|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolžina ciklusa
1.11.2004 9:28:36   
Simči
Čeprav nisem še ena izmed vas - srečnic :nosecka:, pa srčno upam, da to kmalu postanem. :miska:

Ne bom na dolgo razlagala kako in kaj, v glavnem na :duda: delava že več kot leto in pol, pa nič.:((

In ker so se mi ciklusi malo zmešali po jemanju Klomifena poleti, me zanima, kako dolge cikluse ste ve imele preden ste zanosile?
Kako to vpliva na :nosecka:?
In kdaj ste imele ovulacijo, če ste jo čutile?

Upam, da ne zamerite, ker ni ¨vaša tema¨! Hvala in srečno!:angel:

Čao!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dolžina ciklusa
1.11.2004 10:34:37   
Jančika_
Jaz nikoli nisem imela redne M, moji ciklusi so bili vse od 32 do 55 dni, včasih je nisem imela po dva meseca... v glavnem, štala. No, edino zadnje leto, preden sva se odločila za otroka, je bila dokaj redna, nekje na 32-35 dni, ko pa sva začela delati na :duda:, se mi je takoj spet vse pobrkalo. Zanosila sem sedmi mesec in vmes niti ena M ni bila redna.

Ovulacije nisem čutila nikoli v življenju, pojma nimam, kdaj sem jo imela:zmeden:.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Veliko sreče, J.:racka:

(odgovor članu Simči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dolžina ciklusa
1.11.2004 17:06:17   
princeska Zala
Ko sem prekinila s kont.tabletami sem imela včasih zamudo tudi po 15 dni,da sem bila že prepričana,da je to to.Zanosila sem tudi šele po 7 mesecih,takrat,ko sem se končno nehala non stop študirat samo na to , kdaj bo. Med ovulacijo sem pa imela povečan izcedek, in včasih bolečine v jajčnikih.Prepričana sem, da bo tudi tebi uspelo,samo čim bolj se poskusi odklopiti.

(odgovor članu Simči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dolžina ciklusa
2.11.2004 8:06:46   
dana
Po 8 letih sem prenehala jemati tablete julija 2003, potem sva bila zaščitena s kondomom vse do marca 2004 (da se je telo prepucalo od kemije), maja pa sem že zanosila. Po vsej verjetnosti je ratal tako kmalu ker nisva čisto nič načrtovala - sva rekla, če bo ratalo bo pač ratalo.

Tko da je res najboljš če nič ne misliš na to kdaj boš zanosila, čeprav vem, da je težko.

Čimveč uspeha ti želim,

dana :sloncek:

(odgovor članu Simči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dolžina ciklusa
2.11.2004 9:04:24   
Soncnica
Hej!

Jaz sem pred zanositvijo imela zelo kratke cikluse; na 21 dni, zato sem zgleda imela tudi prej ovulacijo (zadnja M 23.6.), G mi stalno razlaga, da sem zanosila že okoli 1.7. ali celo prej. Saj ne rečem, da 100 % drži, ampak obstaja neka hrvaška stran (ne vem naslova; poskusi vtipkati ovulacija ali kaj podobnega), ki ti izračuna plodne dneve glede na dolžino tvojega ciklusa. Sicer pa se pridružujem splošnemu mnenju, bodi čimbolj sproščena, uživaj in bo sigurno ratalo! Držim pesti, da čimprej!!!

lp:rozica:

Sončnica

(odgovor članu Simči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dolžina ciklusa
2.11.2004 12:07:27   
Simči
Punce, najlepša hvala za vaše odgovore!:rozica::rozica::rozica::bravo:

Ampak dajte mi povedat, kako se to sprošča in ne misli na te stvari?
Meni to najbolj ne rata!
Ta mesec sem poskušala s tem, ampak, ko so me začele bolet prsa takoj po O, je bilo konec in sem samo čakal ali bo kaj pricurljalo ali ne!

Res sem psihično čisto down! Sploh se več ne znam zabavat in sprostit, sam še na to mislim in o :duda: sanjam!

No, kakšni so vaši recepti za sproščanje?

Lep dan!

(odgovor članu Simči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?