posted image

Glede telovadbe pa ... za nosečnice so predpisane vaje, tko, da ponavad maš vedno vaje in telovadbo striktno za nosečnice .... čeprav ... zadnjič sem pa nekje brala, da nej se ne bi do 12 tedna sploh telovadilo user posted image Men so pa lih rekl, da najbolje je naprej krepiti svoje telo s telovadbo ... tko, da ... človek se res vpraša kam smo pšrišli, da se še stroka med seboj več ne more uskajevat user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 8:33:43   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tuttifrutti

Pozdravljene!

Sem nova tu. Nekaj časa sem vas brala, danes pa se odločila, da se vam pridružim. Mene čakanje na user posted image občasno kar obremenjuje, mojega pa še ne. Z mojim se že več kot leto dni trudiva zanosit, pa zaenkrat ne gre. Sedaj sem tretji mesec na clomidu in dabrostonu in upam, da v marcu pa morda vseeno rata. Naslednja menstruacija naj bi bila 9.3. Nisva pa več najmlajša user posted image

Toliko zaenkrat... lp


To je zdj relativno .. kok pa sta stara? user posted image

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 8:37:58   
tuttifrutti
33 oz. letos bova 34

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 8:39:45   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: tuttifrutti

33 oz. letos bova 34


No ja, to lih nista neki FUUUL stara ... user posted image
Jaz sem isto 34 ... user posted image
Pol sta vidva letnik 82 kajne user posted image

(odgovor članu tuttifrutti)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
18.2.2016 9:18:59   
ela23
Pozdravljene,

ta mesec se vam prikljucujem tudi jaz. Na drugi plusek cakamo ze cca 1 leto. Vmes sem imela IMN in ostala brez enega jajcevoda. Upam, da najin malcek kmalu dobi bratca ali sestrico.

Navijam tudi za vse ostale. :) naj bo ta mesec plodnejsi kot prejsnji.

Glede na neredne cikluse tezko napovem, kdaj je ne pricakujem. Ce user posted image prej ne bo, bom test delala 8.3.

Lp

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?