|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Babyboom CR-V
5.9.2011 12:27:28   
damjanaf
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-babybooom-cr-v-i1233.shtml

Ali ima katera tak voziček? Kakšne izkušnje imate?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 5.9.2011 14:48:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
5.9.2011 12:43:18   
maycy
Moja sestrična ga ima...za enkrat je zelo zadovoljna kot s tistim na 3 kolesa...odvisno od vsakega posameznika

(odgovor članu damjanaf)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
5.9.2011 13:11:32   
mini86
js sicer nimam tega ampak mam tistega na tri kolesa..
in sem več kot zadovoljna-z vsem..nebi ga menjala in če bi se še enkrat odločala bi želela istiga..

mi ga sicer ne rabimo več, ga pa šparam za naslednjega..no js bi ga prodala in kupla istiga samo druge (novejše) barve..pa mislm da ne rabm posebi poudarjat kako je moj reagiraluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
5.9.2011 15:39:16   
Sončica66
Jaz že nekaj časa gledam te vozičke... glede na ceno in dodatno opremo je zelooo ugoden, pa tudi uporabnice so povprečno z njimi kar zadovoljne, koliko prebiram po forumih. Sem pa opazila, da je pri 4 kolesnemu 4-crosserju košarica 5 cm daljša kot pri 3ycombo...  CR-v voziček sem pa danes prvič videla! Jaz sem mnenja, da če vzamem 4 kolesnega (se mi bolj dopade) je boljše, če se sprednja kolesa premikajo.... ali se motim?? Kaj pa je po vašem mnenju bolj uporabno, 4 kolesni ali 3 kolesni voziček???

_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
13.9.2011 8:08:39   
škrpijonka
Jaz imam trikolesnika, če bi takrat imeli tega bi ga sigurno kupila user posted image . Sem pa zadovoljna, grem z njim po vsakem terenu (makedam, travnik).

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
13.9.2011 20:45:59   
SaMaa
Jaz imam 3 kolesnika in ga ne zamenjam za nič na svetu. Najboljši voziček, pridem kamorkoli želim. Res super glede na ceno/kakovost.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK BABYBOOM CR-V
1.11.2011 8:29:00   
strelca
uuu jst si tut ogledujem zdele ta 4kolesnik in mi je zelooooooo podoben mutsy urban rider-ju.

ima katera tale voziček?
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-babybooom-cr-v-i1233.shtml

men je tok všeč za dol padit :)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?