|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa kovčki, potovalke?
3.3.2007 23:58:07   
rija
A daste kaj na "lepoto" kovčkov, potovalk...ipd.?

Katere znamke?

Jaz sem navdušena uporabnica Mandarina Duck.....serije frogg.....user posted image

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 0:20:03   
Anonimen
Meni je samo vazno, da gre vsa prtljaga noter .. pa da ne zgleda kot da je iz srednjega veka .. znamke? No name .. user posted image  

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 0:28:39   
Moyca_
Midva sva si ravno jeseni kupila nove Samsonite kovčke. Take fansi (pa drage  tud ko hudič), tako da komaj čakam da gremo na dopustuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 4:07:37   
Annny
Rija, se strinjam, da ima Mandarina Duck zelo lepe stvari; moja prejšnja denarnica je bila te znamke.

Torbice imam zelo rada Bogner-jeve, zlasti velike shopperke..čisto moj stil.

Kar pa se Samsonite tiče...eeem, kvaliteta je v redu, če so kovčki iz tekstila. Plastičen kovček Samsonite se mi je totalno razbil po kakšnih 3 letih z letalom, potem je crknila še ključavnica..še dobro, da je bil v 2-letni garanciji.
Imam pa mini eleganten ruzak te znamke in je super, se da vse stlačit noter.

Za potovanja so pri nas obvezno taveliki + tamali ruzaki, in sicer znamke Deuter...že moj prejšnji potovalni ruzak je bil te znamke in je pretrpel marsikaj, preden so mi ga izgubili....skratka, spet nekaj dokaj dragega, ki se zeloooo splača.

Tudi raznoraznih potovalk je pri naši bajti kar nekaj, še iz bolj športnih časov user posted image  V glavnem so vse Adidasove, moja najljubša je od Chiemsee (črna posuta z modrimi kengurujčki..izžareva posebno pozitivno energijo..user posted image  )

Tolk zaenkrat..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 8:57:19   
nuala
U šit, jaz sem že rekla možu, da ga še zapustit ne morem, ker nimam kam spakirat stvari.
Tako da, ko se selmo, zmeraj napakiramo vse mogoče torbe ( bolj praktične, več gre notr ), škatle, pa tudi ta ogromne vreče za smeti...
Torej, na znamko vrečk pa ne dam prav veliko. Samo da so močne.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 9:54:07   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Jaz sem navdušena uporabnica Mandarina Duck.....serije frogg.....user posted image


Jaz bi tudi, sam ko imajo pa take cene user posted image . Mi največ uporabljamo Samsonite, trdo in mehko izvedbo (raje imam mehko izvedbo), smo večino kovčkov dobili.

Najbolj ****cionalne so pa od moža športne torbe, ker noter res vse spravim - glede na to, da ne znam pakirat - imam potrebo, da s sabo vedno vse vzamem user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 9:56:07   
Anonimen
Jaz imam trenutno v mislih eno super olivnozeleno potovalko, tako ovalano, na kolesih iz Holandije za 5 evrov. Moram jo dobit!!!!!

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 10:54:10   
paris
Lastnih kovčkov nimamo, kadar jih rabimo si jih sposodimo pri žlahti!user posted image Majo ene fensi Samsonite!user posted image
Potovalk pa kolikor hočeš, malih, velikih, na koleščkih, vseh barv in znamk - v eni omari na vrhu so same potovalke in ruzaki!
Pri nas je bistveno, da so  potovalke praktične in dovolj velike, lepota ni tako zelo pomembna!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 11:13:33   
flower power
mi za našega user posted image uporabljamo torbo samsonite, je ful fajna pa velik stvari lahk noter spraviš, kar se pa tiče kovčkov, imava pa z user posted image vsak en velik ful dober kovček (res veliko prostora), kupila pa sva jih v trstu pri kitajcih za 20 EUR, tako da se ful splača. imava jih 2 leti in zaenkrat se niso še nič poškodovali.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 12:40:25   
ledenka
samsonite trdi kovcek user posted image  ga imam ze 5 let, not gre do 40 kil (preverjeno!), in kar drzi, je v uporabi precej pogosto user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 12:47:12   
muška
Mi smo imeli do letos navadne potovalke, pač neke potovalne torbe, nič extra.

Zdaj pa sem pred kratkim praznovala RD in mi je mama kupila en komplet kufrov - ni da ni. Kvalitete ne poznam, namenu bodo definitivno služili user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 13:59:33   
Anonimen
A daste kaj na "lepoto" kovčkov, potovalk...ipd.?


Slabo, Samsonite stalno rula pa niti znaka o razpadanju.

Večinoma kar ročna torba, za daljša potovanja pa rdeč velik kovček iz blaga.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 14:08:04   
Strawberrie Cherrie
Jaz imam temno modro okroglo samsonite potovalko + kozmetični kovček (trdo oboje), moj ima pa mehki samsonite kovček (štrioglat) -> ne zamenjam za nič na svetu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 22:34:16   
taja27
mi mamo tud Samsonite, trde in mehke. samo na avionu se ti uniči tako trd (odrgnjen, polomljen) in mehak (prerezan). sva se pred dnevi z možekom pogovarjala, da bomo mal obnovil zadevšno, pa še za Avo bi rada kupla enga luštnga v roza al pa oranžni barvi. samo se še nisva odločila ali bojo mehki ali trdi. za v avto so mi nekako bolj všeč mehki. rada bi pa, da imajo koleščke na vseh štirih kotih, je lažje jadrat po letališčih. tastare bmomo imeli pa za posojati.

hej rija, veš mogoče, kje je dobra izbira kovčkov?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa kovčki, potovalke?
4.3.2007 23:46:29   
Anonimen
Samsonita nikoli več. SI zamišljate, kako sem se počutila, ko je NOVI kovček na letališču razpadeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sredi Houstona.user posted image

Od takrat pa - zelo kakovostne kovčke ima United Airlines (sam pa je do njih težava priti)user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?