|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kavitacija z vakumom
21.5.2012 19:26:52   
kimica86
Zanima me, če je katera že bila na navadni kavitaciji in kavitaciji z vakumom..

Ali deluje?? Zmanjša celulit in odpravi odvečno maščobo ali je to bolj metanje denarja??

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 23.5.2012 8:23:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
21.5.2012 20:14:34   
LuLu
Ob strogi dieti in redni primerni telovadbi ti mogoče kaj uspe. Ampak tudi brez kavitacije bi ti morda uspelo.
Jaz sem jo dala skozi z telovadbo pod  UV žarki... rezultat NIČ. Stanje na računu po tem... NIČ. user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
22.5.2012 11:15:16   
diana 28
Jaz sem navsezadnje ugotovila, da je res potrebno nekaj narediti, če želiš imeti lepo postavo in take zadevščine,kot so kavitacija, kreme, masaže in ne vem še kaj so samo mala pomoč zraven ''dela''.
Meni je celulit skoraj izginil sedaj,ko se res ukvarjam kar intenzivno s športom. Zumba (1x t-včasih tudi izpustim), Tenis(2x t), fitnes (s sodelavko 2x t). In po treh mesecih sem videla, da se mi je telo prav lepo oblikovalo. Če pa bi jedla še manj bi verjetno bilo še bolje
vendar mi ni do tega, da bi bila sedaj idelana, pa še jem zelo rada. Drugače pa sem vzela šport kot hobi in ne obvezo in to
je nato pripeljalo do lepšega telesa. Torej,potrebna je aerobna vadba (izgorevanje maščob) in anaerobna(utrjevanje mišic), veliko vode, kar se pač da zdrava prehrana in kakšen kozmetični pripomoček zraven. Jaz si naredim v nedeljo npr. body wraping kar doma, stane pač toliko kot stane krema,se ovijem kot piščanec in gledam TV v topli oddeji in se mi zdi, da nekaj pomaga pa še stane bistveno manj. Imam pa kremo od AFRODITE za body wrapping (cekropia &grapefruit). Mislim, da deluje vendar kot sem rekla je bolje, da vsega po malem združiš in vztrajaš-tudi pozimi ko celulit ni aktualen.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
22.5.2012 11:38:12   
diana 28
user posted image  Ta glavno sem pa pozabila ...Na kavitaciji sem bila 1x in se mi zdi, d amalo lahko res pripomore vendar glede na ceno pa se mi zdi, da se res ne splača. Probaj najrej z body wrapping-om. Ker meni bi bilo res škoda denarja, ko bi videla kako hitro se zgubijo učinki, če ne popaziš.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
22.5.2012 15:55:16   
kimica86
diana: body wrappinga trenutno ne morem izvajat, ker še vedno dojim.. Tako, da vsaj še 1-2 mesca ne bo nič od tega, bi pa zelooo rada poskusila..
Imam sicer kupon za 2x kavitacijo (1x z vakumom 45min, 1x brez vakuma 40min) za katerega sem plačala samo 30 eur in bi rada poskusila.. Zato me zanima a kaj pomaga..

Bi pa zraven tudi redno telovadila (vsaj 30min dnevno).. Vmes itak tudi hodim na sprehode (z vozičkom)..

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
22.5.2012 21:05:44   
diana 28
Če je tako itak, da poskusi.... Ko sem šla jaz probat se mi je zdelo, da mi je že tistih 10 min nekaj pomagalo, čeprav je verjetno le trenutno, ker je koža bolj prekrvavljena. Meni se le zdi predrago glede na to, da je tam nekje 90€ na obisk. Karkoli narediš bo dobro zate... vozičkanje in telovadba 30 min bo tudi pomagala.... Probaj malo z utežmi (1 ali 1,5kg), da okrepiš malo mišice, ker se potem celulit kar malo skrije. Vsaj pri meni je bilo tako. Nisem pa vedela, da še dojiš....Kar počakaj ....boš že imela čas za body wrapping. user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
23.5.2012 13:48:35   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Če je tako itak, da poskusi.... Ko sem šla jaz probat se mi je zdelo, da mi je že tistih 10 min nekaj pomagalo, čeprav je verjetno le trenutno, ker je koža bolj prekrvavljena. Meni se le zdi predrago glede na to, da je tam nekje 90€ na obisk. Karkoli narediš bo dobro zate... vozičkanje in telovadba 30 min bo tudi pomagala.... Probaj malo z utežmi (1 ali 1,5kg), da okrepiš malo mišice, ker se potem celulit kar malo skrije. Vsaj pri meni je bilo tako. Nisem pa vedela, da še dojiš....Kar počakaj ....boš že imela čas za body wrapping. user posted image


