|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test nosečnosti
1.6.2007 7:29:51   
Janey
Včeraj sem naredila test. In bila je črtica...vendar zelo zeeeloooo slabo vidna in zelooo svetle barve. Ali naj ponovim test ali to pomeni, da sem noseča? Nočem se prehitro veselit in bit potem razočarana.
Hvala za odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 7:34:06   
Anonimen
user posted image  po mojem bo kar user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 7:46:49   
Janey
Upam :)
vendar mi je tako čudno. Že štiri dni imam krče, kot da bom zdaj zdaj dobila menstruacijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 7:47:10   
sasa78
Še en test ne škodi!

Mislim da vama je uspelo. user posted image  user posted image  user posted image

Čestitke na user posted image  user posted image   in da boš vesela user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 7.6.2007 11:20:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 7:47:55   
hokejistka
jaz bi ponovila čez dva dni (sama sem naredila tri user posted image ). Je pa to sigurno to, tako da ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 7:48:13   
Anonimen
Jaz sem tudi imela rahlo črtico... Ampak sem pa mela občutek, da to pa je! Čestitam, 99,9% si noseča! user posted image

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 11:45:38   
karamela
Tudi jaz sem pri prvi nosečnosti, isto občutila. Sodelavki sem rekla, da me boli, kot da bi dobila menstruacijo. Ona pa je rekla ˇ"Kaj pa če si noseča?" Kupila sem test in bil je +.


Čestitam! Upam, da bo tudi pri tebi +.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 13:12:58   
TONČI.
vendar mi je tako čudno. Že štiri dni imam krče, kot da bom zdaj zdaj dobila menstruacijo.


Sem noseča in imamše vedno krče, kot tik pred user posted image . Tko da Srečno nosečnost!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test nosečnosti
1.6.2007 16:56:57   
lunca2
Ponovi test nosečnosti in sporoči!

Ampak tudi jaz mislim da si srečka user posted image . Čestitkeuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test nosečnosti
2.6.2007 14:43:01   
setev
Oj

Po mojem si tud noseča. Js sem pa naredila test v osmem dnevu po transferju, pa ni pokazal nic. Upam da nisem prehitro delala testa. Ima katera taksne izkusnje, da je test kasnej pokazal +? Imam pa tud rahel rjavkast izcedek od vceraj, tako, da se bojim , da ne bo.

Ester

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test nosečnosti
2.6.2007 15:09:43   
majuška
Pozdravljene!!!!

user posted image  tudi meni se godi enako. Že kakih 8-10 me ščipa v trebuhu kot da bi htela dobit menstruacijo, pred 3 dnevi sem imela tudi res komaj opazen rjav izcedek, začela sem otek v noge (kar ni moja navada) in blazno se mi je vrtelo. No in jaz sem čakala pa čakala kdaj bom dobilo spet to user posted image . zamuja mi 2 dni. No sem pa včeraj naredla test: pa sta ble dve črtici (ena slabše vidna od druge). Iz firbca da bi mogoče narobe vidla, sem danes še enkrat naredla in spet user posted image !!! Kaj ve mislite? bo to to? user posted image  Oh jaz tako upam.... očke mi kar blestijo od veselja. Do drugega tedna bom še počakala da naredim še en test da mi potrdi. Ali?  Saj veste same kako je v takem trenutku počutje v srčku. 

janey veš te čist zastopim, ker to špikanje v trebuhu je res nadležno. A sta planirala oz. delala na tej nosečnosti? Dej javi se kaj. Se boma lahko še kak dan menle o teh krčih pol pa upam seveda da že o user posted image .
user posted image

_____________________________

majuška

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test nosečnosti
2.6.2007 21:07:07   
Lupita
Majuška!!!!!!!!!!!!!

Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To pa je novica ne samo dneva, ampak kr meseca. user posted image

Evo pujskov za veeeelik sreče: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo lepo lepo user posted image !

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test nosečnosti
2.6.2007 21:12:10   
majuška
pozdravljena lupita!!!

oh tebe pa je res fajn mal slišat. Se nič ne javiš. user posted image  Zadnjikrat sem ti odpisala na temo testa, pa pol več teme nisem našla in nisem vedla če je blo gor al ne.

Vesela sem ker te veseli moja novička. ohhh. no upam sam da bo tak tud drug teden ko bom delala test, da ne bo kaj narobe. Sej veš kak je. 

Veš sem mislila cel čas na tebe . Kako si kaj?

_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test nosečnosti
2.6.2007 21:47:37   
Serendipity
Janey in Majuška - jaz kar verjamen v moč teh user posted image user posted image  in vama iz srca čestitam za to čudovito novičko! user posted image user posted image user posted image
Čim lepšo user posted image .

Janey - Glede špikanja pa ... iz lastnih izkušenj (še) ne morem povedat, ampak večina pravi, da je bil občutek prihajajoče tečnobe.


