|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK JANE
12.10.2006 11:09:12   
kimmii
Zanima me voziček JANE NOMAD FORMULA (voziček + košara + "jajček").
Ali ima katera ta voziček, kako ste zadovoljne in pa koliko pride takšen komplet?

Hvala za pomoč.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 11:24:54   
muki1
Evo link od Pikapolonice, mislim, da so zraven tudi opisi in cene
http://www.pikapolonica.com/

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 11:25:56   
muki1
Oh, ni cen....se opravičujem user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 11:28:47   
kimmii
Ja, sej tuki sem ga tudi zagledala, pa mi je ful všeč, samo zdaj bi pa rada kako besedo iz prve roke, ker lahko je lep, samo vprašanje je še kako je pa v resnici z njim,...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 12:14:15   
dskubin
iz prve roke ne vem, baje pa je jaček na testu odnesel katastrofalno oceno

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 12:53:47   
ajdaN
Ne strašit punce! Tale "jajček" nima slabe ocene, problem je Matrix v ležečem položaju ne pa navaden Rebel avtosedež.

Cena kompleta bo verjetno "za dol past"user posted image . Lani takle čas sem jaz za tako kombinacijo (samo da je bil voziček Slalom + navadna košara) dala 145.000, potem februarja pa še okrog 20.000 za lupinco. Nomad pa ni bistveno cenejši. Mogoče pa naletiš na kakšno akcijo.

Samega vozička sicer ne poznam, ampak v trgovini zgleda super. Če ga ne rabiš ravno za kakšen hud makadam se ti bo pa po mojem kar dobro obnesel.

V glavnem sama košara je super - je med večjimi, lahko ji nastavljaš naklon, imaš pokrivalo za čez celo košaro... Jaz sem bila zelo zadovoljna z njo. Avtosedež imamo pa starejšo izvedbo, pa še to smo ga imeli bolj samo za na voziček, ampak meni je bil zelo majhen. Tudi mali ga je hitro prerasel.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 13:30:28   
mtina
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN
Ne strašit punce! Tale "jajček" nima slabe ocene, problem je Matrix v ležečem položaju ne pa navaden Rebel avtosedež.


Se strinjam. Matrix je fffuuulll slabo ocenjen, ne pa Rebel!!! user posted image

Meni je košara tudi svetovna - imamo pa drugače tudi slalom pro. iz prakse pa kaj več čez najman en dan in največ tri tedne.  user posted image    user posted image

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 14:00:56   
kimmii
Evo jaz imam pa še podatek o cenah
- NOMAD (voziček, košara, lupinica) - 163.900
- SLALOM (voziček, košara, lupinica )- 174.900
Potem pa torba, senčnik, prevleka za dež,.... pa si na 200.000.
To je pa kar veliko ne?

Koliko ste pa kaj ve dale za vse te stvari?

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VOZIČEK JANE
12.10.2006 18:43:19   
ajdaN
Pri slalomu je torba zraven, ravno tako dežna prevleka, tako da je možno da je pri Nomadu isto. Senčnik te pa pride mislim da okrog 6.000. Ampak preveri, če se ti splača original, ker pri ta novih slalomih je tako, da senčnik pride v nastavke za strehico, tako da obojega hkrati ne moreš imeti. Imaš lahko samo strehico + kakšen neoriginal senčnik. Lahko da je pri Nomadu enako.

Cene so pa take kot so. Ampak meni ni žal da se nisem odločila za kakšnega "kvinija". Imamo pa doma tudi marelo peg perego P3, pa ni primerjave z vodljivostjo pri slalomu. Da o tem da je skoraj polovico lažji od "kvinijev" niti ne govorim. Kakšna je pa vodljivost Nomada pa ne bi vedela. Ko sem jaz kupovala voziček, ga sploh še niso imeli, pa tako ali tako sem hotela velika kolesa.

