|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOŠARA QUINNY
2.11.2004 1:15:44   
brinaa
Pozdravljene,
tiste, ki ste uporabljale košaro za voziček Quinny, ali mi lahko poveste, do katere dojenčkove starosti je dovolj primerna. Moja punčka je stara 6t, razmišljam o tem, da bi ji kupila vrečo za trikolesnik maxi-taxi, ki je sedaj v akciji pri infantinu, ker se mi zdi, da jo bom v košari lahko vozila še maksimalno 2-3mesece.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOŠARA QUINNY
2.11.2004 9:20:34   
Anonimen
Ti kar kupi vrečo, saj jo boš še drugo leto rabila. Mi smo jo med drugim, ko je bil mali star eno leto, namontirali tudi na sanke. Pa z vozičkom se pri enem letu tudi še veliko vozi.

(odgovor članu brinaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOŠARA QUINNY
2.11.2004 9:42:00   
malika
Mi smo našega vozili v košari Quinny do skoraj 5 meseca starosti-takrat je bil velik 68 cm in še bi ga lahko, le da je takrat že želel gledati okolico.

Glede na to, da imam januarčka, bi ti uporabo košare res toplo priporočala-saj veš bliža se zima in vedno hladnejši dnevi. Pa tudi v košari je bolj zavarovan pred mrazom in vetrom kot v vreči.
Jaz bi še enkrat kupila isto.:bravo:

Odločitev je pa tvoja.
Lp

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOŠARA QUINNY
2.11.2004 9:51:07   
Anonimen
Malika, kolikor sem jaz razumela, košaro že ima in premišljuje, če bi kupila vrečo za kasneje.

(odgovor članu brinaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOŠARA QUINNY
2.11.2004 9:52:15   
malika
Potem pa pardon, sem najbrž površno prebrala.:ups:

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KOŠARA QUINNY
4.11.2004 14:03:36   
brinaa
Ja Malika,
košaro imam, pa ne vem, do katerega meseca jo bom uporabljala in če bom še kasneje potrebovala vrečo.

Videla sem, da ima Infantino akcijo za vrečo maxi-cosi. Mi deluje zelo kvalitetna. Sem pa na spletno strani aod avstrijskega Eduscha (eduscho.at) odkrila puhasto vrečo za cca. 30 evrov, kar se mi zdi zelo ugodno. Če vas zanima, imajo v eduschu kar velikokrat zelo ugodne stvari za dojenčke in otročke. Poglejte si malo spletno stran.
LP

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?