|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božična in novoletna darila?
26.10.2006 21:40:01   
anjaa
pozdravljene!
meni se bliža en velik problem pri katerem upam da mi boste lahko pomagale. namreč bližata se božič in novo leto. obdarovanja. v ožjem sorodstvu imamo običaj da si pač vsako leto izmenjamo darila ... "komplete deodorantov in kremic", bonboniere, buteljke, ...  
zdaj pa nevem kaj naj kupim za najmlajše člane?
najina ava do takrat stara 6 mesecev in se nama za njo ne zdi smiselno kupovat kakšnih posebnih daril, ji bova raje pri enem letu kupila kaj večjega. dobila bo od naju samo kakšnega malega plišastega božička.
od bratranca hčerka bo stara 7 mesecev. popolnoma brezveze se mi zdi za praznike podarjat darilne bone!! bone podarjava ob rojstvu in rojstnih dnevih.
potem pa je še 15 mesečni fantek in novorojenka.
za vsakega bi rada zapravila do cca 4.000 sit ampak nevem kaj naj kupim user posted image  user posted image  user posted image
je pa to naš prvi božič tako da nevem kaj se dojenčkom takrat podarja user posted image user posted image user posted image  
oblekice in darilni bodi ne pridejo v poštev. igrač imajo pa tako ali tako že zdaj preveč user posted image

kakšne so vaše izkušnje, kaj kupujete ve in kaj dobijo vaši otroci od drugih?

vsak nasvet je dobrodošel!







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 22:04:03   
Katrin
Če odpadejo oblekice in darilni boni, lahko kupiš kako otročko slikanico (kartonko) ali kakšno "mehko" knjigico, zraven pa dodaš Frutek ali dva.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 22:25:26   
jazz
Kaj pa kapice,rokavičke,šali s kakšnimi božičnimi motivi,pa zoknčki,male luškane knjigice,...

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 22:28:52   
jazz
Aja,pa k vsakemu darilu dodaš eno res krasno bučko za na smrečico,ki bo samo otročkova...in če jo bosta mami in ati skrbno pazila,jo bo otrok lahko občudoval še čez leta in se spominjal,to bučko sem dobil pa od tega pa tega in je bila samo moja! Jaz se jih še sedaj spominjam z veseljem iz otroštva!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 22:33:32   
munip
Kaj pa kakšna lepa mehka otroška dekica? Če je seveda otroci še nimajo. Ali pa kak lep foto album, v katerem bodo shranjene samo njihove slikice, ki jih bodo otroci čez kako leto gotovo radi gledali.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 22:43:37   
Jacqueline
Jazz fulll dobra ideja!!!

P.s.: ne me tožit, ker si jo bom sposodila!!!user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu munip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 23:14:55   
anjaa
hvala za tako hitre odgovore!!
verjetno bi res najbolje kakšna kapica in šal in zraven lepa krogla za jelko, ampak kje pa naj to kupim?? v sparu, mercatorju, baumaxu ... imajo samo tiste navadne enobarvne in te standardne fore ... kje se lahko kupi posamežno in da so res lepe??

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: božična in novoletna darila?
26.10.2006 23:22:52   
Mateja82
če imaš kaj ustvarjalne žilice lahko kroglo izdelaš sama. Pa mislim da se tud v Merkurju včasih najde kaj lepega. Lani so imel takšne malo večje poslikane z raznimi božičnimi motivi, kupile so se pa posamezno. Mogoče bo letos tud kaj podobnega.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: božična in novoletna darila?
27.10.2006 8:26:05   
Felicity
Meni pa je všeč ideja o kakšni knjigici ali cd-ju z otroškimi pravljicami/pesmicami/uspavankami.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
28.10.2006 20:26:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: božična in novoletna darila?
28.10.2006 21:25:58   
Metuljček Cekinček
Knjigiceeeee!!!!!

