|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:32:06   
medika1
Drage moje!
Na prvem pregledu pri svoji g. sem bila v 8 tednu. Naslednjič me je naročila v 16 tednu. Meni se zdi to nenormalno saj sem v prvi nosečnosti pred 8 leti imela pregled vsak mesec!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:36:25   
Lona76
Po moje je čisto v redu. Mene je pri prejšnji nosečnosti naročevala na 6t, sedaj pa me je na začtku bolj pogosto zaradi ss v začetku leta, sedaj pa zopet na 6 tednov. Ne sekiraj se, pa še nuhalno boš imela (seveda če se boš odločila za njo) okrog 12 tedna.

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:36:46   
dolenjka
Tole je pa res mal čudn user posted image  Kaj pa nuhalna? Pa si prepričana, da se ni zmotila?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:41:37   
Anonimen
Jaz sem bila šokirana že za 1 pregled, ki sem ga dobila tako pozno. Še kasneje bi ga, sam je potem g na dopustu. Sej greš lahko samoplačniško kam drugam. Ene vem, da hodijo.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:42:24   
mklks
to je čist normalno, ne se sekirat...tud jst sm mela prvi pregled šele v osmem tednu, naslednjega pa šele v 16 tednu, s tem da sem mela vmes v 14 tednu še nuhalno, tam ti pa itak ultrazvok nardi tko da se res ne rabš sekirat...kasnej jih boš pa itak mela vse pogostej

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:43:02   
scubadiver
Vmes naj bi se itak naročila še na nuhalno ravno okoli 12 tedna in verjetno te zato ni naročil še vmes. Čeprav mene je moj naročil takoj po nuhalni ravno zato, da je pogledal še rezultate NS...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:43:50   
mklks
sm pozabila dopisat da kej preveč zgodej te tud ne naroča že zarad ultrazvoka, ker se ne vidi še skoraj nič, tko da...

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:47:30   
medika1
ne zagotovo se ni zmotila. Povedala sem ji tudi da bom šla na NS k dr. Miglarju. Predvidevam da se je na podlagi tega tako odločila. Samo ne zdi se mi prav, ona je moja izbrana ginekologinja in ji ne bi bilo treba šparat na meni. Lani sem imela ss in hvala bogu je zdaj vse ok

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:48:39   
loncica
Medika, jaz sem imela enako kot ti. Verjetno zaradi NS.

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 15:53:01   
...Martina...
Medika, tudi jaz imam tako.

Imela sem pregled v 10 t, nuhalno imam v 11 t, naslednji pregled v 15.

lp

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 16:45:06   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Vmes naj bi se itak naročila še na nuhalno ravno okoli 12 tedna in verjetno te zato ni naročil še vmes. Čeprav mene je moj naročil takoj po nuhalni ravno zato, da je pogledal še rezultate NS...


Točno tak je blo pr men. Sicer se mi je sprva čudn zdel, sam čist štima, ker je vedla da grem na NS.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 19:25:45   
Taula
Jaz sem imela pregled sedaj v 10 tednu, naslednjega imam v 14 tednu. Vmes je pač še NS. Tega pregleda v 10 tednu verjetno ne bi imela če bi bilo v 8 tedni vse OK.user posted image  Kot kaže je to normalno, ker preveč UZ tudi ni ok za user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 20:23:23   
Nasy
Vse normalno..jaz sem imela prvi pregled v 7. tednu, potem pa nuhalno v 12. tednu, danes pa morfologijo, pa sem v 21. tednu. Zdaj pa imam naročen pregled v 28. tednu.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 20:38:17   
Anonimen
Jaz sem prvi pregled imela šele po 9t, potem pa pri moji G čez 2 meseca. Vmes sem pa bila še na NS.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.10.2007 20:50:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 20:51:24   
mala_pikica
Potem, pa sem jaz edina, ki sem imela preglede v 7t, 11t, 15t, 19t, 22t, 25t. V mes pa sem bila še na NS. Od tega mi je moja G delala UZ v 7t, 11t, 22t in nazadnjem v 25t. Meni je tako čisto normalno, tudi v 1 nos je bilo podobno. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 21:26:37   
kekec in mojca
Medika, pri meni je bilo čisto isto, kot pri tebi. A mi zaupaš ime ginekologinje? Dozdeva se mi, da imava isto. 

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 21:56:50   
*Naja
Na preglede hodim v celjsko porodnišnico. Imam pa jih že od vsega začetka točno na 4 tedne.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
17.10.2007 22:12:24   
Ilije
očitno nekateri G 'šparajo' tudi na pregledih, čeprav naj bi bili načelo pregledi vsak mesec pri izbranem G.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
18.10.2007 7:33:18   
Janey
Mene je na začetku tut tako isto naročila zaradi nuhalne, potem pa vedno na 4 tedne.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
19.10.2007 8:58:56   
medika1
Kekec in Mojca, moja izbrana g. je dr. Završnikova iz MB. A imava iste? Saj ona je v osnovi res vredu g. Vendar delam primerjavo s prvo nosečnostjo ko sem pri drugem g. imela pregled vsake 4 tedne, kar mi je seveda veliko bolj odgovarjalo. 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pregled v 8 t. naslednji šele v 16
19.10.2007 14:15:21   
kekec in mojca
Sem vedela, seveda gre za enako! Danes sem imela pregled, pa me je naslednjič naročila 20.11. Torej prvič res tako pozen pregled zaradi NS, ki jo imamo vmes. Svetujem ti, da obiščeš dr. Pelkičevo na NS, res je super, pa še dobro pregleda plod. Po moje sta tako dogovorjeni...

Drugače pa je ona res super ginekologinja!

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?