|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera barva?
7.11.2006 9:00:04   
sneška_
Hočem prepleskat kuhinjo in cela kuhinja je bela  in občutek imam da se kuhinja čisto izgubi v belini.Bela kuhinja bele stene pa ni zanimljivo.Ploščice so  sitnega dekorja  na krem in na svetlo  rjavo. Jedilnica pa je z stekleno mizo in rdeče stole in prosim vas za mišljenje ker res nočem nekaj naredit pa pol da mi ni všeč. 

_____________________________

Najdojenček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:05:26   
Anonimen
Jaz imam tudi kuhinjo belo eno steno pa rdečo(prebarvana z pralno barvo). Pa v jedilnici imam tudi eno rdečo steno.
Je pa večini ta barva premočnauser posted image

Če ti niso všeč taki kontrasti, bi jaz na tvojem mestu dala nežno marelično barvo ali pa toplo barvo vanilije. Odvisno kakšne imaš druge barve v stanovanju.

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:06:11   
Anja25
Oranžna in tu in tam kakšna bela in rdeča črta. (rdeči stoli, bela kuhinja).


(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:08:20   
Mina1
Jaz sem že videla belo kuhinjo, ena stena je bila travnato zelena, druga oranžna, pa ti povem, da je fajn zgledalo.

Ali pa tako, kot je že ena pred mano napisala: barva mrelice, vanilije, morda pistacija zelena.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:23:59   
Anonimen
Če imaš rdeče stole, potem bi mogoče lahko malo kombinirala belo, rdečo in sivo. Po kakšnih ploskvah.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:31:28   
Mina1
Spregledala sem, da si napisala za rdeče stole, torej mora biti notri definitivno "rdeča nit", če me razumeš.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera barva?
7.11.2006 9:38:46   
sneška_
Hvala  za odgovore  Karin pa Splišni dale ste mi dobro idejo
Ja kaj čem ko brez svetovanja ne gre

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera barva?
7.11.2006 13:22:28   
Anonimen
Uf..če je vse belo in stoli rdeči je obvezno treba nekaj rdečega vpeljati. Ni nujno, da je stena rdeča, lahko imaš rdečo posodo, vaze, okraske, serviete, svečnik, sveče, rože, nože,.....karkoli. Meni bi sicer rdeča stena z rdečimi stoli in ostalo v belini izgledalo ful dobro!

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




čaj
Lelly28 RR

kakšen čaj najrajši skuhate svojim otrokom ?

sadni (44%)

zeliščni (22%)

mešano (33%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!