|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sama v nosecnosti
15.10.2007 16:40:20   
valery27
zdravo spet jaz mene pa zanima kako je ce gres na materinsko solo sam ali je kaj tam zensk ko so same al so vsi po parih ker mene je partner pustil ko je zvedel za nosecnost in sem od vsega zacetka sama...prisel bo samo podpisat in to je to....ali je ta sola obvezna.?hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 16:41:31   
cukerček
lahko si sama ni obvezana za partnerja, lahko pa zraven povabiš kakšno prijateljico.

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 16:46:59   
kjava
Veliko jih pride samih, ker za moške obstaja en hitri tečaj.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 16:50:51   
triša
Večinoma so ženske same. Moj je bil samo na enem predavanju in partnerji od drugih mamic tudi.
Ker pa verjetno ne boš šla rodit sama vzemi s sabo pač tistega ki bo takrat s teboj.
Ne priporočam ti da greš v porodno sobo sama ker se boš počutla kot od boga pozabljena( ne glade na to ali je babica ves čas s teboj ali ne, pa ponavadi je itak ni).
Najdi si vsaj kakšno dobro frendico da bo tam s teboj.


(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 17:59:47   
total
Moj ni šel nikoli zmano,tut v porodni sem bila sama,pa kaj je to tazga,glih tako moreš rodit če je kdo zraven al pa ne.
V tvojem primeru je pa res težko,ker si ostala sama ampak se nič ne boj vse bo ok in tut na materinski je velik samih mamic,lepo nosečnost ti želim in čim manj skrbi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 18:04:49   
t*e*j*k*a
Večina je kr samih v materinski šoli tudi moj je bil zraven mene samo enkrat tako da se ne sekiraj če boš sama tam!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 18:28:17   
lorch
No, tu kjer sem bila jaz je bila sicer večina partnerjev zraven, ampak ne vsi. Bile so tudi take z mamo ali prijateljico in pa tudi same. Saj nobeni na čelu ne piše zakaj je sama, če te to skrbi, itak nobenga ne briga. naj ti ne bo neprijetno, ker poznam kar nekaj takih ki so šle same pa to ni nič takega.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 18:37:32   
gagy85
nic se ne sekiri... jst grem tut sama... moj tist dan dela, ko se bo zacel, pa sm bla tut mau v dvomih a cm it al ne... pa bom kr sla...

če bos v ljubljanski porodnišnici obiskovala MŠ novembra sve lahko same skupiuser posted image

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 18:53:40   
scubadiver
v ljubljanski materinski šoli pod okriljem porodnišnice nas je v naši skupini recimo 20 od tega prihajata povprečno 2 fanta... Ostale smo pa same, pa nam ni hudega...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 20:35:08   
lojzika
Moj tudi ni šel z mano ne na materinsko ne rodit. Ampak zato ker jst nisem hotela da gre z mano rodit. Meni bi bilo boljše da bi bila sama z babico pa kakšnim zdravnikom. Bog ne daj da bi me še kakšna babica poznala, bi jo po mojem kr ven pognala user posted image
Drugače pa sem jaz tudi mislila joj zdj ga pa nimam zraven bodo pa vsi mislili kako sem sama in zapuščena. Sploh ni tako. Se mi zdi da je mogoče še boljše da greš sam. Sem mislila da me bodo spraševali, češ kje je partner, a ne bo zraven, ampak nihče niti pisknil ni.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sama v nosecnosti
15.10.2007 23:20:45   
Anonimen
Veliko žensk je samih.

Razen na temi "porod" so pa vsi očki zraven. Kot bi bilo to edino, kar bo treba naredit user posted image

(odgovor članu valery27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sama v nosecnosti
16.10.2007 6:38:34   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Veliko žensk je samih.

Razen na temi "porod" so pa vsi očki zraven. Kot bi bilo to edino, kar bo treba naredit user posted image


Ta je dobra! user posted image

Pri nas je bila 1.tema porod in takrat je bila samo 1 ženska sama. Kasneje pa noben očka ni hodil, razen mojega, ki je imel čas user posted image
Če ne želiš biti sama, res vzemi s sabo kakšno prijateljico ali mamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sama v nosecnosti
16.10.2007 8:52:51   
mklks
nič se ne sekirej, jst sm tud ta mesec delala materinsko šolo, pa sem bla jst pa še ena edine dve k sva ble same, pa nama ni blo nč hudgauser posted image

verjemi da to ni nič kej tazga, medva sva tud nehala že na začetku nosečnosti tko da...nas je kr dost takih, loh kej počvekava če si za user posted image , sam ne smeš se sama seb smilt, to je najhujš, ker potem vidš same slabe stvari, pa še uživat ne moreš v nosečnosti

ajdi fajn bodte

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





sindarin

Se vam zdi, da cena igrače odraža tudi njeno vrednost oz kvaliteto?

da (23%)

ne (25%)

kakor kdaj (52%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!