|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 18:17:02   
Jesse
Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje: Ali katera daje svojemu otroku fluorove tabletke za zobe. Kakšne imate izkušnje s tem ali je to vredu ali ne? Zobozdravnica pravi, da je fajn, ampak ni bila najbolj prepričljiva. Slišala pa sem tudi, da naj ne bi dajali teh tabletk.


Pa še neki: Ali ima mogoče katera tisti sesalec H2O iz reklame top shop? Odločam se za nakup, pa bi rada slišala kako mnenje, kako stvar deluje v praksi. Na TV zgleda super.


Pozdravček vsem vašim sončkomuser posted image  od moje male sončice Zojeuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 18:58:31   
Anonimen
Mislim da kar večina ne daje teh tabletk.jaz v glavnem ji ne.

Full dobr zgleda ta sesalec ampak ne pozabi da je to TV ŠOPANJEuser posted image


(odgovor članu Jesse)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 19:05:41   
Samrela
Potem, ko sem napisala cel roman o tem sesalcu, mi je odgovor zavrglo.... besna sem ko user posted image . Zdaj pa moram it, ker me otroka čakata....
V glavnem... H2O...še en nateg!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 19:10:45   
Anonimen
Je nateg a ne?

(odgovor članu Samrela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 19:18:22   
eya
meni je rekla zobozdravnica, da naj jih kar dajem, ali pa uporabljam fluorirano zobnopasto. Še posebej zato, ker mali pije sok z vodo in ima tako zobke večkrat na dan oblite s sladkorjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 22:03:08   
3SONČKI
TABLETKOV NE DAJEM, MI JE ZDRAVNICA REKLA, DA KAKOR HOČEM.

ZA H2O SE PA NE STRINJAM S KRITIKAMI. GA IMAM ŽE POL LETA, NAROČILA SEM GA ŠE ZA MAMI!GA TUDI Z VESELJEM UPORABLJA! NI ČIST TAKO KOT NA TV, MI JE PA VŠEČ. SUPER JE NA PLOŠČICAH, OSVEŽI TEPIHE IN JOGIJE, CELO NA PARKETU JE V REDU. NAŠA SONČICA JE STARA 15 MESECEV IN PO TLEH JE VSE ŽIVO!(BEBI PIŠKOTI, KOŽICE POMARANČ, POLIT ČAJ...) VELIKO LAŽJE JE S H2O, KOT AMC(AJMAR,METLA,CUNJA)!  GA PRIPOROČAM!!!!!  

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 22:18:26   
blue sky
Jaz ne dajem user posted image  flurovih tabletk, za sesalec pa ne vem, kako se obnese.

(odgovor članu 3SONČKI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 22:19:23   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: 3SONČKI

TABLETKOV NE DAJEM, MI JE ZDRAVNICA REKLA, DA KAKOR HOČEM.

ZA H2O SE PA NE STRINJAM S KRITIKAMI. GA IMAM ŽE POL LETA, NAROČILA SEM GA ŠE ZA MAMI!GA TUDI Z VESELJEM UPORABLJA! NI ČIST TAKO KOT NA TV, MI JE PA VŠEČ. SUPER JE NA PLOŠČICAH, OSVEŽI TEPIHE IN JOGIJE, CELO NA PARKETU JE V REDU. NAŠA SONČICA JE STARA 15 MESECEV IN PO TLEH JE VSE ŽIVO!(BEBI PIŠKOTI, KOŽICE POMARANČ, POLIT ČAJ...) VELIKO LAŽJE JE S H2O, KOT AMC(AJMAR,METLA,CUNJA)!  GA PRIPOROČAM!!!!!  


Ti si pa huda danes user posted image . Če pišeš z velikimi črkami, pomeni, da kričiš.

(odgovor članu 3SONČKI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 22:55:48   
Manca12
Ojla.

Mi jemljemo fluorove tabletke odkar so se pojavili prvi zobki pri obeh otročkih. Pri tavečji damo sedaj že po dve vsak dan (no, kakšen dan pozabimo), ko ima že več zobkov in je stara 2,5 let.
S tem fluorom je tako, da so čisto nasprotna mnenja strokovnjakov isto kot za prve čeveljčke.
Nam jih pediatrinja napiše.. mi jih pa pridno jemljemo, oba jih imata rada... tastarejša jim pravi bončki, čeprav povemo, da so to zdravila.

Nočko!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 23:07:06   
3SONČKI
tud moj pravi, da sem huda, a ni res user posted image . bom zdaj pazila na bonton!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fluorove tabletke za zobe
30.11.2007 23:11:09   
solatja
tudi jaz dajem fluorovo tabletko vsak večer. sem vprašala vsaj 3 različne zobozdravnike (od tega 2 pedontologa) in so jih vsi priporočali.

o sesalcu nimam pojma. vprašaj na gospodinjskih nasvetih.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu 3SONČKI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fluorove tabletke za zobe
1.12.2007 5:46:55   
Naja30
Tabletk ne dajem.

Za sesalec pa ne vem, mi imamo rovusa in smo zadovoljni (dragi je, ker je sesanje njegovo delo user posted image ).

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fluorove tabletke za zobe
1.12.2007 7:37:01   
TANJA78
Mi uporabljamo fluorove tabletke že od 6 meseca dalje, prva dva zobka je dobil pri 5mesecih in pol. Nam so jih dve pedijatrinje svetovale, da se uporabljajo proti zobni gnilobi. Zobke pa peremo samo z vodo, ker še ne zna izpljunit zobne paste.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fluorove tabletke za zobe
1.12.2007 22:43:22   
Jesse
Hvala za odgovore. Mislim, da se ne bom odločila za uporabo tabletk. Mala pije vodo ali nesladkan čaj, ima pa pri skoraj 11 mesecih komaj dva zobka, tako da mislim, da zaenkrat ni panike za zobno gnilobo. user posted image

(odgovor članu TANJA78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fluorove tabletke za zobe
7.12.2007 11:50:44   
bačko
Jesse  to ni sesalec ampak samo pomiva.Sem ga šla gledati v Maximarket in mi je tam povedala, da moraš še prej pomesti preden uporabljaš ta h2o.Tako da ga jaz nisem kupila.Sem raje Rovus sesalec kupla in sem zelo zadovoljna!

(odgovor članu Jesse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?