Kartonke (moj user posted image  obožuje tiste, v katerih lahko potipaš zajčjo dlako, muckine brke ...), knjige pravljic (z obveznim posvetilom, ki te spremlja skozi celo življenje), pesmarice (Pojte, pojte, drobne ptice ...), knjige s slikami živali (dobijo se ene kartonke, ki so tudi puzzle), zvočne knjigice (user posted image  pritisne tipko in se začne oglašat krava ali pa zazvoni zvonec ...), slikanice, ki so nam ostale v spominu še iz otoštva (Maček Muri, Muca Copatarica, moj najljubši Juri Muri v Afriki ...) ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: božična in novoletna darila?
29.10.2006 11:46:45   
anjaa
nevem metuljček kako je s knjigicami ...
mi jih zase ne kupujemo nič in jih niti ne bomo, razen kakšne enciklopedije vsake 3 leta. imamo samo 7 otroških osnovnih še iz mojega otroštva. muco copatarico, pepelko, trnulčico, rdečo kapico, bambi, piki, pa eno disniyevo knjigo ki vsebuje veliko zgodbic. nevem se mi pač ne zdi smiselno zapravljat delarja za to, si jih grem veliko raje vsak teden sposodit v knjižnico in če se bo hčerkici kakšna zdela res ful zanimiva in jo bo rada prebirala jo bom pač kupila. vem pa da jih precej ni mojega mnenja, ampak ... user posted image


(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: božična in novoletna darila?
29.10.2006 18:45:45   
Metuljček Cekinček
anjaa, maš prav! Zakaj bi zapravljali denar za knjige za otroke? Rajši jim kupimo čimveč butastih plastičnih igrač user posted image .

Se opravičujem, vem, da ni odgovor na temo, ampak takšni komentarji me pa res razkurijo!

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: božična in novoletna darila?
29.10.2006 19:33:11   
mml
Meni se tudi zdijo knjige super ideja za božično/novoletna darila...najbrž zato, ker imam sama rada knjige in jih tudi svoji user posted image  kupim ob vsaki priložnosti in se mi zdijo dosti boljše darilo kot različne plišaste igrače

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: božična in novoletna darila?
29.10.2006 19:36:07   
Anonimen
Kakšne posodice za hranjenje z žličkami.

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: božična in novoletna darila?
30.10.2006 0:50:56   
anjaa
saj sem že napisala da vas večina nebo strinjala!!!
men se pa zdi trapasto zakaj bi kupovala knjigo da bo zanimiva 2 tedna in potem ne več in mi bo ležala v dnevni na polici da se bo prah na njej nabiral? grem pač v knjižnico in si jih sposodim in to je to. pač, ljudje smo si različni. in spoštujem vse ki knjige kupujejo. jaz osebno pač pri majhni hčerki niti nimam časa da bi veliko brala, si sposodim dve na mesec in dovolj imam. ko bom v penziji bom zagotovo drugače gledala na te stvari. nimam pa nič proti enciklopedijam, to je pa splošno znanje ki ti vedno prav pride in za dobro enciklopedijo pa rade volje odštejem malo več denarja.
in se opravičujem ker sem se tako razpisala, samo dala sem pojasnilo da nebi bilo nesporazuma ...

lep večer vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: božična in novoletna darila?
30.10.2006 11:41:24   
TiaSara
Anjaa, meni se zdi, da govorite o različnih stvareh - knjige za tamalčke so super darilo in jih vsekakor ne berejo le dva tedna ampak ponavadi kar kakšno leto ali dve. Mi jih imamo še iz mojega otroštva in našemu 5 mesečniku so že kakšen mesec zanimive, pa sploh še nismo prišli da tja, ko bi jih zares aktivno brali (krava reče "muuu" in te fore).

To je čist nekaj drugega, kot pa romani, ki jih prebereš, potem pa niso več nikoli aktualni.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: božična in novoletna darila?
30.10.2006 11:56:07   
Anonimen
Ja, anjaa, kakšno knjigo se bere po dve leti. Se jo seveda zna že na pamet, pa je treba še vedno brat. Kakšnih par se kar izplača doma imeti.

(odgovor članu TiaSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?