|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fermoni
10.11.2006 11:09:01   
CUKRČEK
Ojla,
mene pa zanima , če imate kaj izkušenj z fermoni?
Sem bila zadnjič v sex šopu, ker sem iskala darilo za kolega. In sem pač malo pogledala okoli, kaj imajo fajnega. Pa mi je prodajalec ful hvalil parfume s fermoni. Da kako dobro delujejo na nasprotni spol in obenem na nas samega.

Izkušnje?

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fermoni
10.11.2006 12:42:31   
Anonimen
Pojma nimam, probaj, pa boš videla.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fermoni
10.11.2006 12:45:24   
srki
Prvič slišim za te fermone, očitno sem za luno. Sicer pa probj, kot ti je al bina svetovala, pol pa še nam poročajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fermoni
10.11.2006 12:54:42   
daddy
  FerOmoni, z "o" - jem .... s stališča moškega, je še vedno the best naravni "feromon parfum": frišno umita in malo razrajcana lulika user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fermoni
10.11.2006 13:18:22   
Taula
FerOmoni, z "o" - jem .... s stališča moškega, je še vedno the best naravni "feromon parfum": frišno umita in malo razrajcana lulika


user posted image user posted image user posted image Se podpišem po to.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fermoni
10.11.2006 14:52:00   
david
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
FerOmoni, z "o" - jem .... s stališča moškega, je še vedno the best naravni "feromon parfum": frišno umita in malo razrajcana lulika user posted image user posted image

Mmmmmmm, to je to! user posted image

Saj mogoče pa to dodajajo k tistim parfumom ? user posted image

d.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fermoni
10.11.2006 16:51:13   
mojamura
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahahaha....ja to bi pa res rada vidla, kako dodajajo firšno umito malo razrajcano pussy parfumomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fermoni
10.11.2006 18:02:53   
CUKRČEK
ja, nad tekoči trak dajo eno bejbo, ki si jo mane.....odspod pa šibajoč trak, v katerega kaplja "omamni sok"user posted image v vnaprej natočen parfum.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fermoni
11.11.2006 17:56:00   
MALINČICA
Po moje je finta v tem, da če ti partner odgovarja, ti itak diši, mislim, da na umetno nekaj palit nima smisla, vsaj jaz tako gledam na to. Če ti ni, pol ti pač ni, z dodanim vonjem al pa brez.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?