|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna torba
6.8.2007 8:50:05   
kk133
Punce, dejte mi prosim malo pomagat.

Iščem previjalno torbo od Bubchen, ampak je nikjer ne najdem. Vem, da so jih imeli v Arielu, ampak jih v BTCju nimajo več, za drugje pa ne vem.

Kakšne so vaše izkušnjes temi torbami? Sicer imam doma nahrbtnik od Niveje ampak mi gre strašno na živce, ker ga težko spravim v košaro od Quinny formula, torbo lahko pa obesiš.

Gledala sem jo tudi že od Quinny speedy ampak je nikjer ne najdem v živo da bi jo malo pretipalauser posted image

Hvala za odgovore,

katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna torba
6.8.2007 12:49:52   
ULLA K
prejšnji teden so imeli torbe od quinny speedi v arielu v BTC - v zgornjem štuku pri vozičkih.... dvomim, da so jih že prodali vse ;))
jaz sem bom tudi verjetno odločila to varianto, ker imam tudi voziček od quinnija....

(odgovor članu kk133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna torba
6.8.2007 14:19:01   
Antigona
Sicer za previjalno torbo od Bubchna še nisem slišala, amapk na tvojemmestu bi preverila po telefonu v Arielovih trgovinah. Link na njihovo stran, kjer imaš vse telefonske številke pa je:
http://www.ariel.si/

Upam, da ti jo uspe dobiti... Verjetno se lahko tudi zmeniš da jo pošljejo v tebi bližjo trgovino.


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna torba
9.8.2007 23:24:01   
frufru
DM ma v redu previjalno torbo. Čeprav pri tem res ne gre komplicirat. Jaz mam kar eno šolsko torbo, pa je glih tako v redu

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna torba
10.8.2007 7:57:15   
kk133
Hvala punce!

Našla sem eno cartkano torbo v ARS-u, ki je oblikovana med torbo in toaletnim kovčkom, zelo priročna in nasplošno kul. Nekaj takšnega sem iskala, ki bi bilo malo bolj kompaktno. Črnega seveda.

Zelo poceni, glede na to, da previjalno podlogo in vso kozmetiko itak že imam...

Drugače bi se pa definitivno odločila za Qinny torbo.

Lep pozdrav,

Katja

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna torba
10.8.2007 10:19:41   
TANTRA
Punce, dajte malo pomagat..Kupila sem rabljen voziček Quinny in dobila zraven torbo v stilu vozička. Vendar previjalne predloge ni zraven. Se da kupit samo previjalna predloga in kje?  Ravno danes bi šla lahko malo v Ariel pogledat.... 


(odgovor članu kk133)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna torba
10.8.2007 12:16:10   
pravljica
a je ta podloga tako nujna user posted image  jaz sem jo pa takoj dala ven iz torbe, ker mi je bila samo odvečna in je zasedala prostor...sploh ne vem, kje bi jo rabila...če je previjalnica, itak samo s plenico pogrneš, če kam gremo, tudi v avtu na sedežu ali v vozičku...ne vem no user posted image  a ni škoda denarja in prostora v torbi user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna torba
10.8.2007 12:55:17   
Antigona
Jaz sem vedno uporabljala tiste podloge ki so kao za enkratno uporabo (in jo uporabljala dokler ni bila polulana ali pokakana). Jih pa prodajajo po 10 kom skupaj in stane okoli 4 eur. En paketek sem imela mislim da kar leto in pol, je pa res, da ni bil ne vem kaka sračka, da bi se pokakal ravno ko sem ga odvila...

Recimo tele imajo v BC:  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=122661

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna torba
12.8.2007 10:07:50   
Rozmarinka
Ne vem, ce ste videle ampak v Mercatorju imajo previjalno torbo v akciji za 9 eurov. Jaz sem jo kar vzela saj se mi je zdela zelo ugodna, noter pa dobis se previjalno podlogo. Ima kar nekaj zepkov in je modre barve z rumeno oranznim medvedkom na prednji strani. Bom kar v to torbo pripravila vse za otrocka za iz porodnisnice (oblekce, plenicke, odejico).Jaz sem svojo nabavila v Mercatorju na Parmovi (Ljubljana).

Na seznamu za darila pa imam vpisano se previjalno torbo Quinny, saj vem da me bodo familja in prijatelji tik pred porodom in po porodu sprasevali kaj se potrebujemo...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?