(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Test nosečnosti
3.6.2007 11:51:29   
Lupita
Majuška: Njprej en velki user posted image . Drugače pa: Ne morem se pritoževat. user posted image user posted image user posted image

Ampak sem res vesela te tvoje novičke. Saj sem ostalih tudi, k so potem vse tok vesele in nagajive, ampak je še poseben občutek, če imaš s kom bolj osebne stike. Tko da res si me razveselila. Midva sva bila malo manj pridna zadnje čase, ker sva imela drugih stvari ogromno, ampak zdaj sva spet v ritmu user posted image . Naslednji mesec bo spet med drugim tudi namenskega user posted image več, ampak je luštno v vsakem primeru. user posted image Drugače pa imam za vsak slučaj ta teden G, da me malo pogleda, ker mi je prejšnji mesec test kazal črtico in potem se je ulilo. Kr neki, res. Zato sploh ne mislim delat več nobenih testov, dokler mi ne zamuja, ker točno imam pa res vsak mesec, tako da bom takrat že vedela.

V vsakem primeru, mi moraš nujno povedati, kam se boš prestavila, da te bom našla in da te pridem obiskat. Uživaj na polno, pa mi boš kot stara veteranka poročala kako in kaj je treba, ko bo čas za to. user posted image   LP, se ti javim... user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Test nosečnosti
4.6.2007 8:24:32   
Janey
Hej punce...ja še kr me špika in ja še kr nimam user posted image . Nisem delala še enga testa kr mislim da sem 100% user posted image Namreč včeraj mi je bilo slabo. Bolijo me prsi.
Drugače pa jaaa....načrtovala sva in sva zelo srečna. Danes pokliče gineko :)

Tudi meni se svetijo očke. Zgodila se mi je najlepša stvar na svetu. Hvala user posted image

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Test nosečnosti
4.6.2007 9:14:24   
Anonimen



Js sem pa naredila test v osmem dnevu po transferju, pa ni pokazal nic. Upam da nisem prehitro delala testa. Ima katera taksne izkusnje, da je test kasnej pokazal +?
 
Mislim, Setev, da si vsaj dva dni prehitro naredila test. Počakaj vsaj na deseti, enajsti dan po transferju. Tudi izcedek ni nujno, da pomeni kaj slabega. dokler se ne ulije user posted image , je vedno upanje, pa čeprav je prisotna šibkejša krvavitev. Ponovi test čez nekaj dni. Srečno!

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Test nosečnosti
7.6.2007 8:01:05   
Janey
Kupila še en test in res user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image jupiiiiiiiii

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Test nosečnosti
7.6.2007 10:28:58   
soncek.djukelica
ojla,

setev, tudi jaz mislim da si prezgodaj naredila test! Jaz sem ga šele 12 dan po ET in tudi na GK so mi tako rekli!Pa obvezno jutranji urin!user posted image
Janey, tebi pa lepo user posted image  in naj gre vse tako kot Bog zapove! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Test nosečnosti
7.6.2007 11:22:11   
Bonnie_RR
majuška in Janey, čestitke za user posted imageuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Test nosečnosti
7.6.2007 15:07:50   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

majuška in Janey, čestitke za user posted imageuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Test nosečnosti
8.6.2007 6:11:52   
sasy20
Obema ( Maruška in Jeaney ) čestitke user posted image user posted image user posted image  . Tudi sama že komi čakam,da bom šla delat test...upam da bodo kmalu minili ti dnevi, da bom šla lahko v lekarno in da se bosta prikazali user posted image user posted image .

Vsem želim da čim prej zagledate user posted image user posted image .

Lep dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Test nosečnosti
8.6.2007 22:02:26   
_Beky_
user posted image user posted image Cestitam pa zelim vama cim lepso nosecnost pa da bosta imele cim lazji porod cestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Test nosečnosti
12.6.2007 10:57:43   
Elžbet
Eno vprašanje, ki se najbrž že fuuul ponavlja. Včeraj popoldan sem nardila CB (bil -), BC (samo 1 črtica), danes zjutraj še 1x BC. Je bla spet samo 1 črtica, po cca.2h pa sm vidla eno fuuuul rahlo drugo črtico, skoraj nevidno. Na včerajšnjem testu pa je vidna samo 1. V navodilih piše, da je rezultat veljaven samo 10min, sem pa brala na forumu, da so nekatere šle pogledat (firbci kot jaz) po 2h in so tud vidle drugo črtico rahlo in so ble nosečke. Kaj pravte, je možno? Sem pa trenutno na porodniški, 7m staro user posted image imam, polno dojim, user posted image pa še nism dobila po porodu. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Test nosečnosti
12.6.2007 11:06:02   
Elžbet
Eno vprašanje, ki se najbrž že fuuul ponavlja. Včeraj popoldan sem nardila CB (bil -), BC (samo 1 črtica), danes zjutraj še 1x BC. Je bla spet samo 1 črtica, po cca.2h pa sm vidla eno fuuuul rahlo drugo črtico, skoraj nevidno. Na včerajšnjem testu pa je vidna samo 1. V navodilih piše, da je rezultat veljaven samo 10min, sem pa brala na forumu, da so nekatere šle pogledat (firbci kot jaz) po 2h in so tud vidle drugo črtico rahlo in so ble nosečke. Kaj pravte, je možno? Sem pa trenutno na porodniški, 7m staro imam, polno dojim, pa še nism dobila po porodu.

(odgovor članu Elžbet)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?