|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovina ariel v Mariboru
13.8.2007 23:48:55   
dmavrel
Danes sem bila zelo presenečena, ko sem vstopila v trgovino ariel, v Mariboru. Vse cene so bile tako nizke, da sem komaj verjela, da vidim prav. Skoraj vse stvari so 50% znižane. Najnižji popust artikla je bil 20%.
Od 20% in do 70% popust imajo na opremo in oblačila, katere ne prodajo v  drugih arielovih trgovinah po Sloveniji.
Mislim, da se zelo splača iti pogledati tja, ker imajo res veliko oblačil in kar nekaj od opreme po zelo ugodni ceni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trgovina ariel v Mariboru
13.8.2007 23:55:06   
hrabra miška
A je to znižanje sam v MB,ali tudi drugje v Sloveniji?

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:10:47   
dmavrel
Kolikor vem je samo v Mariboru. V Slovenj Gradcu in Celju še nikoli nisem opazila , da bi imeli čisto vse izdelke znižane.
Ta trgovina se nahaja v OBI-ju, v Mariboru.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:13:10   
hrabra miška
Aha. Hvala za informacijo.Pa veš do kdaj bo znižanje?

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:19:15   
Barbara111
Mogoče jo bodo zaprli ,da imajo tako znižanje.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:19:47   
dmavrel
Ta znižanja naj bi imeli ves čas. Vsaj tako mi je danes povedala njihova prodajalka.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:21:34   
Barbara111
do katere starosti imajo oblačila?Mi smo sedaj bolj navajeni na H&M in takko.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:30:09   
dmavrel
Nisem sigurna, mislim pa, da imajo do osmice. Jaz sem sicer gledala stvari za dojenčke in za svojega sina, ki pa je star pet let. Tako, da nisem sigurna, če imajo še kaj za večje otroke.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:34:35   
ellie
To je neke vrste arielova outlet trgovina...tako da je vedno vse tako znižano. Je pa že kar dolgo ja...se splača it pogledat.

Lp

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 0:42:25   
Barbara111
dmavrel hvala za odgovor.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 6:41:49   
skuštrana
Tako kot je napisala Ellie, to je outlet. Jaz sem bila tam kak teden nazaj in imajo res full znižano, glede št. moraš pa full brskat pa se najde.
So mi pa v oči padli vozički Firswheels, znižani tudi do 50 odstotkov. Če ga katera kupuje se splača it pogledat, morda ji bo pa kaj všeč.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 6:46:34   
pika30
Bo treba malo pošnofat.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 7:47:01   
žarnica
ja,tam se res splača kaj kupit. Samo moraš fajn pobrskat,včasih pa tudi ni nič pametnega. Jaz sem kupila par spodnji delov trenirk za hčerko po 1.50 eur, pa nekaj bodijev na preklop in majčke (na trakce),vse za 20% znižane,ker so kao lanska barva (bela,rumena,zelena...)user posted image

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 8:27:01   
Maleal
Žarnica kake številke sp.delov trenerk si pa kupla?Imajo večje tudi-92/98?A to je samo v tem Arielu pri Obiju,za onega pri Mercatorju ne velja?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 8:57:21   
dmavrel
Tudi jaz sem včeraj kupila spodnje dele trenerk za svojega petletnega sina št. 122. Imajo pa seveda tudi manjše.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 9:02:55   
digi
Nisem brala vseh odgovorov, vendar to je trgovina ariel outlat nad obi-jem v mariboru!!!!

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 14:12:33   
Maleal
Sem šla pogledat,res imajo fajn znižano,vozičke vozijo kot po tekočem traku,je pa možno rezervirat voziček,če je na zalogi in ga dostavijo v vašo najbližjo arielovo trgovino,tak se je ena gospa zmenla po telefonu,ko sem bila tam.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 15:16:40   
tosja
To je OUTLET trgovina - vse kar se v ostalih Arielih ne proda je tukaj znižano.
Mi ni všeč, ker je vse tako nametano user posted image  pa še nekaj oblekc, ki sem jih pogledala (made in ČEŠKA) user posted image  bolj kot ne sintetični materiali...nisem pa pogledala vsega.
Sem bila razočarana, ker je recimo OUTLET MODIANE čist nekaj drugega user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 20:29:16   
skuštrana
Tosja, verjetno misliš na blagovno znamko otroških oblalčil Loana. Prihaja s Češke in jo prodajajo v Arielu in btw sploh ni poceni. Drugače pa kolikor sem jaz videla imajo največ oblačil znamke Katja in Alen. Sploh pa, če je made in češka je še ok, ker večinoma je tako ali tako vse nekje iz Azijeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trgovina ariel v Mariboru
14.8.2007 23:36:46   
Nyah*
Ariel outlet je tudi v Ljubljani, pod Emporiumom, imajo ful izbire, pa ravno tako poceni. Se splaca, saj stvari za dojencka (bodiji in to) pa res ne morejo prit iz mode ane!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trgovina ariel v Mariboru
15.8.2007 6:30:49   
dmavrel
Včeraj sem tudi jaz izvedela, da je ta trgovina še nekje v Ljubljani. Ja, res se splača pogledati in tudi nakupovati v tej trgovini. Pa saj ni važno ali je narejeno na Češkem ali Hrvaškem ali v Sloveniji. Važno je, da se vredu nosi in da je vredu material.
Saj, če greš v drugo trgovino ariel, kjer imejo navadne cene, brez znižanja, dobiš enako robo. A ne?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trgovina ariel v Mariboru
15.8.2007 9:05:30   
Nyah*
Ja, tudi jaz mislim, da se splaca, pa se kupis koj trenerkice in kompletke za doma. Ceprav majo ful luskane stvari, jaz sem kupila bombazno trenerkico, spodnji del s stopalci, zgornji s kapuco, ful luskano in 100 % bombaz, za (takrat se) manj kot 1500 sit. Ce je to veliko.....user posted image  

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?