|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enojajčna ali dvojajčna
31.5.2011 13:57:55   
Zoja Lara
Pozdravljene dvojne user posted image

Sama sem svoja fantka že rodila pred dobrim letom user posted image Me pa zanima, če v nosečnosti veste ali nosite dvojajčna ali enojajčna dvojčka?

Jaz sem mislila, da imam enojajčna, po porodu pa se je izkazalo, da sta dvojajčna.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
31.5.2011 18:41:03   
sayuri
JAz sem vseskozi vedela, da sta dvojajčna. VSak s svojo posteljico in v svojem ovoju. PA še parček povrhu user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
31.5.2011 20:42:04   
Shadow
Pri nas je bilo identično kot pri sayuri! user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
31.5.2011 21:23:04   
emaa
Meni so rekli, da sta dvojajčna, zdaj se vsi bolj nagibajo k temu, da sta enojajčna (da se je jajčece zgodaj razcepilo in potem nosečnost izgleda kot nosečnost z dvojajčnimi dvojčki). Ločijo ju le redki (razen tistih domačih, ki ju vidijo pogosteje), pa še to le, če sta skupaj, če sta vsak zase, pa itak ne vejo kateri je. 

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
20.6.2011 21:44:11   
lil_
jaz sem tudi vedela, da sta enojajcna dvojcka. najprej so mislili, da sta v isti posteljici in istem ovoju. kasneje se je izkazalo, da imata vsaka svoj ovoj.
po porodu mi sploh noben ni omenu, kaksni dvojcici sta. bomo videli, kako si bosta podobni cez cas user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
20.6.2011 21:50:50   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
JAz sem vseskozi vedela, da sta dvojajčna. VSak s svojo posteljico in v svojem ovoju. PA še parček povrhu user posted image


če rodiš fantka in punčko, ti je cirka jasno, da nista enojajčna user posted image

kaj se vam zdi bolje - eno ali dvo jačni dvojčki? ker dvojajčna sta genetsko kot brat in sestra, enojajčna pa genetsko identična.. nekak se mi zdi da bi bolj pozorna na razlike, če bi bila enojajčna..

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Enojajčna ali dvojajčna
21.6.2011 9:07:58   
Zoja Lara
kaj se vam zdi bolje - eno ali dvo jačni dvojčki? ker dvojajčna sta genetsko kot brat in sestra, enojajčna pa genetsko identična.. nekak se mi zdi da bi bolj pozorna na razlike, če bi bila enojajčna..

Oboji so zanimivi. Jaz, ko sem mislila, da mam enojajčna, sem rekla, da jih ne bom isto oblačla, ker sta itak že čisto ista. Zdaj, ko pa sta, kot bratca pa ju večinom,a isto oblačim.

Enojajčni so res nek fenomen, ampak mi je kr malo grozljivo, ko sta dva človeka čisto ista.

Sem gledala 1x po TV, enojajčni dvojčici, sta stari že čez 40, živita skupaj in sploh nimata svojih partnerjev. Pol je pa blo govora o krizi identitete pri enojajčnih- res so lahko zmedeni, če celo otroštvo gledajo sebe v ogledalu user posted image So pa res fenomen.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?