|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 11:57:41   
Katina
Pozdravljene!

Zanimajo me vaše izkušnje o tem koliko časa ste povprečno rabile za zanositev. Prosim še za informacijo o tem v katero starostno skupino spadate:
od 20 -30
od 30 - 40

S partnerjem poskušava že 6 mesecev, žal še brez uspeha. Spadam pa v starostno skupino nad 35 let.
Hvala za vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:01:16   
Anonimen
Stara sem 25, on 29. Poizkušava pa 6 mesecev.

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:06:46   
florena
Pozdravljena!
Moj partner je v skupini nad 40, jaz pa bom letos 36 let. Sicer sem prenehala z KT pred približno enim letom ampak na user posted image pa sva začela delat šele septembra lansko leto. Računala sem si kdaj je datum O....ga na vsak način okoli O tudi dražila....vendar je vedno našel kakšen izgovor. Tako, da nisva nikoli se ljubila na dan O ampak vedno par dni prej. Brez uspela. No sem ga pa "prelisičila" konec novembra točno na dan O in glej ga zlomka......user posted image  se je pokazal celo dva dni pred user posted image v sredini decembra. Ko sem mu povedala je bil sprva šokiran danes pa se je le sprijaznil in nama je lepo. Torej sva delala na user posted image 3 mesece. Drugi teden imam 1 ginekološki pregled in upam, da bo vse OK. Držim pesti za vaju. user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:11:03   
lana38
Zdaj spadam v starostno skupino od 30-40. Ko sva delala prvega user posted image  sem spadala v skupino od 20-30, pa je trajalo 1,5 leta, preden je uspelo. Pri 2.user posted image  je trajalo 15 mesecev. Uspelo je leta 2005, pa sem bila žal na UPN marca 2006. Zdaj se pa za 3.user posted image  trudiva spet že 9 mesecev. Bom sporočila, ko bo uspelo.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:17:04   
mala
jest spadam v prvo skupino-se pravi od 20-30
Obakrat sva nauser posted image  delala dva meseca, se pravi, da nama je ratalo v drugo-upam, da nama bo tokrat uspelo že taprvičuser posted image
veliko sreče ti želim, da bi bila čimprejuser posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:22:14   
srki
Ratalo takoj, sem v skupini od 20-30 let.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:40:27   
iwa
Stara sm 24, uspelo pa nama je v 5 mesecu poskušanja, zdaj sm pa že v 22t nosečnosti! Želim vama uspeha pri user posted image user posted image čim prej!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:54:32   
MP30
Starostna skupina 20-30, trudiva se že od maja 06.
Priznam, da ko berem svoje predhodnice, mi je kar malo na "foušijo" potegnilo, ampak se ne dam - prepričana sem, da nama bo letos uspelo, še več, prepričana sem, da bo to zelo kmalu, tako, da bomo za Novo leto že trije! user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:55:33   
Anonimen
Spadava v skupino 20-30, uspelo po pol leta.

(odgovor članu MP30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 12:56:46   
viv_
1. 28 let (oba), ratalo takoj
2. 31 let, ratalo takoj

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 13:13:06   
Afnica
Jaz 22, on 26...ratalo v drugo.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 13:16:18   
nora
Spadava v prvo skupino (jaz 26, on 30), uspelo je nama v 5 em mesecu poskusanja.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 13:33:14   
romy
Stara sem 23, on 27. ratalo šele po enem letu in pol. Sonček je zdaj star 2 leti, Rodila pri 21.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 13:41:13   
Ninica
nam je ratalo v prvo. Takrat sem bila stara 23, moj pa 30.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 14:15:06   
Fargesia
Stara sem 24, moj user posted image 28 let. na user posted image delava od aprila 2006. Tudi za naju bo posiljalo sonce...sem 100%!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 14:35:32   
ronja
Ojla, plodnost je zelo zelo odvisna od dednosti (saj veš tisto: če tvoji starši niso mogli met otrok, jih tudi ti ne boš mogla:), ne resno, je precej povezano, je pa seveda odvisno od obeh partnerjev.

