|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 15:13:19   
Sharky23
Pozdravljene!
Veliko prebiram tale forum, danes sem se pa odločila, da tudi jaz delim z vami moj problem. Bila bi zelo vesela,če bi katera delila izkušnje z mano in me vsaj malce pomirila. S fantom zadnje tri mesece načrtujevauser posted image . Prejšnji mesec sem prvič jemala Klomifen in sicer od 5. do 9. dne po 2 tabl. Naj še omenim to, da nimam rednih menstruacij, zato že kar več kot 6 mesecev spodbujam menstruacijo s Primolut-Nor. Ginekologinja mi je svetovala naj jemljem tabl., ker bom tako lažje zanosila. In v teh mesecih je menstruacija vedno prišla za 2 do 3 dni po zadnji zaužiti tabl. Ovulacija je po mojem mnenju bila tam nekje okrog 25.junija (čutila sem močno špikanje v jajčnikih) in z dragim sva bila zelo aktivnauser posted image . Če se ni prijelo bi morala dobiti user posted image v petek (6.7.), vendar je ni še do danes. Naredila sem test v soboto (Clear Blue) in je bil negativen,ponovila sem ga danes (Baby Check) in prav tako negativno. Nevem več kaj si naj mislim. Krči so bili kot bi user posted image prihajala, nekaj dni prej kot je bilo v navadi. Ponavadi so prišli krči na dan user posted image . Prsi me ne bolijo, imam pa zelo občutljive bradavice, da se jih ne upam niti dotakniti, pravtako ko se sklonim čutim, da me skelijo. Danes in včeraj krčov sploh ni bilo,včasih čutim rahle bolečine v jajčnikih in občutek imam, da me vse dol tišči.
Ali je katera imela podobne izkušnje ali ve kaj bi lahko to bilo?
Punce upam, da me boste kaj pomirile.
Lep pozdravček vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 15:21:15   
amor real
Pozdravljena SHARKY23!

Jaz ti predlagam, da počakaj še par dni in ponovi test, če se user posted image  prej ne prikaže. Možno, da je bila pri tebi ovulacija kasneje in zato user posted image  zamuja oziroma kar ti iz srca želim si user posted image , ampak ni še dovolj hormona, da bi bil test pozitiven.

SREČNO pa javi kako in kaj

stiskam pesti za user posted image

(odgovor članu Sharky23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 15:30:12   
hokejistka
Ne razumemuser posted image A si v tem ciklusu jedla kakršnekoli tablete ali ne?

(odgovor članu Sharky23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 16:18:40   
Sharky23
Od 5.do 9.dne ciklusa sem jedla Klomifen, nato 16.dne ciklusa Primolut-Nor, 10 dni po 2 tabl./dan, za 2 dni bi morala prit menstruacija kot vedno doslej in je še vedno ni.

Amor real hvala ti za lepe besede in želje. Vsekakor javim rezultat.


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 18:02:40   
citrončica
Sharky23,
amor real ti je super svetovala,počakaj še par dni,ali na test ali nauser posted image ,me bomo držale pesti za +!!!
Pa srečno!!

(odgovor članu Sharky23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ni menstruacije,test negativen
9.7.2007 20:31:50   
Sharky23
Hvala punce! Jaz si tudi močno želim plusek! Bom nekaj dni počakala in javim kako in kaj!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ni menstruacije,test negativen
10.7.2007 11:18:40   
nInAzWeRiNa
kot da bi svojo zgodbo brala samo - klomifen, kaj je težko čakat ane Sharky23,no jst držim pesti za naju a je pri tebi že kej novga,kok časa boš čakala do naslednega testa?

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Sharky23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ni menstruacije,test negativen
17.7.2007 19:17:20   
Sharky23
Bila sem odsotna nekaj časa in v tem času sem dobila user posted imageuser posted image user posted image user posted image   Sprememba okolja je mal vplivala name verjetno. ZELO ZELO sem bila razočarana. Kljub Primolutu sem imela zamudo, kar se po moje nebi smelo zgoditi. Tako da se je narava z mano malce poigrala. Spet grem v nov krog.

nInAzWeRiNa Kako je pri tebi? A si imela res isto zgodbo kot jaz? Jaz si samo srčno želim, da se je pri tebi drugače končalo in da si zagledalauser posted image user posted image . Javi prosim kako in kaj!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ni menstruacije,test negativen
17.7.2007 19:30:52   
koala
Sharky23 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vem da takšni porazi bolijo, kak dan za jok in jezo je dovoljen, potem pa je treba z dvignjeno glavo naprej, novim bojem naproti.

Stiskam pestke, da že ta prav kmalu ugledaš magični plusek.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sharky23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ni menstruacije,test negativen
17.7.2007 20:45:55   
Sharky23
Hvala ti! Veliko mi pomeni vaša podpora. Ker vem, da nisem sama in da imajo nekatere ženske enake težave in se razumemo med sabo. Verjetno ta mesec ne bom tako nestrpno čakala teh dnevov,ko bi morala priti user posted image ,ker sem zdaj doživela preveliko razočaranje in se bojim ponovnega. Mal sem to misel dala na stran oz. se vsaj trudim, čeprav je težko ko si enkrat nekaj želiš.Bom se pridružila misli "ko bo bog hotel bom user posted image "!

Hvala vsem za podporo!
En velikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?