|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje sexat
16.6.2008 6:12:46   
Anonimen
Prosim,da me ne prestavljate,ker je delikatna zadeva.Bom napisala kar sprašujem vem,da me boste spet ene napadale ampak raje zadržite komentarje zase,če ne veste odgovora.
Sem poročena kakor moj ljubimec do zdaj se nisva spuščala dalje od poljuba.Imava pa v načrtu,da se čimprej dobiva in se prepustiva užitku skratka,da sexava.Noben pa nima pojma kje..pri meni kot pri njem ne moreva v hotel tudi ne je predaleč pa nimava dosti časa.Če bi kje v naravi se bojim kaj,če kdo pride.Meni je tole prvič tako,da res nevem kako in kje.
Prosim za ideje.user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje sexat
16.6.2008 6:14:34   
Anonimen
Sem pozabila dodat,da bova šla čez dan ne ponoči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje sexat
16.6.2008 6:50:10   
FORZA
Pri tebi ne morta, pri njemu ne morta, za hotel ni časa, v naravi se bojišuser posted image
Moj predlog kar lepo doma z možekomuser posted image pa še nobenih posledic nebo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje sexat
16.6.2008 7:01:09   
lelaval
Pri tebi ne morta, pri njemu ne morta, za hotel ni časa, v naravi se bojiš
Moj predlog kar lepo doma z možekom pa še nobenih posledic nebo


Se strinjam - pa, če si misliš , da je tvoj možek ljubimec, pa bo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje sexat
16.6.2008 7:34:56   
Naja30
Uf, si pa našla pravo temo za nas zveste in predane žene. user posted image

Kaj pametnega ti ne znam svetovat, ker s takim "problemom" se pa res nisem srečevala še in upam, da se tudi ne bom. Mogoče hotel le ni tako slaba ideja. Si bosta pač morala čas vzet.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje sexat
16.6.2008 7:42:14   
muki1
V avtu
na lovski preži v gozdu
v kakšni zapuščeni hiši
v službi
na wc-ju v gostilni


matr sem sprevržena danes user posted image .

Aja, pa najboljše je, da se ne spuščaš v to, no.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje sexat
16.6.2008 7:57:14   
Volga
Če je sila, se prostor vedno najde. Samo pametna bodita.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje sexat
16.6.2008 7:58:50   
Anonimen
Če bi tole moški spraševal, bi bilo veliko strani popisanih in avtor napaden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje sexat
16.6.2008 8:04:24   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Če bi tole moški spraševal, bi bilo veliko strani popisanih in avtor napaden.user posted image


Saj meni tudi ni všeč da to sprašuje. Ampak danes sem se odločila, da ne bom nikogar napadala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje sexat
16.6.2008 8:17:05   
Anonimen
Nekam daleč vstran od doma ne moreva it tule v bližini pa naju vsi poznajo njegov avto še bolj.Tako,da res nevem kako in kje?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje sexat
16.6.2008 8:30:24   
Anonimen
In kaj pol če vsi njegov avto poznajo? Sej bodo itak slej ko prej zvohali da ga nateguješ. Sploh ker očitno iz majhnega kraja prihajaš. Vse se razve. Verjemi mi da se. Tko da res ne vem kaj se sekiraš če zvejo že zdej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje sexat
16.6.2008 9:25:01   
murkica
No kot prvo bi se jaz na tvojem mestu ločila, potem pa bi ga srala naokoli. Jaz sicer nikogar ne obsojam, vendar po mojem mnenju, če pride do tega, da moraš seksat z nekom drugim, pač to ni več to, razen če imata z možem tako dogovorjeno,  vendar dvomim da je tako, glede na to, da se mroata skrivat.

Drugače pa je res veliko prostorov, kjer bi lahko seksal človek. Če je želja velika, se tudi prostor najde.

No ne bom več komentirala, ker mi gredo takšnji ljudje na user posted image  in nimajo toliko jajc, da bi najprej končali eno zvezo, preden začnejo novo.



