|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blondinka piše svojemu sinu
25.11.2006 18:58:58   
Felicity
Dragi sin!

To pismo ti pisem, da bi vedel, da ti pisem. Ce dobis to, pomeni, da je
dobro prispelo. Ce ga ne dobis, mi javi, da ti ga ponovno posljem. Pisem
pocasi, ker vem,da pocasi beres.

Zadnjic je tvoj oce v casopisu prebral, da se, statisticno gledano,najvec prometnih nesrec zgodi 1 km od doma. Zato smo se preselili nekaj ulic naprej.

Nova hisa je zelo lepa. Ima celo pralni stroj, vendar ne vem, ce dela.
Vceraj sem dala perilo prat in ko sem potegnila vodo, je perilo izginilo.
Vreme je tukaj kar dobro. Prejsnji teden je samo dvakrat dezevalo. Prvic je padalo tri, naslednjic pa stiri dni.

V zvezi z jakno, ki si jo tako zelis, je stric Peter povedal, da najodrezemo vse gumbe, preden ti jo posljemo, saj so gumbi zelo tezki in bi bila draga postnina. Gumbe smo odrezali in ce jih bos potreboval,jih
lahko najdes v notranjem zepu, kamor sem jih spravila.

Nekaj dni nazaj je eksplodirala jeklenka plina v kuhinji. Tvojega oceta in mene je vrglo skozi okno na dvorisce. Kaksno dozivetje. Po tolikih letih sva koncno sla enkrat skupaj ven.
In ce ze pisem o tvojem ocetu: dobil je novo delo! Zelo je ponosen, saj je pod njim okrog 500 ljudi. Zaposlili so ga na mestnem pokopaliscu,kjer skrbi za travo.

Tvoja sestra Julija, saj ves, tista, ki se je porocila s svojim mozem, je koncno rodila. Za spol sicer se ne vemo, tako da zaenkrat ne vem, ce si postal stric ali teta. Ce bo puncka, jo bo tvoja sestra poimenovala
 po meni. Vseeno se mi zdi cudno, da bo svojo hcerko klicala "mama".

Tvoj stric Pavel se je ozenil. Cele dneve moli pred zeno, ker je devica.

Strica Karla sploh vec ne videvamo, odkar je prejsnjo leto umrl.

[font="courier new"]In da ne govorim o tvojem bratu Janezu. Grozen je. Zaklenil je  avtomobilska vrata, kljuci pa so ostali v avtu. S taksijem je moral domov po rezervo, da nas je potem lahko odklenil iz vozila.
Katastrofa!!!

Dobro, sinko, ne bom ti napisala naslova, ker ga ne poznam. Prejsnja druzina, ki je tu zivela pred nami,je s seboj odnesla hisno stevilko. Ce bos kaj videl teto Lizo, jo pozdravi, v nasprotnem pa ni treba reci nic.

Mama, ki te ima rada.

P.s. Hotela sem ti poslati nekaj denarja, pa sem ze zaprla kuverto
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blondinka piše svojemu sinu
25.11.2006 21:07:02   
paris
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blondinka piše svojemu sinu
25.11.2006 21:22:48   
triša
user posted image user posted image user posted image Pa kdo  si to zmišljuje...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blondinka piše svojemu sinu
25.11.2006 22:34:42   
Katrin
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blondinka piše svojemu sinu
25.11.2006 22:52:18   
klepetka
user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa doberuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blondinka piše svojemu sinu
27.11.2006 6:02:59   
zaljubljena23
user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blondinka piše svojemu sinu
27.11.2006 9:56:22   
blue sky
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?