Ti pa definitivno priporočam navadno košaro, NE Matrixa.

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VOZIČEK JANE
13.10.2006 13:53:38   
ribicau
Kakšna pa je navadna košara?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VOZIČEK JANE
13.10.2006 18:45:48   
mis
Jaz sem kupila Slalom Pro voziček plus navadno veliko košaro (Matrix). Lupince nisem vzela, ker mam sposojeno od Peg Perega, ker jo maš večinoma itak samo za avto. Košara je res super. Je fino velika in se zapne, tako da lahko otroček če kam greš kar nekaj mesecev notr spi. Sicer pa še ni sproban, bo pa čez nekaj dni... Mam rok čez 4 dni. Dala sem pa 130.000.

Srečno!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VOZIČEK JANE
13.10.2006 19:35:16   
ajdaN
Navadna velika košara NI Matrix ampak Coche (vsaj lani so jo prodajali pod tem imenom)!!! Je med njima kar precej razlike. Navadna košara je večja, bolj prostorna, ima višji rob (otroček je bolj zaščiten).

Kar nekaj mesecev ti bo pa otrok težko spal notri. Naš je navadno košaro prerastel nekje pri 4 mesecih! Je bil sicer res velik, ampak vseeno.

Zame ni primerjave med Matrixom in navadno košaro. Navadna zmaga na celi črti!

Navadna košara:

user posted image

Matrix:


user posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VOZIČEK JANE
15.10.2006 19:47:08   
ribicau
O sploh nisem vedela, da obstajata dve košari. Fora pa je verjetno v tem, da Matrixa lahko namontiraš na adapter v avtu, medtem ko navadne ne moreš? Meni to sploh ni važno, glavno da je košara malo večja. Kakšna je pa cena?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VOZIČEK JANE
15.10.2006 19:53:01   
ajdaN
Kakšen adapteruser posted image ?! Matrix nima nobenega adapterja, ampak ga v avto pripneš tako kot avtosedež ali pa v leže (močno odsvetujem). Tudi navadna košara se lahko pripne v avto, ampak mi ni nikoli na prišlo na misel da bi to prakticirala. V bistvu jo daš na zadnje sedeže, potem pa z obeh strani napelješ pas skozi obročke, ki so na vsaki strani.

Če hočeš večjo, definitivno vzemi navadno. Sploh če boš tako ali tako imela še lupinico. Cena je user posted image  visoka. Matrix pride nekaj čez 50.000,  coche pa še nekaj "malega" več. Je pa res, da imajo kombinacijo z Matrixom dostikrat v kakšni akciji in dobiš bistveno ceneje.

Meni Matrix sploh ni prišel v poštev, tako da se nisem kaj dosti zanimala zanj.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VOZIČEK JANE
15.10.2006 19:57:00   
ribicau
O matr, to je pa res velik. A se kje da dobit rabljeno?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VOZIČEK JANE
15.10.2006 20:36:14   
ajdaN
Po mojem boš rabljeno težko dobila. Enega Matrixa so imeli en čas na Bolhi za 25 jurjev. Drugače jih pa ne opazim. Sicer ne spremljam vsakodnevno ampak vseeno.

Ne vem koliko se ti mudi - malo spremljaj bolho, drugje je še nisem zasledila. Sploh navadne ne.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VOZIČEK JANE
15.10.2006 22:30:56   
eya
ribicau-mi imamo matrix košaro, ki jo bomo čez kak mesec pa res prerasli...mogoče bi jo pa res prodali, moram še dragega vprašat...A te zanima?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 7:25:53   
ribicau
Ja me! Jest bi jo itak imela samo za na voziček, ne za v avto. No tko je; ta teden dobimo lupinico od prijateljice, pa moram dobiti še adapter (če seveda obstaja za to lupinico)! Če bomo to zrihtali potem sem kandidat za košaro, če bomo pa morali novo lupinico nabavljat, potem pa ne vem, če ne bomo vse skupaj v kompletu kupili, bo pa še za naslednjega user posted image  user posted image . Vsekakor mi sporoči kaj pravi tvoj dragi, pa kakšna je cena, pa kakšna je barva, lahko na ZS.

