|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za krst-nujno
14.12.2006 18:35:44   
nina166
V soboto smo povabljeni na krst in nimam nobene ideje kaj kupit. Iščem pa darilo za punčko...pa naj še povem, da nisva botra. Zlatnina odpade, sveto pismo kupijo navadno botri. Čist nobene ideje nimam.

Prosim, svetujte mi malo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za krst-nujno
14.12.2006 19:29:23   
TONČI.
Moje mnenje je kaj uporabnega. Pa čeprav kakšen misle, da to ne paše za krst. Jaz sem za ta malga dobila lego kocke, lepe knjigice z živalmi, igračka,....
To je pa zelo uporabno. Pa še ko se otrok igra, se vedno spomnem na krst.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za krst-nujno
14.12.2006 21:38:48   
Katrin
Tudi mi smo poleg zlatnine dobili kar nekaj uporabnih daril: oblekice, kanglico z lopatko (bilo je poletje), oblekice, copatke, postelnjino in prešito odejo ... Največ je bilo zlata in oblek user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za krst-nujno
14.12.2006 22:31:24   
bskrle
Poglje na spletno stran Ognjišča - tam je cel kup primernih knjig, kartonk

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za krst-nujno
15.12.2006 7:06:44   
tassa
V tem primeru, ko nisi botrca, bi jaz kupila nekaj kar bi bil spomin na krst in nekaj uporabnega. Torej kakšno knjigico z versko vsebino (obstajajo zelo luškane), kamor lahko napišeš tudi kakšen verz,  ter kaj uporabnega (igračo ali kej za oblečt). Se mi zdi, da s takšnim darilom zadeneš v polno.

Tassa

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za krst-nujno
15.12.2006 11:37:25   
sezam
Kupi kaj uporabnega, kot so ti že punce napisale. Pri nas smo dobili oblekce, igrače - en valj, kamor nato vlagaš različne like - npr, krog, trikotnik,..., pa eno tako malo punčko,  dobili smo še spalno vrečo. letos ko smo imeli krst nečaka pa sem jaz kupila album za slike in trenirkico in klobuček.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za krst-nujno
15.12.2006 23:29:06   
Eviii
dejan je za krst dobil knjigice, pa oblekice, pa kopačke (številka 29, za malo kasneje), pa lep šparovček in denar, ki je romal na knjižico. z vsem sem bla sila zadovoljna.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za krst-nujno
29.12.2006 9:29:20   
marty5
Mi smo tudi dobili cel kup uporabnih daril. Eno zelo lepo je bil komplet od Svilanita, kjer je noter kopalni plašček. Ni hudo drago, pride pa prav. Drugače pa so tu oblekice, okvirji za slike v kombinaciji z albumov, igrače,....skratka, odvisno koliko misliš zapraviti.

Ups, sem malo prepozna user posted image . Sem šele zdaj vidla. Sory!

< Sporočilo je popravil marty5 -- 29.12.2006 9:30:05 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?