|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine 7t nosečnosti
23.11.2007 14:38:41   
Anonimen
Nosečke ki ste toliko noseče , povejte mi ali vas tudi kaj boli v predelu jajčnikov, ob prepogibu noge  ob stegnih?? Mene občasno boli, občasno me špika. Seveda sem od skrbi že klicala G in vprašala kaj bi to lahko bilo pa me je le pomirila da je to nosečniška težava, in ni nič hudega.

Vseeno me zanima zakaj to boli? Nimam krvi le špikanju in bolečini včasih kar ni in ni konca, pa spet boli pa mine pa spet boli pa spet mine? Še posebej desna noga in v desnem predelu jajčnika me boli? Bala sem se da gre za kako izvenmaternično ali kaj podobno zakompliciranega pa mi je G rekla da je ta bolečina neznosna in nebi oklevala doma pri telefonu ampak bi me že peljali na pregled.


Samo prosim  kako besedo  o tem  če je imela katera podobne izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine 7t nosečnosti
23.11.2007 14:43:05   
Taula
Mene je špikalo, ampak noga me ni bolela. IMN pa baje res ful boli. Kdaj imaš pregled?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine 7t nosečnosti
23.11.2007 14:43:29   
Anonimen
Čez en teden.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine 7t nosečnosti
23.11.2007 14:45:30   
Taula
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2100468

Tu je več o tem. Sej v 8 tednu se lahko dokončno potrdi, zavrne IMN.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine 7t nosečnosti
23.11.2007 17:37:51   
koala
Mene je do 11 tedna nosečnosti skozi špikalo in zvijal kot da bom mensro dobila. No noge me sicer niso bolele.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IMN-še enkrat pomoč
24.11.2007 9:47:04   
Anonimen
No ker se čez noč bolečine niso umirile v desni nogi in na desni strani ob prepogibu noge in jajčnikih, sem šla danes na urgenco k splošnemu zdravniku, ker G čez vikend ne dela.
 Povedala mi je da te bolečine običajno nimajo veze z IMN, da pri IMN boli spodnji del trebuha čez cel trebuh in to močno boli. Naredila mi je krvne preiskave in preiskave urina pa je bilo vse več kot super, niti ene stvari ki nebi bila v mejah normale.

Zdaj me pa zanima ali bi se v krvi kaj pokazalo recimo da bi kaj  kazalo na IMN? Vsaj če bi bila kaka krvavitev se vsaka krvavitev naj bi videla v  krvni sliki, ali ne?
Malo me skrbi ker me ni pregledal G, z nobenim UZ da bi kaj videl, pa zato vprašam če katera kaj ve v zvezi s tem.

Hvala

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IMN-še enkrat pomoč
24.11.2007 9:51:12   
Anonimen
Mislim, da imaš išijas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?