|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane voziček
4.11.2006 19:38:44   
ribicau
Ojla!

Tisti, ki imate Jane vozičke (Slalom pro)v olivno zeleni-oranžni kombinaciji, kje ste jih kupil? Kar nekaj družinic sem namreč že srečala z vozički v taki barvi, ampak v Pikapolonici, kjer te vozičke prodajajo, pa takih sploh nimajo! A ste jih preko spleta kupili al kaj?

Hvala za odgovor

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jane voziček
5.11.2006 16:33:35   
ajdaN
Mislim, da je to lanska barva in da so spomladi prodajali še stare zaloge. Letošnje barve so vse enobarvne in v kombinaciji s črno - zame dolgočasne.

Mogoče bojo naslednje leto kaj bolj živahne, ampak verjetno je to že prepozno zate ane.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jane voziček
5.11.2006 19:09:41   
ribicau
Aja lanske so to, zanimivo. Ja do začetka januarja bi še nekako zdržali, potem pa bo skrajni čas, da gremo v nabavo.

Hvala

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jane voziček
5.11.2006 20:05:51   
ajdaN
Poskusi vprašati v Pikapolonici, če vejo kakšne bojo barve drugo leto. Ampak januarja sigurno še ne bojo imeli novih barv.

Jaz sem voziček kupila lani oktobra, pa imam barvo iz leta 2004user posted image . Zgleda pri nas vse prodajajo z nekim čudnim zamikom.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jane voziček
7.11.2006 14:28:14   
T in J
Če si želite voziček Jane v lanskih barvah, morate zelo pohiteti. Jaz sem iskala tistega v modro- sivi barvi, pa je ena prijazna trgovka v Pikapolonici klicala po skoraj vsej Sloveniji, pa na žalost ni bilo celega kompleta več v isti barvi-vožicek, košara in jajčka. Je pa malo čudno, če kupiš vse v razlčičnih barvah, ne? Na žalost, pa so letošnje barve res vse enobarvne- ča vam je to všeč super, če ne ...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jane voziček
7.11.2006 14:29:38   
T in J
Aja, še to sem pozabila, baje bodo tudi drugo leto enobarvni.

(odgovor članu T in J)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?