|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in letalo
18.1.2007 10:46:27   
Anonimen
A mi lahko poveste, kako je z nosečnostjo in vožnjo z letalom, ali je to varno,....

< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.1.2007 12:03:38 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečnost in letalo
18.1.2007 10:51:19   
CUKRČEK
Za moje pojme je isto kot vožnja z drugim prevoznim sredstvom (razen motorja, seveda)

< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.1.2007 12:03:53 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN LETALO
18.1.2007 11:09:36   
total
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Za moje pojme je isto kot vožnja z drugim prevoznim sredstvom (razen motorja, seveda)


Se strinjam.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN LETALO
18.1.2007 11:15:50   
Anonimen
Se strinjam, edino problem je če greš kam daleč in imaš potem kakšno težavo... da nimaš "svoje" dr. pri sebi
Jaz si ne bi upala v nosečnosti nikamor letet...

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosečnost in letalo
18.1.2007 11:17:03   
kenya
Letenje samo nima nobenega vpliva na nosečnost. Sama sem letela okrog 20. tedna. Je pa priporočjivo, če gre za daljšo pot- več kot 4 ure, da veliko piješ in se vsaj enkrat na uro sprehodiš. Pa priporočajo nogavice proti krčnim žilam.user posted image Sem pa slišala da nekatere letalske družbe po 28. tednu ne dovolijo več nosečnicam na letalo...

< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.1.2007 12:04:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosečnost in letalo
18.1.2007 11:38:59   
Elen
Evo, iz svojih izkušenj.
Letela sem v ZDA v 7.t nosečnosti. Polet je trajal 12 ur. Vse je bilo ok. Sicer pa tudi nisem imela nobenih nosečniških slabosti nasploh- Tudi moja G mi ni tega poleta odsvetovala. Je pa res, da je dobro da se večkrat sprehodiš in naj ti bo udobno. Saj polet je udobnejši od vožnje po naših cestah.
In moja sorodnica iz ZDA je v treh nosečnostih tako letela kot jaz, še v višji nosečnosti in je bilo vse ok.

Edina nevšečnost mogoče zna biti, če ti je slabo in to nosečnost težko že normalno prenašaš. Takrat pa poiskusi z vonjanjem limone. Eni nosečnici na letalu je zdaj ko sem jaz letela pomagalo.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.1.2007 12:04:22 >

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nosečnost in letalo
18.1.2007 11:43:53   
zabica26
Tut jaz planiram še en polet, sicer krajši v Evropi in upam, da bo vse ok, da bom šla.
Slišala sem, kot je že ena napisala, da določene letalske družbe ne dovolijo poletov nosečnicam, ne vem pa v kako visoki nosečnosti.
Mene bolj skrbi, če se kaj zgodi...sem nekje brala, da je problem z zavarovanjem nosečnice v tujini in da je vse samo samoplačniško, če pride do zapleta. Ve katera kaj več?user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 18.1.2007 12:04:35 >

(odgovor članu Elen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnost in letalo
18.1.2007 12:42:12   
Bonni
Pozdravcek vsem,

Mogoce ti bo tole pomagalo :

http://www.aua.com/at/eng/About_Flight/medical/pregnancy/

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/si/info_and_services/travel_preparation?nodeid=1770929&l=en

DRugace ima pa vsaka letalska druzba svoja pravila. KOlikor sem jaz seznanjena, ti brez problemov dovolijo leteti do 8 meseca, kasneje pa le z ginekoloskim potrdilom. Edini problem, ki se ga bojijo, je prezgodnji porod, za ker posadke niso usposobljene. Tudi sama imam namen leteti med 5. in 7. mesecem, ce bo vse v redu.

Enkrat sem nekje zasledila, da pa zna bit problem s sevanjem na daljsih poletih. Je treba se preverit ...

Upam, da sem kaj pomagala.

Pozdravcek vsem user posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnost in letalo
18.1.2007 14:31:04   
ronja
Kratki leti niso problem, pri čezoceanskih letih pa prejmeš večjo dozo radioaktivnega sevanja kot pri rentgenu... Če katera hoče preverit te informacije, lahko pride po članke, kolega se s tem ukvarja in ima kar nekaj literature... Tako da na čezoceanske lete mene v user posted image ne bi spravili, če ni nujno. Tule malo naokoli pa ni problem, ker ta letala letijo neprimerno nižje. (Imajo razdeljeno nebo po horizontih in čezoceanski letijo v višjih sferah).

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost in letalo
29.1.2007 13:13:45   
severnica77
Tudi jaz sem letela nekje v 20. tednu in je bilo vse o.k. Lahko brez problema.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?