Hvala

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 8:10:06   
ajdaN
Zakaj ti je pa tako pomembno, da ima lupinica adapter?! Kakor se jaz spomnim ga ima samo PP pa mislim da tudi vse tiste, ki imajo Isofix. Jaz tega sploh nisem pogrešala. Imeli smo Maxi Cosi lupinico pa je bil pripet v pol minutke.

Drugač pa če res dobiš rabljeno košaro, boš ful prišparala, pa v tistih par mesecih košare user posted image  niti malo na more uničit. Samo glej, da bosta pasala skupaj. Da ne boš imela matrixa za navadnega Slaloma pa PRO voziček.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 8:20:48   
ribicau
Ojla AjdaN, zdej mi pa prosim mal razlož. Jest zgleda nimam vse pošlihtano kar se tega tiče. Lepo prosim pomagej!

Ja prijateljica mi je rekla, da ima lupinico (brez adapterja) kar pomeni, da jo morš v avtu namontirat kontra, tko da otrok gleda nazaj. Če imaš adapter, pa je lupinica lahko obrnjena naprej....(a ma prav al ne)? Sej Maxi Cosi pa ima adapter spodaj?

Se pravi, če kupim Matrix košaro, kakšen voziček moram kupit? Slalom Pro a ne?

Hvala za pomoč!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 9:38:09   
ajdaN
Joj joj joj! PRosim ne poslušaj svoje prijateljice! Lupinico je treba v avtu VEDNO privezati tako da gleda NAZAJ!!! Adapter nima nobene veze. Tudi če ima lupinica adapter, gleda NAZAJ! Upam, da ni otroka vozila tako da ji je gledal naprej. Nekje do 9. meseca (najboljše pa še dlje) naj bi se otrok vozil v nasportni smeri vožnje.

Navadna lupinica Maxi Cosi nima adapterja in je obvezno da gleda nazaj.

Če boš kupila košaro Matrix, paše na navadnega Slaloma. Če boš kupila Matrix PRO, paše na Slalom PRO.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 10:41:07   
ribicau
O AjdaN rešiteljica! Kmalu bi kupila mačka v žaklju. Zdej pa razumem tole stvar. Se pravi, da jaz dobim lupinico, ki je čisto OK in taka kot je, ji nič ne manjka.

Aha, zdej tudi vem, na kaj moram biti pozorna pri nakupu vozička in košare.

Hvala še enkrat


(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 11:23:11   
ajdaN
Vsaka lupinica je OK, tudi brez adapterja. No glede na teste, ti svetujem Römer ali Maxi Cosi. Drugače naj bi bil pa tudi Matrix za silo OK, če ga imaš v sedečem položaju.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 12:03:16   
ribicau
Dobim lupinico, ki je bila kupljena skupaj z vozičkom ABC design!

Danes grem pogledat še Chicco S3 - baje se lupinica in košara malo razlikujete od prejšnje, pa me zanima kakšna je zdej ta razlika. Komplet lupinica, košara in voziček je pri nas 150 jurjev, na kikiweltu pa 499 EUR + poštnina (samo ne vem, če je na kikiweltu zdej ta nova zadeva)!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: VOZIČEK JANE
16.10.2006 12:53:02   
ajdaN
Ja kot sem rekla, lupinica je načeloma vsaka v redu, ampak mi smo precej na cesti in so mi bile ocene testov na 1. mestu. Tako da kaj drugega kot MC ali Römer ni prišlo v poštev.

Tale S3 mi je na videz sicer všeč, ampak jaz od "Slalomov" ne odstopamuser posted image . Sploh ker ne gre za tako razliko v ceni.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?