|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 13:22:03   
mojca345
Midva sva iskala k nora....sva šla po kr nekaj zlatarnah...najdla sva par k nama je bil TAKOJ všeč....300 eur...v malalanu sva najdla prstan za mene, k ga še zdej ne morem pozabit....450 eur....

sam tok ne dam....niti nimava...pa tudi če bi imela....prosim te lepo....

dragi je najdu link na zlatarno, k so pa res cene poročnih prstanov tudi 120 eur za oba prstana...popust preko neta če naročiš....

midva greva takoj v ponedeljek tja....

še za vse ostale pa tukaj : http://www.zlatarne-holc.si/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 13:30:55   
CatJa
Brez zamere, ampak poročnih prstanov pa ja ne moreš naročat kar tako po netu user posted image  Pa če je cena 50 ali 5000€.


Aha, se opravičujem, gresta v ponedeljek pogledat user posted image

< Sporočilo je popravil CatJa -- 2.1.2009 13:31:34 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 13:48:57   
mojca345
ena je zanč pisala, da je prek neta naročila in sta jih dobila in ful zadovoljna.....tko,da DANES je vse MOŽNO....

midva greva pa prvo gledat, probat, če pride lepo na prst...potem pa naročiva prek neta....in to jeto...nbene večje umetnosti....


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 15:42:57   
Pupsika
Meni se pa zdi prstan za 340€ še kar ok cena...nekako toliko bova midva dala za enega..se pravi skupaj okoli 800-900€.

Nimam pa pojma kje imajo poceni prstane, sori.


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 16:11:57   
Deja
Mi2 sva spomladi gledala prstane - tisti, ki so nama bili všeč so bili cca 600€ za oba. Želela sva si take ala Gospodar prstanov, ampak iz belega zlata...
Pa naju je pot zanesla na Hrvaško - v Krapino - v Zlatarno Genc Diamant, in sva si lahko full zmišljevala kako hočeva imet oblikovane - zanje sva potem plačala 275€.
Največji problem pri vsem tem pa je bil, da ima moj mož zelo debele prste. On ima št. 32, jaz pa 12. Samo njegov prstan bi v Sloveniji stal cca 400€.


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 18:02:51   
anajmad
Splača se tudi,če daš zlato not in plačaš samo delo.To delajo tudi nekateri zlatarji. Za 120 eu par,no ne ne vem prstan. Če pomisliš ,da je gram zlata tam nekje cca od 25-30 eu. Ne vem kaj bosta dobila?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 19:47:58   
maca m
Midva sva obiskala kar nekaj zlatarn,  pregledala skoraj vsako zlatarno na spletu in ko sem že skoraj obupala sem končno našla prstan, ki je bil obema všeč. Cena je bila nekaj več kot 300eur za oba. Potem sem sliko nesla prijateljici zlatarki, ki nama je izdelala prstana za 230eur (s popustom). Sta pa iz rumenega zlata, moj ima še pet cirkonov. Sva pa zelo zadovoljna. Se splača malo pogledat, ker so pri nekaterih cene ful nabite.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 23:00:09   
soncece24
Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 23:16:04   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 


Se podpišem, soncece24, nisem želela prej še dolivat zraven...

Mojca, saj nisem mislila, da ne bi bilo MOŽNO (danes si lahk prek neta še moža nabaviš, če se ti drugač ne da user posted image ), pač pa da se mi zdi to ena tistih stvari, za katero se potrudiš in si jo ogledaš in izbereš v živo. Ampak sem itak potem bolj pozorno prebrala, da si jo bosta šla v ponedeljek pobliže ogledat.


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
2.1.2009 23:23:42   
Marogica
Midva sva vzela relativno poceni prstane(cene se ne spomnim več)...hotela sva čisto navadne "rinčice", obe enake, nič posebnega. Zakaj? Ker ima prstan za naju simboličen pomen, torej naju "veže" samo simbolično.

Kaj ti pomaga prstan za ne vem koliko €, veza oz. zakon pa zaradi tega ne bo nič bolj trdna. Cena prstana ne vpliva na trdnost zakona.

Ostali detajli na prstanu smo samo vprašanje okusa in želja.

p.s. aja, "rinčice" naju vežejo že 8 let in to res srečnih.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
3.1.2009 16:08:24   
Tinky
Midva sva si želela "drugačne" poročne prstane in jih našla pri Thomasu Sodji - Lesce. Material sva dala svoj, se pravi, da je odkupil naše zlato, plačala sva le delo.
Vsekakor se je splačalo naredit 200 km v eno smer, tako imava točno tisto kar sva si želela. user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
3.1.2009 21:30:35   
mucamaca2
Midva sva tudi naročila pri Thomasu Sodji- k sreči sva iz Lesc user posted image , cena je bila 850 za oba z briljanti-cirkonij baje kmalu postane grd-brez sijaja.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
3.1.2009 23:32:17   
memole
Mrogica se podpišem pod tvoj post!