Ma ja, sedaj bom poskusila, ker imam za 30 eur 2x kavitacijo user posted image Upam samo, da ne bo preveč bolelo- eni pravijo, da zna kar fajn bolet..
Ma ja, še malo telovadbe in vozičkanja pa bo.. Počasi user posted image
Sej, čez kašen mesec bom končala dojit, ker mi mleko počasi usiha, tako, da vom poskusila.. Hvala user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
31.5.2012 11:10:27   
polita57
Ojla. Js hodim na kavitacijo. Vzela sem paket 12x kavitacija, 12x presoterapija, in 3x prof body wrap in to za 180€ vse skupaj, ker je blo na kolektivi 88% znižano user posted image . Če si kera hoče kej taga privoščit, ji res predlagam, da mal spremlja te strani z ugodnostmi..Uglavnem. Do zdaj sem bila dvakrat. Prvič sva delali samo na trebuhu, in sem zgubila 2cm v zgornem delu in 0,5 cm pod popkom. Včeraj sem šla ponovno in imela dva tretmaja, na trebuhu in bokih, in sva merili samo pod popkom, je šlo pa kar 3 cm dol.
Res pomaga, ampak je treba upoštevati to: Pijem po 3l vode na dan, izogibam se krompirju in belemu kruhu, sicer nism nevem kako aktivna, recimo da grem 2-3krat na teden tečt 3 km ( mam en luštn krog user posted image ), je pa res da delam v gostinstvu, kjer moraš biti kar zelo aktiven. To je z moje strani, zdaj sem izgubila že 2 kg v 3 tednih, trudim se. Včasih me popade lakota, in se nažiram, vendar zdaj, ko hodim na kavitacijo, nočm pokvart uspeha, in se bolj držim. Pa srečno tudi ostalim. user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
31.5.2012 13:41:46   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: polita57

Ojla. Js hodim na kavitacijo. Vzela sem paket 12x kavitacija, 12x presoterapija, in 3x prof body wrap in to za 180€ vse skupaj, ker je blo na kolektivi 88% znižano user posted image . Če si kera hoče kej taga privoščit, ji res predlagam, da mal spremlja te strani z ugodnostmi..Uglavnem. Do zdaj sem bila dvakrat. Prvič sva delali samo na trebuhu, in sem zgubila 2cm v zgornem delu in 0,5 cm pod popkom. Včeraj sem šla ponovno in imela dva tretmaja, na trebuhu in bokih, in sva merili samo pod popkom, je šlo pa kar 3 cm dol.
Res pomaga, ampak je treba upoštevati to: Pijem po 3l vode na dan, izogibam se krompirju in belemu kruhu, sicer nism nevem kako aktivna, recimo da grem 2-3krat na teden tečt 3 km ( mam en luštn krog user posted image ), je pa res da delam v gostinstvu, kjer moraš biti kar zelo aktiven. To je z moje strani, zdaj sem izgubila že 2 kg v 3 tednih, trudim se. Včasih me popade lakota, in se nažiram, vendar zdaj, ko hodim na kavitacijo, nočm pokvart uspeha, in se bolj držim. Pa srečno tudi ostalim. user posted image user posted image


Jaz sem tudi gledala tole in mi je žal, da nisem vzela. Samo kaj ko bi imela predaleč za se vozit.

(odgovor članu polita57)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
1.6.2012 11:38:29   
polita57
Saj je meni tudi dalec, imam tam okoli 40 km do tja, ampak saj imam veliko opravkov v lj, probam čim več stvari kombinirat. user posted image Samo se mi je zdela res super priložnost.. user posted image Matkurja spremljaj dalje ponudbe,mogoče bo pa kaj v tvojem koncu. Meni osebno deluje, in sem prav vesela, da mi bo na poletje to polepšalo postavo. Sama se nikoli nisem mogla motivirat za športanje in hujšanje, s tem, ko imam pa zdaj v glavi ta projekt, je pa vse lažje, ker me je strah pridt tja, z več centimetri, kot prejšni teden. Mislim, da bi me bilo sram. Zato sem zelo motivirana, kilogrami kopnijo. user posted image Kar se pa tiče tega, ker ste nekatere spraševale o bolečine. Prvič, ko sem šla, me je peklo ( zadeva se zelo segreje!) in mogoče me je tudi malo bolelo. Naslednjič, ko sem šla, teh težav ni bilo več, ker mi je kavitacijo delala druga kozmetičarka, ta pa je uporabljala več gela, in voila zadeva rešena. Bolj tekoče je šlo, in ni mi žgalo kože, kot pri ta prvi, ko mi je že skoraj po suhi in lepljivi koži vlekla. user posted image user posted image . Bom povedala še rezultate, ko opravim cel program. user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
1.6.2012 16:39:41   
kimica86
polita57: bodi pa previdna tudi po končani terapiji, ker, če pridobiš nazaj kilograme, bo v še hujši obliki in celulita bo še več.. Moja svakinja je hodila in je rekla, da ji je žal, ker se ni kasneje bolj pazila..

