|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BARBARA R
6.10.2004 9:17:06   
lutka
Mi lahko zaupaš kako kuhaš kromir in druge stvari v mikrovalovki;)
Hvala in lp:rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BARBARA R
7.10.2004 13:43:14   
BARBARA R.
Ojla!
Se opravičujem,da sem tako pozna.Imava nahodne težave in sva naveličani ena druge.
Skratka;:)neolupljen krompir dam v malo večjo vrečko (tako da ima prostor,ker se vrečka pri kuhi močno napne)včasih pa kar v zaprto jena posodo,na največjo jakost (750 Wattov) in kuham 7 min.Če se vrečka strga bo krompir izsušen,ker se kuha v svoji pari.:)riž dam v veliko posodo,prelijem z vrelo vodo malo posolim,pokrijem in kuham 14 min pri največji jakosti,da se zmehča in popije vsio vodo.Vmes večkrat premešam.:)peresniki z bučko in šunko,olje,česen in droptine pražim 4 min pri največji jakosti,da začne rjaveti,vmes vsako minuto premešam.Narezano bučko stresem v skledo,dodam 4 žlice vode,pokrijem in kuham 8-9 minut pri največji jakosti in vmes večkrat premešaš.Pustimo stati 2 min.V drugi skledi pripravimo testenine in solijo,prelijemo z vodo 2.5 cm nad testeninami,pokrijemo in kuhamo 5 min na največji jakosti.Samo enkrat vmes premešamo.Pustimo še 1 min pokrite.Bučkam dodamo čebulo,testenine,šunko,smetano,sir,in še 4 žlice vode,premešamo in pokrito kuhamo 4 min.
Zaenkrat toliko.žal mi Kristina joka.
DOBER TEK!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BARBARA R
7.10.2004 22:04:06   
lutka
HVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALA!!:sloncek::sloncek::miska::angel::metulj::racka::duda::duda:
Se še priporočam,ko bo čas

lp:bravo::bravo:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BARBARA R
12.10.2004 9:29:34   
BARBARA R.
Zdravo!
Trenutno je čas,a žal možgani ne delajo prav.Prehlad,glavobol in takšne stvari mi še vedno nagajajo,da ne govorim o Kristini.
Včeraj sem kuhala slivove cmoke v jena posodi.Kar zamrznjene na 700 W, 5 min.Malo preveč so se mi zdeli izsušeni.Morda bi bilo bolje na 600 W in kakšnih 7 min.
Zelo pripravna se mi zdi mikrovalovna tudi za topljenje čokolade oziroma pripravo preliva za peciva in tort.
Ne vem več,mi bo glavo razneslo.

PA-PA :muca:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BARBARA R
12.10.2004 9:34:12   
lutka
Želim,ti čimprejšnje okrevanje in bistro glavo.Kristini pa:rozica::rozica::rozica:
Čimprej ozdravita,da mi boš lahko dala še kaj nasvetov:sloncek::kuza::miska:
Hvala!!!!!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BARBARA R
13.10.2004 15:06:36   
BARBARA R.
Kar nekaj receptov sem našla tudi na http://www.kulinarika.net
zraven naziva recepta piše,da je za pripravo v mikrovalovni.

:muca:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BARBARA R
15.10.2004 16:10:31   
BARBARA R.
ojla!:)
:bravo:V današnji Anji je priloga; kuhajmo z mikrovalovi.Ne vem pa ali je morda samo za naročnike.Če napišeš kakšna hrana te zanima,bom kaj prepisala;
KLOBASE V TESTU,PARADIŽNIKOVA JUHA,SLAVNOSTNA RIBJA JUHA,GRATINIRANA ZELENJAVA,PEČEN PIŠČANEC,PURANOVE REZINE Z OREHI,SVINJINA S ČEBULO IN PAPRIKO,TELEČJI KOTLET S PARADIŽNIKOVO OMAKO,HAMBURGER,LOSOS Z ZELENIM POPROM,LIGNJI PO MEDITERANSKO,LOSOS "A LA PRINCESS",POLNJENI PARADIŽNIKI,PITA IZ TESTENIN,POLENTA,BEŠAMEL OMAKA,BROKOLI OMAKA,POLNJENE BRESKVE,VANILIJEVA OMAKA,KUHANI RIBJI FILE.:bravo:

:muca:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?