Midva bova tudi izbrala cenejša prstana ker od 400eur naprej je zame preveč in je samo preseravanje z nekimi kamni in kaj vem čim, meni kamni ne pomenijo nič in mi prstan ne deluje poročni!
Moje mnenje!

Vsak pa sam ve koliko je pripravljen dat za prstane in kaj naj vsebujejo ti prstani in tako dalje!

Sem pa danes v trstu vidla en ženski poročni prstan za 180 eur!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu mucamaca2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
4.1.2009 8:59:04   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: mucamaca2

Midva sva tudi naročila pri Thomasu Sodji- k sreči sva iz Lesc user posted image , cena je bila 850 za oba z briljanti-cirkonij baje kmalu postane grd-brez sijaja.


Kakšne prstane pa imata vidva? Je vajin model na njegovi spletni strani?
Samo iz radovednosti sprašujem user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu mucamaca2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
5.1.2009 13:35:24   
mucamaca2
Midva sva naročila pri Sodji predvsem iz praktičnega razloga: bližine; ker zaradi moževe službe in kopice malčkov doma je bilo oteženo iskanje oz. ogledi nekje daleč -časovno, iskanje parkinga... seveda sem pa slišala, da je mojster. Imava pa čist klasične-čeprav je navijal za kaj drugačnega. Moj ima 3 kamne, cca 5mm širok, notri zaobljen, kompakten za 50 let  user posted image . Če se pa misliš poročit za 5 let, pa vzameš tanke ozke rinke pa jih nosiš štukat, pa je tud dobr, ane user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
5.1.2009 13:38:26   
mucamaca2
tinky, koliko je pa vama računal pa kakšna sta? Midva sva mu samo povedala, kaj želiva, pa je naredil...

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
5.1.2009 19:47:08   
Tinky
mucamaca2, če greš na njegovo spletno stran, pod poročni prstani 5. po vrsti, je posebne oblike, vijugast in moj ima moder diamant. Kot že rečeno sva material dala svoj, za delo sva plačala pa 450 eur.



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu mucamaca2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
5.1.2009 19:51:54   
zvesta
Jaz sem redna stranka pri Holcu, ki je polinkan v naslovnem postu. Zelo zadovoljna v vseh pogledih. Kvaliteta in cena. pa odnos.

Tudi poročne prstane sva dala delat pri njem. Po naročilu. Moj ima normalne prste, jaz zelo zelo drobne, pa sva za oba prstana plačala 220 €. In so res lepi in sva z njimi zelo zadovoljna.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
7.1.2009 15:00:14   
os*
jaz živim na obali in sem se poročila oktobra
imela sva iste probleme, ker vse kar nama je bilo všeč
je bilo 800 in več - katastrofa

potem sva pa šla v zlatarno v Ankaran, kjer so nama izdelali prstana
po skici od moža - kombinacija belo in rdeče zlato in sva plačala
za oba prstana 350 eur...
ko so nama povedali ceno nisva mogla verjet - lahko vam povem, da sta
čudovita!!

vsem čim bolj mirne priprave na poroko

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
7.1.2009 23:30:06   
mojca345
ja midva greva v soboto v zlatarno holc, pa vama poveva kako bo...trenutno si razbijam bolj glavo z obleko...user posted image  upam, da bova čimprej vse odkljukala, da lahko začnem mal bolj u easy..

(odgovor članu os*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
9.6.2009 16:22:02   
mama2009
hallo mojca345.

A si kupila poročna prstana pri zlatarni holc??
KAko si zadovoljna in koliko sta stala???

Odgovori prosim,

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
9.6.2009 21:05:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Saj ne da imam karkoli pojma o poročnih prstanih, ampak od cele ohceti ti bo to edino ostalo za celo življenje (še za moža ni ziher user posted image ) pa boš vzela najcenejše od najcenejšega? Kaj pa če probaš kje drugje prišparat, pa da še ostaneš v budžetu? 


Se podpišem, soncece24, nisem želela prej še dolivat zraven...

Mojca, saj nisem mislila, da ne bi bilo MOŽNO (danes si lahk prek neta še moža nabaviš, če se ti drugač ne da user posted image ), pač pa da se mi zdi to ena tistih stvari, za katero se potrudiš in si jo ogledaš in izbereš v živo. Ampak sem itak potem bolj pozorno prebrala, da si jo bosta šla v ponedeljek pobliže ogledat.



no, tole edino ostalo za celo življenje. moj prstana ne bo nosil, ker ima tako službo. da mi pa 300€ leži v predalu, sem pa preškrta user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poceni prstani..najcenejši 120 eur
11.3.2020 15:15:41   
mpritr1
Na ceno najbolj vpliva kamen, sicer... Glede na tole so poročni prstani nekje med 350-3600 € ... https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocni-prstan/porocni-prstani-cene-zlatarstvo-trendi-preverjene-zlatarne/

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?