|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave z ginekologinjo
14.4.2007 13:08:30   
natalija
Zdravo. Se vam, punce, tudi zdi, da so zdravniki hitri pri pregledih, utrujeni od bodočih mamic? Hitro se slečeš, zlezeš na stol in en, dva, tri si zunaj pred vrati z materinsko v roki? Takrat se šele zaveš, da si pozabil vprašat nekaj pomembnih reči, pa ni bilo možnosti. Samo jaz tako razmišljam? Pojamrat ne upaš, ker ti na vratih povedo, kako je fajn bit noseč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 13:41:03   
TONČI.
Če imaš veliko vprašanj, si jih zapiši na listek. Vzemi si pa čas pri G. Tudi on se ti more posvetit.

(odgovor članu natalija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 13:46:36   
nemrak
user posted image user posted image ,
na zadnjem pregledu sem bila pri njemu notri 40 min.
Se mi je res posvetil in sva se o vsem pogovorila.
Mogoče, ker sem imela že UPN v 20t in ss v 8t.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 13:52:08   
sazi
moji pregledi so bili še krajši - samo pogovor, par besed, nič pregleda - aja, poslušala sva bitje srca otročka - to je bilo vse do konca nosečnosti - niti trebuha mi ni pretipal - sem se pspraševala, pa kako bo sploh vedel, če se je otrok že obrnil. Sem šla samoplačniško drugam na UZ, na koncu sem imela pa itak toliko težav, da me je vsake 3 dni drguji G pregledoval.
Ni mi treba posebej napisat, da imam zdaj drugega G, ker z bivšim nisem bila zadovoljna...
Eni si res ne vzamejo nič časa. Kratki pregledi, v celi nosečnosti 2 UZ in konec. S tem, da nisem bila brez težav - na koncu so mi še 2 tedna pred PDP sprožili porod.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 15:03:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Če imaš veliko vprašanj, si jih zapiši na listek. Vzemi si pa čas pri G. Tudi on se ti more posvetit.


točno tako sem jaz naredila. vprašanja sem imela napisana, ker bi drugače kaj pozabila.
vsakič me je pregledala vaginalno in naredila uz.  rekla je  ''sedaj pa greva še srčka pogledat'' men je pa šlo kar na jok od sreče , ko sem vidla mojo pikico kako lepo napredujeuser posted image .

ti se  pogovori z g. in se ne pusti kar tako odpravit.

čimmanj skrbi in lepo nosečnost ti želimuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 14.4.2007 15:04:13 >

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 16:52:54   
scubadiver
Jaz si bom tudi vsa vprasanja napisala, ker bom drugače kaj pozabila in se ne pustim odgnati dokler ne bom vsega izvedela user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave z ginekologinjo
14.4.2007 17:06:05   
Anonimen
Samo res, jaz vedno vse pozabim vprašatuser posted image . Če pa grem vedno najprej na mizo in narediva UZ, posmameva user posted image  na kaseto in ko ga vidim čisto pozabim na vsa vprašanja ki se mo rolajo po glavi. Samo sprešujem jo vedno a je vse v redu, a je dovolj velik.....
Pol pa tu na RR visim in sprašujemuser posted image .
Je pa res hecno, da sva do sedaj vsakič naredili UZ, pa sem user posted image  18t in sem ga videla že 4xuser posted image . Nazadnje se je tudi ekstra potrudila in mi naredila če vaginalni Uz, samo da sem tudi jaz res videla spol.
Res pa je, da mi pa pregleda ni naredila niti enkrat, niti brisa vzela. Je rekla da sva pol leta pred zanositvijo vzeli bris in da ga bova potem naslednjič po poroduuser posted image . Če ona tak pravi...Pa tudi v laboratoriju sem bila samo 1x, ampak je bilo vse v redu.
Verjetno bom sedaj po morfologiji spet šla v laboratorij...

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?