(odgovor članu polita57)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
2.6.2012 20:10:31   
polita57
Kimica, hvala za nasvet. Se ga bom probala držati. Zdaj delam trebušnjake, da ko bo splavala maščoba hehe, da bo trebušček napet.:)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
3.6.2012 16:37:58   
kimica86
Hehehehe.. Ja, fajn user posted image user posted image Sicer pa pazi na prehrano in raje jej večkrat po malem.. Nikoli se ne najej do sitega in res pij OGROMNO tekočine (najmanj 1,5-2L tekočine).. Vode ali nesladkanega čaja user posted image

(odgovor članu polita57)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
16.8.2012 18:55:24   
Patricija32
ja sej ta tekočina je problem, če ne nosiš stalno za sabo neke čutarce vode. Drgač pa sm bla na kavitaciji pa pomaga, moraš pa igat pa skrbet za prehrano ofkors.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
16.8.2012 19:08:50   
blaža
Nisem lih na tekočem. sem kopirala z ene strani, da ne delam reklame. A je to to, o čemer se vi pogovarjate, al je tole z vakumom kaj drugega?


ULTRAZVOK - KAVITACIJSKI SISTEM je v svetu na prvem mestu med terapijami za odpravljanja celulita in maščobnih oblog. Tresljaji, ki jih sproži v globino tkiva omogočajo, da se maščobna celica odpre, limfa pobere odpadne produkte, ki jih maščobna celica izloči in se le-ti z urinom odstranijo iz telesa. Že po končani 1. terapiji je viden konkreten rezultat - tako na CELULITU kot na OBSEGU!

Ker pol ne štekam, da na enih straneh piše, da je potrebno do 20x it, da se pozna dober učinek, tle pa piše, da že po enem obisku,..no najbrž če greš ene 4-5x, je boljše,..

Mene zanima tole, ko sem prilepla, ker težo imam še kar ok, le zgoraj me motijo jahalne hlačke, kjer se mi vedno nabere. Če se zredim za dve kili, je sigurno na vsaki nogi ena, in pol se vedno matram, da vzdržujem težo.

Ko ste pa ene pisale, da je šlo par cm v pasu, pa še kje,.. v mes ste pa telovadle, se pravilno prehranjevale,.. pa sej to grejo cm že s tem, ko telovadite, a ste sigurne da je pol to od teh tretmajev user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
16.8.2012 21:14:32   
Mimona29
Jaz sem si že pred časom privoščila kavitacijo, ko je bila ta fuuul dražja in ni bilo nekih rezultatov, tako da sem bila kar malo razočarana. Pa še fajn boli user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
13.9.2012 22:44:16   
5metuljev
Holla jaz pa prodajam terapije kavitacij če katero zanima, ker sama dojim in ne morem iti
paket vsebuje
9xkavitacija
9x radiofrekvenca
9x infra. rdeča kabina cena vsega skupaj je bila znižana iz 1.962,00 na 196,00eur. ČE katero zanima naj sporoči....

JE pa v Spa Organic centru - Babšek v stari Ljubljani.


lp

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.1.2013 12:50:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
8.1.2013 16:47:12   
bela.griva
Kavitacija

Jaz imam sledeče izkušnje s kavitacijo - imela sem lani od januarja pa do marca 6 tretmajev, ki se lahko izvajajo samo po 7 do 10 dni med tretmajem. Dobila sem krasne rezultate. Prej sem imela 70 kg in sem visoka 162cm, po posegih ima 60 kg in je zdaj minilo leto pa nisem pridobila nazaj niti 1 kg. Je neboleč poseg in moraš zraven spit vsaj 3l vode in se izogibat maščob in sladkorj, kruha pa se jaz nisem odpovedala. vsak dan sem tudi 45 minut telovadila. Po tretmajh sem telovadila 2x na teden in nisem pretirano pazila na hrano, pa so rezultati ostali. Jaz sem zelo zadovoljna in mi ni škoda tega denarja, ki sem ga dala zase. Če pa katero zanima imam za dolenski konec strokovnjaka za kavitacijo in cene so ugodne 180-200e za 6 tretmanov. Učinki pa so v to me pa nobena ne bo prepričala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAVITACIJA Z VAKUMOM
28.10.2015 15:52:37   
robista
A je katera šla že na katero kavitacijo, ki jo nudijo na spletnih straneh s kuponi? Na 1nadan je cena za kavitacijo http://1nadan.si/vse-ponudbe/kavitacija, bistveno nižja kot pa polna cena, vendar a je tudi storitev tako kvalitetna?

(odgovor članu bela.griva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?