|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 11:53:32   
Barbara33
Pozdravljeni,
 
ker sem že dlje časa članica Ringaraje, se s svojo prošnjo obračam tudi na vas.
 
Zadnjič sem brala revijo Nika, ki je ob sredah v prilogi Dnevnika in Nedeljskega dnevnika.
 
Pa vidim, da poteka akcija Nikina sanjska poroka. In dlje ko berem, bolj super zadeva se mi je zdela. Zmagovalec akcije namreč prejme: v celoti plačano poroko in vse okrog tega (vabila, obleka, večerja, …), eksotično poročno potovanje in še avto Kia ceed karavan v trajno last.
 
No, preberem do konca in odložim Niko. Nato pa se zamislim: pa zakaj hudiča se nebi prijavila tudi midva z Igorjem (torej mojim najdražjimJ)??? – željo po poroki imava (sicer glede na stroške, ki jo le-ta zahteva, mislim, da bom pred matičarja stopila že s pomožno palicoJ), moj avto je letnik 2000 in ima 170.000 prevoženih km, … - skratka …res bi mi prišlo čisto vse prav, kar ponujajoJ.
 
No in tako pošljeva prijavnico in sva bila izmed 140 prijavljenih izžrebana med 20 parov, ki sedaj sodelujemo oz. tekmujemo v akciji.
 
Do zmage pa lahko pride tisti, ki zbere največ glasov. Le ti se zbirajo preko SMS-ov in glasovnic, ki bodo v Niki.
 
To pa je tudi razlog, da vam danes pišem, saj se mi lahko ta želja izpolni tudi z vašo pomočjo.
 
Saj mi je kar malo nerodno takole prositi za glasove, a brez nič ni ničJ - nekaj pač moram narediti za to. Tako bi vas prosila, če bi morda poslali kakšno glasovnico, v kolikor vam pride pod roko izvod Nike ali SMS.
 
Najina št. za glasovanje preko glasovnic je 20, koda za SMS je POROKA 20, na 3131. Glasovanje pa traja od 24.2. do 31.3.. Pri tem je pomembno, da glasovnice iz Nike vsak teden pridejo pravočasno, saj so označene s številkami.
 
Najlepše se vam zahvaljujem in upam, da vas nisem dolgočasila s temle dolgim pismom.
 

Lep pozdrav,
Barbara
 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 14:44:56   
gita10
evo en glas imaš - prek sms

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 14:50:06   
Barbara33
user posted image user posted image  - joj, ja najlepša hvala - zelo si prijazna - res sem zelo vesela za vsak glas.

Lep dan ti želim, Barbara 

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 14:59:32   
Anonimen
Evo ti sms glas, pa srečno !!!

(odgovor članu Barbara33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 15:06:56   
Barbara33
Najlepša hvala Palmina.

Sploh si ne morete misliti, kako me vsako takšno obvestilo razveseli - še posebej zato, ker mi je bilo kar malo nerodno oddati sporočilo - saj veste kako je - zase človek najtežje nekaj prosi, še posebej, ker se ne poznamo osebno - ampak, ko ob tem naletiš na tako lep odziv, si pa res veseluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 15:26:45   
brina_3
tudi moj glas imaš :)

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 15:27:30   
Barbara33
juhhhuhhuuser posted image user posted image  - hvala

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 16:00:10   
MTFP
Jaz bi z veseljem glasovala, me pa samo zanima če pošljem sms na to št. ali mi slučajno spet aktivira kake reklame, ki bodo lepo polnile mojo položnico? Načeloma ravno zato ne pošiljam podobnih sms-ov namreč...

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 16:01:15   
tana13
Tudi moj SMS je poslan.

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
4.3.2010 16:08:22   
MTFP
user posted image Evo jaz bom kar glasovnico poslala. Imaš kako željo, katero destinacijo naj obkrožim za potovanje?

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
5.3.2010 7:28:55   
Luni
evo, zakaj pa ne, imaš tudi moj glas!

_____________________________



(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
5.3.2010 7:48:02   
Barbara33
ja suuuupeuuurrrr punceuser posted image user posted image user posted image  - res hvala.

Destinacijo bi pa kar prvo, - si sebe čisto lahko predstavljam na npr. Kostarikiuser posted image - se mi zdi, da bi tam tudi najina sončica Zala (16 mesecev) prav uživala (rezervati z opicami, ...)