Pri nas v družini smo vse ženske zanosile takoj, prvi mesec: obe babici (ena je mela 4, druga pa 3 otroke, pri tem da ta s tremi je imela teto in strica, med katerima je 10 mesecev razlike - torej je zanisila točno 1 mesec po porodu - očino prvič, ko sta po porodu kaj počela...), mami s 3 otroci (zanosila je pa 4x, vsakič takoj, prvi mesec), sestra tudi enkrat nezaželeno...

Jaz sem se na srečo učila na njihovih izkušnjah in sva bila s fantom zelo striktna s kondomi, dokler se nisva vsaj približno odločila zauser posted image . No, potem je bilo v bistvu tako, da se še nisva čisto odločila, pa sva mislila počasi opuščat zaščito, samo med takimi dnevi, pa itak ni takoj,... saj je čudno, da do enega dne jih uporabljaš 100%, naslednji dan pa sploh ne in sva rekla, da pač če bo, bo in ej takoj bilo. Takrat se je sicer po 1 tednu končalo s ss, ampak sva vsaj ugotovila, da si otroka res želiva. No, ko sva naslednjič (ne smeš takoj) probala, je pa spet prišel/a takoj takoj, po datumih mu niti ne bi smelo ratat, ampak mu/ji je...

Tak da ima tudi to, da zanosiš, samo da te fant pogleda svoje minuse - če nisi res strikten pri zaščiti, je hitro user posted image - in splava si jaz res ne želim it nikoli delat. Zato morama pa prej mislit, no, zdaj nama nekaj časa ni treba, saj bi rada imela več otrok, če bojo le prišli k namauser posted image

je pa to lahko zelo različno, nekateri se matrajo tudi po 7 let, pa potem vseeno rata in imajo včasih celo po več otrok, poznam take primere in so super srečni!

Sicer je pa tako, da če vama več kot 1 leto nezaščitenih odnosov ne pusti "posledic", morata k zdravniku na preiskave. Upam, da bosta čimprej zagledala user posted image !

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 14:36:35   
ronja
Aja, stara sva bila prvič, ko sem zanosila oba 27, zdaj, ko sem zanosila naslednjič, sva pa oba 28, vmes je bilo 3 mesece, ko ti ne pustijo probavat:)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 14:47:35   
mika
Ratalo takoj, sem v skupini od 20-30 let.


enako

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 16:00:12   
vanč
Moja mami mi je vedno govorila, da je že moja prababica vsem potomkam žugala pazite, ker ženske v naši družini samo pogledajo moškega in so že noseče.user posted image Dejansko je bilo tako in seveda tudi pri meni. Ko sva se s partnerjem odločila sem prekinila s kontracepcijo in prvi mesec sem bila noseča.  Starost 26 let.

_____________________________

vanč

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 16:42:38   
Anonimen
spadam v starostno skupino 20-30 in nama je ratalo prvi mesec

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 17:17:31   
pupica25
Kmalu jih bom imela 26, fant pa 28. Trudiva se od maja 2006 in upam, da nama kmalu rata!

lp, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 17:22:13   
digi
Trajalo je 1,5 leta, jaz stara sedaj 24, on 40

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 18:13:08   
Anonimen
Jaz bila stara 25,on 28....Nisva pa nacrtovala...Tako,da se je kar prijelo zdaj pa cakamo na marecuser posted image

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 20:09:49   
pupa79
Pozdravljena!
Jaz spadam v skupino 20-30, mož pa v 30-40. ratalo nama je v 4 mesecu.
KAR POGUMNO NAPREJ !!!!!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Povprečno koliko časa do zanositve?
12.1.2007 22:19:01   
karatina
Jaz imam 28, moj user posted image  pa 27 let. Poskušava od maja 2006.

Lep pozdrav

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?