|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko gramov na dan?
14.10.2006 8:30:14   
bianka
Jutro

a ve katera po koliko g.približno na dan pridobi user posted image ,tam po 25t.

A se vam zdi tista razpredelniva (nosečnost po tednih) točna?

Čao
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko gramov na dan?
14.10.2006 8:34:13   
bskrle
Punca, ne se ukvarjati z grami na dan.
KG na mesec, kasneje lahko tudi 2.
Koliok drži, pa je odvisno od tebe.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko gramov na dan?
14.10.2006 9:03:51   
Anonimen
Na teden dobi kake 200 do 300 g, pa še to tam nekje od 24. tedna naprej. Zdej sem sicer bolj na pamet rekla. Ampak v Pušenjakovi knjigi ima user posted image  v 24. tednu 500-550 g, v 25. tednu ima 700g, v 26. 800-850 g, 27. teden 1000 g itd. Fajna knjigica, priporočam.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko gramov na dan?
14.10.2006 18:59:55   
_andreja_
no ja bila sem 36/5 in moj otok je imel "baje" 3150 g kar je ogromno za tiste tedne... tko da...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko gramov na dan?
14.10.2006 20:13:06   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

no ja bila sem 36/5 in moj otok je imel "baje" 3150 g kar je ogromno za tiste tedne... tko da...


Luka je v 37/0 dni imel 3200 gramov, rodil se je v 38/2 z 3500g!

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko gramov na dan?
17.10.2006 10:09:36   
smotka lonib
Meni je G rekel, da otrok poje kolikor rabi. Moj prvi otrok (fantek)je bil težak 3320 g in 53 cm dolg, drugi (punčka) pa 4880g in 59 dolga. Pri prvi nosečnosti, naj bi bil naš Nejc v 36 T težak 2670g. Ko sem bila pri drugi nosečnosti v 32T , naj bi bila naša Vanja težka 1713 g. Baje se je najedla zadnji mesec, jaz pa zredila 4 kg. Ponavadi pravijo, da se nosečnice v zadnjem mesecu ne pridobijo več kilogramov.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko gramov na dan?
19.10.2006 12:53:18   
Boni3
Joj lonib,kakšna velikanka,kako ste jo pa ven dobili? A si ti tudi bolj velika,ali si imela CR,ker punčka je bila res velika

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko gramov na dan?
20.10.2006 11:33:51   
smotka lonib
Boni3! Tudi naju z možem je skoraj zadela kap, ko je babica povedala koliko je velika in težka. Moja mami je mislila, da so so mi otroka v porodnišnici zamenjaliuser posted image user posted image . Midva nisva kakšna velikana (172 cm sva velika), pa tudi v najini družini ni nobenega takega rekorderja. Sam porod ni bil težak (1 slaba ura), ker sem pač enega otroka že prej rodila. Tudi trebuha nisem imela velika, ker sem pač nosila bolj v križu. Patronažna sestra mi je rekla, da je to nabrž od grozdja, ki sem ga pojedla ogromne količine (rojena je bila točno na datum 24.11.2000). Je pa možno tudi od hormonskih tablet, ki sem jih morala jemati po operaciji maternice, da sem lahko čimprej zanosila. Vendar o tem dvomim, ker sem imela vmes dva SS, tablet pa nisem več jemala. Moj G mi rekel, da je odvisno od otroka. Otrok pač poje kolikor mu paše. Očitno je naši deklici zelo teknilo grozdje.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?