|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prima Pappa
30.7.2004 23:44:56   
Annny
Ravno kupujem stolček za hranjenje in me zanimajo vaše izkušnje.
Kako ste zadovoljni s stolčkom Prima Pappa- tisti, ki ga imate?
Je kdo že kupil Dondolino Prima Pappa (je tudi gugalni stolček z glasbo..)? Meni je namreč najbolj všeč ta.
Kakšni so vaši vtisi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prima Pappa
31.7.2004 10:55:33   
*maja
Vsekakor ti ga priporočam :bravo:. Mi sicer imamo Prima Pappa, različico pred Dondolinom in smo ZELOOOO zadovoljni.:)

Skratka nič ne razmišljaj in ga kar kupi!

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prima Pappa
31.7.2004 12:38:04   
Annny
Maja, še eno vprašanje: ker pravijo, da je Dondolino primeren tudi za novorojenčka, me zanima, kako je s Prima Pappa. Po koliko mesecih ste dali pikca prvič vanj? Zato ,da bom vedela, ali ga rabim že takoj na začetku...V eni trgovini so mi rekli tako, v drugi spet nekaj drugega..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prima Pappa
31.7.2004 12:43:36   
*maja
Prima Pappa ni primerna za novorojenčka. Mi smo našega pikca začeli dajat v stolček tam nekje pri treh mesecih in pol, ker ni hotel biti nikjer drugje.

Kako je z Dondolinom pa ne vem. Mogoče si lahko pomagaš s to stranjo.

http://www.mami.si/pov31.html


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prima Pappa
31.7.2004 15:06:40   
Lianna

Ojla

Na tejle strani lahka tut vidš kakšen je...je kr neki slikic. Ti ga pa toplo priporočam.


http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/217/

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prima Pappa
31.7.2004 15:51:46   
Nea
Hojla!

MI doma imamo stolček ChiccoMamma, ki je popoolnoma enak PrimaPappa, edino da je od Chicco-ta.
S stolčkom smo super zadovoljni in je res uporaben. Ga toplo priporočamo!!! ker otrok v njem lahko paca do mile volje. Stolček samo z mokro krpo prebrišeš in izgleda kot nov :)

A ja... nabavili smo ga ko je :miska: bila stara 6m, ker je takrat začela jesti gosto hrano. Pred tem sem jo samo dojila.

Nea

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prima Pappa
31.7.2004 20:33:49   
dory
Tudi jaz sem pred kratkim kupila dondolinota in ne bom najdla pravih besed da prehvalim....skratka enkraten je...je vreden vsakega tolarja :)


papa, teja

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prima Pappa
31.7.2004 22:27:59   
Annny
Super!! Tudi meni se zdi FANTASTIČEN in ga grem seveda kupit(-: Teja, koliko starega sinčka si dala v ta stolček?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prima Pappa
1.8.2004 8:57:53   
dory
nas mali je star tri mesece in neizmerno uziva v stolcku...najraje se guga in poslusa muziko :)

papa, teja

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?