Lep dan vam želim, Barbara

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
5.3.2010 8:05:20   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Jaz bi z veseljem glasovala, me pa samo zanima če pošljem sms na to št. ali mi slučajno spet aktivira kake reklame, ki bodo lepo polnile mojo položnico? Načeloma ravno zato ne pošiljam podobnih sms-ov namreč...


Se podpisem.

Torej barbi!? Odgovori prosim, da dobis se kaksen glas.. user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
5.3.2010 8:15:36   
Barbara33
Pozdravljene, se opravičujem, sem spregledala zgornji mail - ja, kot pri vseh tehle SMS klubih te hočejo tudi tukaj naročiti na Dnevnikove novice - so pa brezplačne (težavo s temi SMS klubi sicer poznam, saj delam na Mobitelu in sem prejela tudi sama že nekaj reklamacij naročnikov, ki so se nevede prijavili v kakšnega od teh klubov, potem so jim pa stroške povzročali)user posted image ).

Skratka, tukaj teh dodatnih stroškov ne bo, saj so novice brezplačne, se pa lahko takoj odjaviš, ko ti pošljejo sporočilo - mislim, da je DNV STOP.




(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
11.3.2010 13:53:08   
tweety83
bom poiskala Niko in glasovala za vsako
tud mi2 sva se prijavila in nisva bila izžrebana
držim pesti da prideta v finaleuser posted image

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
11.3.2010 14:05:04   
Barbara33
Superuser posted image user posted image user posted image  - najlepša hvala za glas.

Tudi jaz si želim finale:) - sem ravno mojim rekla, da bi bila kar malo žalostna, če nebi prišla med tistih prvih pet z največ glasovi - to pa zato, ker bi se mi potem res ves trud in denar mojih prijateljev, sorodnikov, sodelavce, vas iz Ringaraje, ...., skratka tistih, ki navijajo in glasujejo zame, zdel zaman.

Če pa prideva slučajno med prvih pet in zmage ne osvojiva, mi pa ne bo ničesar žal, saj bom vedela, da sem vsaj imela možnost:) - no ja, upam, da sem razumljivo napisalauser posted image

Upam, da bosta poskusila sodelovati drugo leto in da vama uspe - in če bosta takrat izžrebana, se javi in bom z veseljem glasovala (moj mail: barbara33.k@gmail.com).

Barbara

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
16.3.2011 23:12:47   
shilla
Dragi obiskovalci foruma ringaraja.net,   z veseljem vam sporočam, da sva tudi midva s fantom Davidom med izbranimi srečneži za Nikino sanjsko poroko. Močno si želiva zmage. Pot do zmage je še dolga, pa vendar ni tako daleč, če bova zbrala dovolj glasov. Zato dragi prijatelji, potrebujeva vašo pomoč. Pridno morava zbirati glasove, da se prebijeva med prvih 5 srečnežev. Glasovi se zbirajo preko SMS-ov in glasovnic, ki so v Niki (priloga Dnevnika in Nedeljskega dnevnika).  
To pa je tudi razlog, da vas prosim, če bi lahko tudi vi poslali kakšno glasovnico, ki se nahaja v Dnevniku ali pa v Nedeljskem dnevniku. Glasujete pa lahko tudi preko sms (POROKA 2, na 3131) ali pa preko glasovnice (kandidata št. 2).  
Glasovanje bo potekalo od 16.03.2011 do 26.04 2011. Če boste pošiljali glasovnice iz Nike morate le te pravočasno poslati, ker so označene s številkami za tekoči teden.   Prosim vas, za vaše sodelovanje in se vam oba z Davidom najlepše zahvaljujeva.

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
17.3.2011 8:43:39   
Barbara33
absolutno pošljem vse glasovnice, ki jih dobim, pa še kakšen SMS - držim pesti:)

(odgovor članu shilla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nikina sanjska poroka - osebna prošnja
18.3.2011 22:39:31   
mladika
moj glas maš tudiuser posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kdaj je vaš dojenček sam poiskal dudo v posteljici?
Itkica



pred 6. mesecem (44%)

med 6. in 8. mesecem (29%)

po 8. mesecu (27%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!