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje sexat
16.6.2008 9:33:55   
puncica
v avtu v nekje bogu za leđima al pa v kakšnem wcju. Če je želja zelo močna vaju tud smrad ne bo motil user posted image Veliko užitkov in upam da je vredno, da ti potem ne bo žal.

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.6.2008 9:35:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje sexat
16.6.2008 9:38:58   
*žaži*
...no zdaj sm se spomnila prizora iz filma nezvesta.....tut tista ženska v filmu je bla tko navihana kot ti in se je v nekem lokalu na wc- ju noro posexala s svojim ljubimcem...nato sta šla vn vsak posebej in se je zdelo kot, da se ni nič zgodilo....edino to je bilo opaziti, da sta imela oba nasmešek na ustnicah in sijoče oči user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje sexat
16.6.2008 9:41:43   
AnciM
Pri kakem dobrem, zelo zelo dobrem kolegu, ki vaju zagotovo ne bi izdal.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje sexat
16.6.2008 9:42:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

...no zdaj sm se spomnila prizora iz filma nezvesta.....tut tista ženska v filmu je bla tko navihana kot ti in se je v nekem lokalu na wc- ju noro posexala s svojim ljubimcem...nato sta šla vn vsak posebej in se je zdelo kot, da se ni nič zgodilo....edino to je bilo opaziti, da sta imela oba nasmešek na ustnicah in sijoče oči user posted image


To je v filmih vedno tako. Pa make-up oz. šminka ni bila razmana niti malo...user posted image

Drugače pa so ti punce naštele marsikatero mesto. Mogoče bi dodala, da obstajajo gostile/moteli, ki oddajajo sobe za "dnevni počitek" ali tako nekako. TOrej, plačaš po uri. Ne vem pa kje in koliko to stane...Nimam izkušenj...

Tvojemu ljubimcu pa reči, da naj ob priliki menja avto za manj vpadljivega. ALi pa ima kakšen kompleks?user posted image  No, če ga ima, ga boš ob prvem sexu odkrila....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:01:05   
Rožica I
Narava kliče user posted image   user posted image   user posted image ....

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:07:48   
Anonimen
Ali pa kakšna savna, ki jo rezerviraš sam za dva, pa jacuzzi. Varijant je velik. Pa za tako stvar si tudi moraš vzeti čas. No, odvisno kaj si sama želiš. Meni namreč ni sam do 10-minutnega sexauser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:21:08   
Anonimen
O savni sem premišljevala že sama kajti pri nas je ena ampak se bojim,da bi tista,ki jo ima vse zblebetala.Naj vam še povem,da njega sploh ni strah kot mene.No ni mu vseeno,če bi kdo videl al izvedel ampak proti mene,ki nimam jajc pa bi.Želja je močna.In že dolgo čakam na ta trenutek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:32:43   
Anonimen
Pa gre tukej sam za sex, ali je tudi drugačna obojestranka privlačnost? Ne vem no, premisli v kaj se spuščaš...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:37:25   
Anonimen
Ne gre se le za sex temveč sva zaljubljena en v drugega.Naj vam povem še to,da smo dobri družinski prijatelji drugače.Se videvamo pogosto tudi sam pride sem večkrat bila sem že tudi sama doma,ko je prišel ampak ne upam doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:38:53   
pokica_
Ja pol sta pa vzdržna, če že dolgo čakata na ta trenutek, pa ga ne narditauser posted image . Jaz sicer tudi tega ne podpiram kar ti počneš; ampak če je že res taka nuja, da to nardita, se da narest na 101 način, tako kot so ti že povedale prejšnje uporabnice.
Imaš tele penzione, motele, ko nudijo dnevni počitek in ga plačaš po urah, mislim pa da je min 2h, pol imaš ja, kake savne, v končni fazi imaš pa tudi ob mraku njivske poti,...itd.

Srečno!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:39:44   
Anonimen
Prijatelji user posted image Lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:42:05   
Naja30
Ko se bo razvedelo, bo še lepše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:42:23   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Naj vam še povem,da njega sploh ni strah kot mene.

----------------------
Ja, valjda, da gospod trenutno razmišlja oz. uporablja le eno glavo user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?