|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cerklaza
13.11.2008 11:47:39   
cvetka13
V katerem tednu pa so vam delali cerklazo??? Kdaj so jo odstranili in ste rodila??
Je bilo vse OK!?? Ste po opravljnem posegu, ko so naredili C se kaj lezale v bolnici??


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cerklaza
13.11.2008 12:09:34   
lenika
Kolegici so jo delali v 13.tednu, v bolnici je ležala 4 dni, sedaj je v 23,tednu.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cerklaza
13.11.2008 12:15:43   
cicido
Meni so jo naredili v 13 tednu, v porodnišnici sem ostala 5 dni, odvezali pa 14 dni pred porodom in kar v ambulanti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cerklaza
13.11.2008 14:16:41   
cvetka13
VSEM ZE TAKO ZGODAJ V NOSECNOSTI.?!
STE POTEM LEZALE DOMA ALI NI BILO TAKO STRIKTNO LEZANJE PREDPISANO??

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cerklaza
13.11.2008 15:11:48   
lenika
Kolikor sem jaz seznanjena po 15.tednu cerklaže več ne delajo. Tako mi je povedala kolegica, ki so ji jo naredili.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cerklaza
13.11.2008 21:19:52   
LERO
Kolegici so jo naredili pred 10 tedni in je od tedaj v bolnici. Je v 32. t., preventivno še bo 2 tedna. 14 dni pred rokom naj bi jo odstranili.

Hudo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cerklaza
14.11.2008 11:06:18   
Pacota
Sem ti prekopirala iz nekaj strani nazaj obsezno razlago, da ne bom se 1x pisala...

1.Prides en dan prej v bolnico, da ti naredijo raziskave, se 1x vzamejo bris...,jaz sem bila obrita, ce ne bos, je na vrsti britje.

2. Poseg delajo pod narkozo (meni v 12t), ko se zbudis malo boli, mene so mucili se popadki, ki so jih ustavili.

3. 7-10 dni lezis brez da vstanes (MB), lezisca ne dvigujes. Dobis kahlo, ki si jo dajes pod sebe, sestre pa jo praznijo in 2x dnevno lavor z vodo, da se osvezis. Zoprno je, ce cimra ni diskretna in se takrat, ko se umivas in polnis kahlo vsaj ne obrne proc, se hujsi pa so lahko njeni obiski...user posted image

4.Redno so mi vsaj 3x na 7 dni pregledovali brise pred posegom in zelo pogosto po posegu, moji so bili vedno bp.

5.Jaz sem zacela v 17t, pa 20t,non stop pa od 21-32t krvaveti, zato sem bila ta cas (do 28t) hospitalizirana. Takrat sem preventivno dobila antib. Lendacin in Eritromicin, v 17t in 26t se inj. za dozorevanje pljuck, Utrogestan v noznico (nekateri dr ga odsvetujejo zaradi moznosti vnosa infekta, jaz sem zelo pazila in si roke in pribor dobro razkuzila). Vzrok krvavitve neznan, sklepajo, da krvavim na mestu siva, ker otrok pritiska navzdol. Zdaj ze en t ne krvavimuser posted image .  (zdaj ze cca3t)

6. Od cerklaze pa do 34t na sporedu strogo lezanje (tudi zaradi krvavitev in moznosti popustitve sivov) - wc, tus, 3x 15min/dan na dvoriscu pri kuzku, nic sexa.

7. Cerklazo mi bi naj odstranili v 38t, delajo pa to "na zivo" in je menda precej zoprnouser posted image


(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cerklaza
14.11.2008 16:30:00   
cvetka13
pacota

NAjlepsa hvala za odgovore!!!


(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?