|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj
31.3.2008 6:49:18   
Klarita
bi naj prekuhavali jabolka in hruške? Naš je sedaj star 7 mesecev in mu jih še vedno, bi mu pa rada včasih dala tudi surove.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj
31.3.2008 7:47:23   
nky 23
jaz mu dajem surove od dobrega šestega meseca!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj
31.3.2008 7:55:46   
vesna.com
Mislim da bi že lahko poskusila.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj
31.3.2008 8:36:27   
kristinaj
jaz jih nisem nikoli. sem jih enostavno naribala in to je to. kakšenkrat sem jih tudi skuhala, da je popila kompotek..

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj
31.3.2008 9:03:32   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

bi naj prekuhavali jabolka in hruške? Naš je sedaj star 7 mesecev in mu jih še vedno, bi mu pa rada včasih dala tudi surove.


prvi teden????? user posted image  user posted image user posted image

Oprosti, ampak...  zakaj pa naj bi jih prekuhavali? user posted image  Jaz sem ji prvi teden uvajanja 5 minut skuhala in to je to. Seveda mu lahko daš kompot za jest, ampak,d a pa mu ne bi dala surove jabolke ali hruške, do sedmega meseca...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj
31.3.2008 9:40:47   
Anonimen
Moj z užitkom zmaže sveže naribano jabolko, pa korenček.. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
31.3.2008 9:56:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj
31.3.2008 10:19:46   
Anonimen
nisem nikol prekuhavala - začela sem z zelenjavo in ostalo hrano, ko je že ornk jedla pa kr surovo sadje - mi tud jemo surovo a ne, zarad vitaminov...pa je blo ok, niti ni rečeno da če ok prenaša kuhano sadje, da bo tud surovga....tko da jaz sem kr surovo od začetka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj
31.3.2008 11:43:24   
kaya2007
nam so svetovali naribano jabolko, nič prekuhano..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj
31.3.2008 12:57:31   
sandra85
js mu dajam surovo že od začetka (kuhane ne mara) nevem zakaj kukano???
najraje ima naribano surovo jabolko in hruško (sam mora bit uno fajn sladko sadjeuser posted image )


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do kdaj
31.3.2008 17:37:58   
Klarita
Saj je nisem nikoli čist prekuhala, narezala sem jo v vodo in jo pustila do vretja, potem pa takoj ven. Sem pa nekje prebrala, da je treba začet s skuhano jabolko (hruško tudi), ker drugače user posted image  preveč napenja. No fajn, ste mi olajšale, hvala punce. user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do kdaj
31.3.2008 21:25:34   
mateyka
mi prekuhavamo, ker dobi vneto ritko (kakec je zgleda prav agresivno kisel in traja po nekaj dni da se koža pomiri), če damo surovo user posted image bomo zdej počasi probaval občasno surovo in bomo videli..

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Do kdaj
31.3.2008 21:31:01   
NalLa
Mi tud prekuhavamo ker ima naš že tako krče po hrani, če pa je to surovo sadje pa sploh. A je imela še katera tak problem, da imauser posted image  GH ful rad, je vse kar mu daš, ampak potem so pa ponoči težave. Poje pa čisto normalne količine okrog 150-180ml. Baje da je to normalno in da se ščasoma uredi, ampak meni se mali ful smili.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?